Pilnīgi jaunais TUCSON.

Iekāpiet un kļūstiet pamanāms.

Cena sākot no

25 590 €

REVOLUCIONĀRS DIZAINS. ELEKTRIFICĒJOŠA VEIKTSPĒJA.

Pilnīgi jaunais Tucson nav tikai iepriekšējā modeļa evolūcija, bet gan pilnīga dizaina revolūcija. Tas ir progresīvā dizaina aizsācējs un vienlaikus piedāvā vismodernākās viedtehnoloģijas un hibrīda spēka pārvadu, kas aizvedīs tālāk ar mazāku degvielas daudzumu.

Spēcīga āriene, spēcīgas emocijas

Hyundai TUCSON īpašajam Black Edition modelim ir spēcīga, sportiska āriene un augsta līmeņa aprīkojums. Tas ir pieejams kā daļējs hibrīds, hibrīds vai pat Plug-in hibrīds ar automātisko transmisiju un pilnpiedziņu.

Visplašākais elektrificēto spēka agregātu klāsts


Pilnībā jaunais Tucson, kas izstrādāts, lai samazinātu izmešu daudzumu, nemazinot braukšanas prieku, piedāvā visplašāko elektrificēto spēka agregātu klāstu kompaktajā pilsētas krosoveru segmentā. Jūs varat izvēlēties no benzīna un dīzeļa 48 voltu daļēja hibrīda vai pilna hibrīda modeļiem. Pieejamas arī benzīna un dīzeļdegvielas izvēles iespējas. Plug-in hibrīda versija būs pieejama 2021. gada pavasarī.

Hibrīds

Elektrificējoša veiktspēja. Hibrīda modeli darbina jaunais 1,6 litru T-GDI Smartstream benzīna dzinējs un 44,2 kW elektromotors ar 1,49 kWh litija jonu polimēra akumulatoru.

Plug-in hibrīds

Elektromobilis, kad to vēlaties. Automobilis ar benzīna dzinēju, kad tas ir nepieciešams. Uzlādējamā hibrīda versija ir aprīkota ar 1,6 litru T-GDI (benzīna tiešās iesmidzināšanas turbodzinēju) Smartstream benzīna dzinēju un 66,9 kW elektromotoru. Maksimālā jauda – 265 ZS un maksimālais griezes moments – 350 Nm.

48 V daļējais hibrīds

Ietaupiet degvielu un samaziniet izmešu līmeni ar 48 V daļējā hibrīda sistēmu. Tā atbalsta iekšdedzes dzinēju ar papildu griezes momentu ātruma palielināšanas laikā.

Benzīna dzinējs

1,6 litru T-GDi dzinējs ir aprīkots ar CVVD tehnoloģiju, kas optimizē motora veiktspēju un degvielas patēriņu, turklāt vienlaikus ir nekaitīgs videi.

Dīzeļdzinējs

136 ZS 1,6 litru CRDi 48 V daļējais hibrīda dzinējs ir aprīkots ar viegli pārslēdzamu 7 pakāpju dubultā sajūga ātrumkārbu (7DCT) un ir pieejams ar divu vai četru riteņu piedziņu.

EKSTERJERS

SENSUOUS SPORTINESS

Pilnīgi jaunais Tucson ar lielāku un platāku virsbūvi ir pirmais Hyundai pilsētas apvidus automobilis, kas izstrādāts atbilstoši Hyundai jaunajai Sensuous Sportiness dizaina identitātei. Tā izteiksmīgā forma apvieno asus leņķus un bagātīgas dinamiskās proporcijas, radot progresīvu veidolu.

Pateicoties vismodernākajai pusspoguļa apgaismojuma tehnoloģijai, Parametric Hidden Lights lukturi nav redzami, kad tie ir izslēgti, savukārt, tos ieslēdzot, režģa ārējās daļas pārvēršas mirdzošās, spārniem līdzīgās formās, veidojot unikālu augsto tehnoloģiju apgaismojuma rokrakstu. Izslēdzot tie atkal saplūst ar režģi.

