Pilnīgi jaunais Hyundai Tucson ir ieradies!

9. decembris 2020

news-img

Skandi Motors iepazīstina ar jauno Tucson

Šogad nevarējām uzaicināt Jūs uz jaunā Tucson svinīgo atklāšanu, tāpēc esam sagatavojuši nelielu prezentācijas video.

 

Pilnīgi jaunais Tucson ir izstrādāts atbilstoši Hyundai jaunajai Sensuous Sportiness dizaina identitātei. Tā ir droša un uzticama ģimenes automašīna ar modernu dizainu un iezīmēm, kas padara to atšķirīgu no visām pārējām automašīnām uz ceļa. Tos, kas domā par nākotni, priecēs visu ģimeni lutinošais komforts, piemēram, jaunais trīs zonu gaisa kondicionieris un daudzkrāsains salona noskaņojuma apgaismojums 64 dažādās krāsās, kā arī ievērojami atjaunotās drošības sistēmas, piemēram, krustojuma radaru sistēma.

Jaunais Tucson ir pieejams trīs aprīkojuma līmeņos: Comfort, Style un Premium. Salīdzinot ar Tucson iepriekšējās paaudzes modeļiem, jaunais modelis piedāvā bagātīgāku aprīkojumu un, pateicoties jaunās paaudzes benzīna dzinējiem ar turbokompresoru, lielāku jaudu, bet mazāk izmešu. Progresīvās tehnoloģijas un mūsdienīgais dizains, kā arī jaudīgie un ārkārtīgi zemas emisijas motori padara jauno Tucson par nepieredzēti pievilcīgu apvidus auto un jaunu etalonu savā segmentā.

Skandi Motors autosalonu jau ir papildinājuši Tucson hibrīdās versijas un 48 V ekoloģiskie hibrīdmodeļi.  Jaunā Hyundai Tucson cenas sākas no 22 990 eiro (1.6 T-GDI 150 hj 6MT Comfort).

 

Visi Jaunumi

Citas ziņas