Platie LED aizmugures lukturi ar parametriskām, apslēptām gaismas detaļām turpina dinamisko, progresīvo dizainu automobiļa aizmugurē. Z veida līnija automobiļa sānos rada tūlītēju sportisku, dinamisku iespaidu.

Personalizējiet savu pilnīgi jauno Tucson atbilstoši savam stilam

Ir pieejamas trīs jaunas, mirdzošas krāsas: Shimmering Silver, Amazon Grey un Teal – tagad varat izvēlēties no kopumā deviņām eksterjera krāsām. Turklāt iespēja pasūtīt divtoņu jumtu vai nu Phantom Black, vai Dark Knight krāsās sniedz vēl vairāk iespēju personalizēt pilnīgi jauno Tucson atbilstoši individuālajam stilam.

Attēlā redzams Tucson modelis ar metālisko Shimmering Silver virsbūvi un Dark Knight jumtu.

Vieglmetāla diski

 

Ir pieejami stilīgu 17”, 18” un 19” vieglmetāla disku komplekti.

Standarta modelis ir aprīkots ar 17” vieglmetāla diskiem; 18” diski pieejami Style modelim un 19” – Premium modelim, izņemot Tucson Hybrid (19” ir kā izvēles iespējas Style un Premium modeļiem).

Apslēpti aizmugures vējstikla tīrītāji

 

Pilnīgi jaunais Tucson ir pirmais Hyundai modelis, kas aprīkots ar apslēptiem aizmugures vējstikla tīrītājiem, kas nozūd zem spoilera brīžos, kad netiek lietoti.

INTERJERS

STARPTELPAS SKAISTUMS

Iekāpjot pilnīgi jaunā Tucson izsmalcinātajā un ietilpīgajā salonā jeb starptelpā, apņem plašuma sajūta. Šeit harmoniski saplūst telpa, tehnoloģijas un informācija. Salonā, kura jutekliskās formas radītas, iedvesmojoties no ūdenskritumiem, it visur izmantoti augstas kvalitātes materiāli, kam ir patīkami pieskarties un kas rada jaunu salona izskata un sajūtu līmeni.

Attēlā redzams Black-Light Grey ādas salons un panorāmas jumta lūka. Papildaprīkojums.

Interjera apgaismojums

Noskaņojumu radošais apgaismojums piedāvā 64 pielāgojamas krāsas un 10 gaismas intensitātes līmeņus, lai pieskaņotos jebkādam noskaņojumam. Gaismas avoti atrodas paneļa vidusdaļas apakšpusē, bezvadu lādētāja panelī un durvju kabatās.
*Papildaprīkojums modelim Style, standarta aprīkojums modeļiem Premium un N Line.

Elektroniskā pārnesumu pārslēgšanas poga

„Shift-by-wire“ vadības pogas* ir savienotas ar ergonomiski novietoto rokas balstu intuitīvai lietošanai.

* Tikai Premium aprīkojumā; standarta aprīkojumā Hybrid modelim.

Panorāmas jumta lūka

Atveriet pilnīgi jaunā Tucson brīvizvēles panorāmas jumta lūku un ļaujiet gan saulei iespīdēt automobilī, gan vējam rotaļāties matos.


*Papildaprīkojums modeļiem Premium un N Line.

Stūre

Jaunā stūre nodrošina ciešāku satveramību un jaunu pārnesumu pārslēgšanas dizainu lielākai ērtībai, turklāt kalpo kā stila elements kabīnē.

Salona krāsu kombinācijas

Izvēlieties vienu no trim salona krāsu paketēm: Obsidian Black, Moss Grey vai Teal. Lai kuru no krāsām izvēlētos, no vadības paneļa centrālās daļas līdz aizmugurējām durvīm stiepsies divas paralēlas sudrabainas rotājuma līnijas, kas saskanēs ar taustei tīkamiem apdares materiāliem pieskaņotos, neitrālos toņos.

Obsidian Black
Moss Grey
Teal

Klasiski melns, sēdekļu apdare iespējama no auduma vai ādas.

Arī ķērpju pelēkajam salonam iespējams izvēlēties auduma vai ādas sēdekļus.

Izvēlieties melnus auduma vai ādas sēdekļus ar tumši zilganzaļu apšuvumu sēdekļiem, roku balstiem un ātrumu pārslēgam. Zilganzaļi auduma ielaidumi ir arī paneļa priekšējā daļā un durvju apdarē.

VEIKTSPĒJA

TUCSON VEIKTSPĒJA UN EFEKTIVITĀTE

Jaunais Tucson sniedz iespēju izvēlēties starp dažādiem benzīna un dīzeļa dzinējiem, kas nodrošina lielisku veiktspēju. Abi ir pieejami arī 48 voltu daļēja hibrīda versijā.

Hibrīds

Elektrificējoša veiktspēja. Hibrīda modeli darbina jaunais 1,6 litru T-GDI Smartstream benzīna dzinējs un 44,2 kW elektromotors ar 1,49 kWh litija jonu polimēra akumulatoru.

Plug-in hibrīds

Elektromobilis, kad to vēlaties. Automobilis ar benzīna dzinēju, kad tas ir nepieciešams. Uzlādējamā hibrīda versija ir aprīkota ar 1,6 litru T-GDI (benzīna tiešās iesmidzināšanas turbodzinēju) Smartstream benzīna dzinēju un 66,9 kW elektromotoru.

Daļēji hibrīda-benzīna dzinēji

Divi varianti ir pieejami ar septiņu pakāpju dubultā sajūga pārnesumkārbu (7DCT). 1,6 litru T-GDi Smartstream ar 48 voltu daļējo hibrīdtehnoloģiju sasniedz 150 ZS un ir pieejams ar divu riteņu piedziņu. Ja interesē sportiskāks spēka pārvads, uzlabotais 1,6 litru T-GDi benzīna dzinējs sasniedz 180 ZS un ir pieejams ar četru riteņu piedziņu.

Smartstream dīzeļdzinējs

1,6 litru CRDi Smartstream dīzeļdzinējs būs pieejams ar 115 ZS un sešpakāpju manuālo ātrumkārbu ar divu riteņu piedziņu.

Sportisks dīzelis ar daļēja hibrīda tehnoloģiju

136 ZS 1,6 litru CRDi 48 V daļējais hibrīda dzinējs ir aprīkots ar viegli pārslēdzamu 7 pakāpju dubultā sajūga ātrumkārbu (7DCT) un ir pieejams ar divu vai četru riteņu piedziņu.

Nepārtraukti mainīgs vārsta ilgums

Hyundai ir izstrādājusi pasaulē pirmo nepārtraukti mainīgā vārsta ilguma (CVVD) tehnoloģiju. Tas optimizē motora darbību un degvielas patēriņa efektivitāti, kā arī ir videi nekaitīgs. Vārsta vadības tehnoloģija regulē vārsta atvēršanas un aizvēršanas ilgumu atbilstoši braukšanas apstākļiem.

Kontrolējot katra atsevišķā riteņa amortizācijas spēku, elektroniski vadāmā balstiekārta samazina ripošanu, padevi un vertikālo kustību, lai uzlabotu braukšanu un vadību.

Pieejams tikai Premium modelim.

Sniegs? Smiltis? Dubļi? Nekādu problēmu. Terrain Mode selektors ļauj ērti pārslēgt braukšanas režīmus, lai optimizētu braukšanas veiktspēju un pilnpiedziņas iestatījumus dažādās situācijās. Tucson novatoriskā HTRAC™ pilnpiedziņas sistēma nodrošina optimālu vadāmību un braukšanu līkumos.

Pieejams tikai modeļiem ar četru riteņu piedziņu.

HIBRĪDS

TUCSON HYBRID – ELEKTRIFICĒJOŠA VEIKTSPĒJA UN BRAUKŠANAS PRIEKS

Pilnīgi jauno Tucson Hybrid darbina jaunais 1,6 litru T-GDI Smartstream benzīna dzinējs un 44,2 kW elektromotors ar 1,49 kWh litija jonu polimēra akumulatoru. Šī sistēma ir pati spēcīgākā spēka pārvadu sastāvā, ar kopējo jaudu 230 ZS un 350 Nm griezes momentu, kas nozīmē to, ka varēsiet izbaudīt lieliskas braukšanas prieku un vienlaikus priecāties par zemāku degvielas patēriņu.

 

Elektromotors

Spēcīgais 44,2 kW elektromotors sasniedz 265 Nm tūlītējā griezes momenta, kas Hybrid Tucson paātrinājumam un veiktspējai piešķir sportisku, aizraujošu niansi.

Benzīna dzinējs

1,6 litru T-GDi dzinējs ir aprīkots ar Hyundai unikālo nepārtraukti mainīgā vārsta ilguma (CVVD) tehnoloģiju, kas optimizē motora veiktspēju un degvielas patēriņa efektivitāti.

Pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas

Vēlaties pārņemt kontroli? Sporta režīmā varat pārslēgt pārnesumus, izmantojot pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas.

Vietu ietaupošs akumulatora dizains

Pilnīgi jaunais Tucson piedāvā vienu no plašākajiem aizmugures sēdekļiem savā klasē. Hibrīda akumulators ir iebūvēts zem aizmugures sēdekļiem, tādējādi saglabājot tikpat daudz vietas kājām kā parastajā spēka pārvada versijā.

Enerģijas plūsma

Pilnais hibrīds nemanāmi pārslēdzas starp benzīna dzinēju un elektromotoru. Strauji kāpinot ātrumu vai braucot augšup kalnā, elektromotors un benzīna dzinējs darbojas paralēli, lai palielinātu paātrinājumu un samazinātu degvielas patēriņu. Reģeneratīvās bremzēšanas sistēma uzlādē akumulatoru, izmantojot elektromotoru, lai palēninātu automobili. Pēc tam akumulatorā uzkrātā enerģija darbina elektromotoru, lai palīdzētu uzņemt ātrumu, braukt kalnā vai braukt ar nelielu ātrumu.

PLUG-IN

PILNĪGI JAUNS TUCSON PLUG-IN HYBRID

Pilnīgi jaunais Tucson „plug-in“ hibrīds būs aprīkots ar spēcīgu un efektīvu spēka pārvadu. Šīs sistēmas pamatā ir trešās paaudzes 1,6 litru T-GDi Smartstream dzinējs. Tas ir apvienots ar 66,9 kW elektromotoru ar maksimālo griezes momentu 304 Nm un 13,8 kWh litija polimēra akumulatoru. Kopā degvielas dzinējs un elektromotors sasniedz 265 ZS maksimālo jaudu un 350 Nm maksimālo griezes momentu.

Plug-in hibrīda sistēma braukšanai bez kompromisiem, ar zemu izmešu līmeni

Pilnīgi jaunais Tucson Plug-in Hybrid ir aprīkots ar aktīvo gaisa aizvaru sistēmu, kas pielāgo gaisa padevi dzinēja dzesēšanas šķidruma temperatūrai, automobiļa ātrumam u. c. Šīs funkcijas mērķis ir samazināt gaisa pretestību un palielināt degvielas patēriņa efektivitāti.

Braucot ar nelielu ātrumu, jauno Tucson Plug-in Hybrid darbina tikai elektromotors, braukšana ir klusa, un degviela netiek tērēta. Vadītājs pēc vēlēšanās, piespiežot attiecīgo pogu, var arī pārslēgt automašīnu elektriskās braukšanas režīmā, gūstot labumu tad, ja elektriskajā režīmā nobrauc vairāk par 50 km*. Tucson Plug-in Hybrid ir aprīkots ar iebūvētu 7,2 kW lādētāju; to var uzlādēt arī elektromobiļu uzlādes stacijā vai izmantojot mājas uzlādes iekārtu.

* Iekšējais aprēķins Pasaulē saskaņotajai vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūrai (WLTP).

Pateicoties atjautīgam augstsprieguma akumulatora novietojumam uz šasijas, Tucson Plug-in Hybrid ir plašs salons un daudz vietas kājām. Aizmugurē sēdošo pasažieru rīcībā ir 955 mm vietas kājām. Salīdzinot ar iepriekšējo Tucson modeli, bagāžas nodalījums ir kļuvis vēl ietilpīgāks, sasniedzot 558 litrus (+9 %) bagāžai kopumā, ja sēdekļi nav nolocīti, un līdz pat 1737 litriem (+15 %), ja sēdekļi ir nolocīti.

Jaunais Tucson Plug-in Hybrid būs pieejams 2021. gada pavasarī. Sazinieties ar tuvāko izplatītāju, kurš Jūs informēs, kad sāksies automobiļa iepriekšpasūtīšana vai būs iespējams pieteikties testa braucienam.

SAVIENOJAMĪBA

NOVATORISKA SAVIENOJAMĪBA

Protams, pilnīgi jaunais Tucson Hybrid ir aprīkots ar mūsdienīgākajām savienojamības iespējām, piemēram, Bluelink® Connected Car Services, kas ļauj kontrolēt automobili, izmantojot viedtālruni. Līdz ar 10,25”* lielo ekrāna navigācijas sistēmu iegūsiet arī piecu gadu bezmaksas pieeju Hyundai Live pakalpojumiem.
* Papildaprīkojums.

10,25” skārienjutīgs ekrāns un skārienveida vadība*

Jaunais 10,25” skārienjutīgais ekrāns nemanāmi saplūst ar konsoli, kas pilnībā vadāma ar pieskārienu. Visa navigācija, informācija un izklaide, kā arī kondicionēšana ir vadāma ar pieskārienu.
* Papildaprīkojums.

10,25” digitālais mērinstrumentu panelis*

Atvērtā stila digitālais mērinstrumentu panelis piešķir salonam mūsdienīgu izskatu. Mērinstrumentu paneļa ietvars ir noņemts, lai uzsvērtu atvērtības iespaidu salonā.
* Papildaprīkojums.

Ātra bezvadu uzlāde

Izbaudiet ātru bezvadu uzlādi viedtālrunim. Jauda ir palielināta no 5 W līdz 15 W, lai nodrošinātu vēl ātrāku uzlādi. Lai novērstu pārkaršanu, ierīcei ir integrēta dzesēšanas funkcija.
*Standarts visiem modeļiem, izņemot Comfort.

Krell augstākās klases skaņas sistēma

Krell augstākās klases skaņas sistēma nodrošina izcilu sniegumu ar astoņiem augstas veiktspējas skaļruņiem un zemfrekvences skaļruni, kas optimāli noregulēti tā, lai nodrošinātu pārsteidzošu reālistiskumu.
*Standarta aprīkojums Premium modelim. Papildaprīkojums N Line modelim.

ĒRTUMS

KOMFORTAM UN ĒRTĪBĀM IR LIELA NOZĪME

Gudri izplānotas funkcijas, piemēram, ar pulti nolokāmi sēdekļi, padara iekraušanu ātru un vienkāršu. Viedā „walk-in“ ierīce ļauj ērti kontrolēt pasažiera sēdekli. Jūsu pasažieriem patiks priekšējo un aizmugures sēdekļu apsilde, kā arī Multi Air režīms ar netiešajām gaisa atverēm, kas salonā rada patīkamāku vidi.

Viedas, elektriski darbināmas bagāžas nodalījuma durvis*

Izbaudiet ērtu iekraušanu. Bagāžas nodalījuma durvis atveras automātiski, ja 3 sekundes sajūt viedās atslēgas tuvumu – tas ir sevišķi noderīgi, ja iznākat no veikala iepirkumu pilnām rokām. Turklāt varat pielāgot celšanas augstumu dažādos līmeņos pēc savas patikas.
* Standarta aprīkojums modeļiem Premium un N Line.

Multi-Air Mode tehnoloģija

Pirmo reizi Hyundai automobilī slēptā tipa Multi-Air Mode tehnoloģiju veido tiešu un netiešu gaisa atveru kombinācija gaisa kondicionēšanai un apsildīšanai, lai radītu patīkamāku iekštelpu vidi ar maigāku gaisa plūsmu.

Apsildāmi un ventilējami sēdekļi*

Vēsums vasarā. Siltums ziemā. Vadītājam un blakussēdētājam patiks iespēja apsildīt un ventilēt sēdekļus. Ir pieejami apsildāmi sēdekļi arī aizmugurē sēdošajiem pasažieriem.
* Papildaprīkojums.

Trīs zonu klimata kontroles sistēma*

Lai visi justos labi. Trīs zonu klimata kontroles sistēma tagad apkalpo ne vien priekšā, bet arī aizmugurē sēdošos pasažierus.
* Standarta aprīkojums Premium modelim.

DROŠĪBA

LABĀKĀ DROŠĪBA UN BRAUKŠANAS ASISTENTA KOMPLEKTS SAVĀ KLASĒ

Tucson ir savā klasē labākā vadītāja asistenta sistēma un aktīvs drošības komplekts ar vairākām novatoriskām iespējām. Tas ir aprīkots ar uzlabotu septiņu drošības spilvenu sistēmu – viens no tiem ir priekšējais centra-sānu spilvens; Tucson ir vienīgais savā segmentā ar šādu aprīkojumu. Šis spilvens pasargā priekšā sēdošos pasažierus no sadursmes vienam ar otru, samazinot nopietnu ievainojumu risku.

Neskatoties uz transportlīdzeklī esošajām palīgsistēmām, par satiksmes stāvokļa novērošanu un transportlīdzekļa kontroli vienmēr atbild vadītājs. Tādi apstākļi kā ceļa stāvoklis, ceļa zīmes vai laikapstākļi var ierobežot palīgsistēmu darbību.

 

Joslas ievērošanas palīgsistēma

Pilnīgi jaunā Tucson standarta aprīkojumā ir ietverta joslas ievērošanas palīgsistēma. Ja tā ir ieslēgta, automobiļa centrējums joslā tiek saglabāts, braucot ar ātrumu no 0 līdz 180 km/h pa šoseju vai pilsētas ielām.

Frontālās sadursmes novēršanas palīgsistēma

Šī sistēma* automātiski bremzē, kad tā nosaka pēkšņu priekšā braucošā automobiļa bremzēšanu vai pamana jūsu ceļā gājējus vai velosipēdistus. Tagad tā ir atjaunināta ar funkciju Pagriešanās krustojumā, kas ir īpaši kalibrēta, lai novērstu frontālas sadursmes, krustojumā nogriežoties pa kreisi.
* Papildaprīkojums Style modelim, standarta aprīkojums Premium modelim.

Palīgsistēma braukšanai pa lielceļiem*

Pirmo reizi pilnīgi jaunais Tucson ir aprīkots ar braukšanas pa lielceļiem palīgsistēmu. Šī funkcija ir uz joslas ievērošanas palīgsistēmu un navigāciju balstīta viedā kruīza kontrole, izmantojot sensorus un karšu datus, lai rūpētos par drošu darbību, kā arī automātiski pielāgotu ātrumu ierobežotā vidē.
* Papildaprīkojums

Attālā viedā stāvvietā novietošanas palīgsistēma*

Pilnīgi jaunais Tucson var attālināti novietot sevi stāvvietā vai izbraukt no tās. Sistēma var pat iebraukt stāvvietā atpakaļgaitā, atliek tikai nospiest pogu.
* Papildaprīkojums 

Aklās zonas monitors*

Tagad digitālā mērinstrumentu paneļa ekrānā varat redzēt jaunā Tucson aizmugures kreisās un labās puses skatus. Kameras tiek aktivizētas, lietojot pagrieziena rādītāju joslu maiņas laikā.
* Papildaprīkojums

Attālā viedā stāvvietā novietošanas palīgsistēma*

Pilnīgi jaunais Tucson var attālināti novietot sevi stāvvietā vai izbraukt no tās. Sistēma var pat iebraukt stāvvietā atpakaļgaitā, atliek tikai nospiest pogu.
* Papildaprīkojums Premium modelim.

Brīdinājums par drošu nogriešanos

Šī funkcija palīdz izvairīties no negadījumiem, reģistrējot transportlīdzekļus, kas tuvojas no aizmugures, un rādot brīdinājuma signālu mērinstrumentu panelī, kā arī atskaņojot dzirdamu signālu.*
* Papildaprīkojums Style modelim, standarta aprīkojums Premium modelim.

Pilnīgi jaunais Tucson plug-in hibrīds ir pieejams ar luksusa Premium vai sportisko N Line aprīkojumu.

5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

Tāpat kā katrs Hyundai, pilnīgi jaunais Tucson ir izstrādāts atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem. Un mēs šo kvalitāti apliecinām, nodrošinot 5 gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma, lai jūs varētu izbaudīt to, kas jums dzīvē patīk, bez raizēm par savu automobili. Turklāt uz jaunā Tucson augstas veiktspējas litija jonu polimēra akumulatoru attiecas 8 gadu vai 160 000 km nobraukuma garantija atkarībā no tā, kas iestājas pirmais. Kā standartu izbaudiet papildu sirdsmieru, kādu sniedz viena no labākajām garantijām nozarē.

N LINE

JAUNAIS TUCSON N LINE

Tucson N Line apvieno sevī izcilu dinamisku dizainu un uzlabotu savienojamību ar autosporta iedvesmoto N Line stilu un attieksmi. Elektroniski vadāma balstiekārta nodrošina papildu manevrētspēju uz ceļa, izmantojot adaptīvo amortizācijas tehnoloģiju. Automobilis ātrāk un spēcīgāk reaģē gan uz ķermeņa kustībām, gan stūrēšanas komandām.

Priekšpuse

Ekskluzīvais N Line režģis, spilgta sudraba slīdes plāksne un taisnstūra N Line buferis ar sportiska izskata modificētām gaisa ieplūdes ierīcēm – tie ir tikai daži no akcentiem priekšpusē.

Sāni

Dinamiskas proporcijas un līnijas nodrošina profila slaidāku izskatu. N Line ir spīdīgi melni logu izcēlumi un ar spurām aprīkots aerodinamiskais spoileris, kas ir garāks nekā standarta modelī.

Aizmugure

Apakšējā aizmugure izceļas ar sarkano atstarotāja joslu un difuzoru. Enerģiskie dubulto izpūtēju uzgaļi vēl vairāk uzsver faktu, ka šo modeli projektējuši profesionāļi, kurus ir iedvesmojusi augstas veiktspējas automobiļu pasaule

Unikāli 19” N Line lietie diski

Tucson N Line ir aprīkots ar spēcīgākiem un sportiskākiem 19” lietajiem diskiem, kuru ģeometriskā struktūra izceļas ar parametriskiem rakstiem. Turklāt riteņu arkas krāsa atbilst virsbūves krāsai.

Plašs interjers ar sportiskiem akcentiem

Pavisam cits sportiskuma līmenis. Tucson N Line piedāvā modernizēto pilota kabīni, kurā jūtama saikne ar motosportu. Sportiskajiem N Line sēdekļiem ir N logotips un sarkanā kontrasta šuve, kas atkārtojas arī uz durvju apdares un roku balstiem. Citi N dizaina elementi ir atrodami uz taustiņu pārnesumu pārslēga (shift-by-wire) konsoles.

Piedziņas varianti

Tucson N Line piedāvā dažādus piedziņas variantus, ar to nodrošinot gan jaudu, gan efektivitāti, atkarībā no elektrifikācijas līmeņa.

48 V daļējais hibrīds

Pieejamas divas versijas ar septiņu pakāpju divsajūgu pārnesumkārbu. 1,6 litru T-GDi Smartstream ar 48 voltu daļējā hibrīda tehnoloģiju sasniedz 150 ZS un ir pieejams ar divu riteņu piedziņu. Sportiskāka piedziņa, uzlabotais 1,6 litru T-GDi benzīna dzinējs sasniedz 180 ZS un ir pieejams ar četru riteņu.

Hibrīds

1,6 litru T-GDI Smartstream benzīna dzinēja un 44,2 kW elektromotora kombinācija nodrošina 230 ZS jaudu. Jūs varat izvēlēties divu vai četru riteņu piedziņu ar sešpakāpju automātisko pārnesumkārbu.

Plug-in hibrīds

1,6 litru T-GDI Smartstream dzinējs kombinācijā ar 66,9 kW elektromotoru. Kopā benzīna dzinējs un elektromotors nodrošina maksimālo jaudu 265 ZS un maksimālo griezes momentu 350 Nm. Šī versija ir pieejama ar sešpakāpju automātisko pārnesumkārbu.