Par mums

link

Uz sākumu

SKANDI MOTORS

SKANDI MOTORS ir viens no vadošajiem un pieredzes bagātākajiem jaunu un mazlietotu auto tirgotājiem un servisa pakalpojumu sniedzējiem Latvijā. Tieši pieredze ļauj SKANDI MOTORS integrēti darboties gan salonā, kur klients saņem savu jauno auto, gan servisā, kur profesionāla komanda nodrošina visus apkopes un tehniskos pakalpojumus klienta vajadzībām. Ar profesionalitāti SKANDI MOTORS pavada klientu cauri visam auto iegādes procesam, zinot cik būtisks un atbildīgs ir šāds lēmums. SKANDI MOTORS vairo prieku cilvēkos, kuri ir izvēlējušies braukt ar auto. Tas ir prieks par jauna auto iegādi, prieks par profesionāliem ieteikumiem, prieks apmeklēt autosalonu, prieks par auto remonta kvalitāti, prieks būt piederīgam SKANDI MOTORS kopienai.

“…un prieks braukt” turpina šo prieka maršrutu. Apzinoties, cik daudz posmu ir auto iegādes procesā, SKANDI MOTORS labi saprot, ka klients vēlas pēc iespējas ātrāk tikt pie sava auto stūres un braukt. Ja tas notiek SKANDI MOTORS profesionāļu izpildījumā, tas notiek ar prieku. Prieks braukt!

SKANDI MOTORS piedāvā:

  • jaunu Mitsubishi, Hyundai un Nissan automašīnu tirdzniecību Rīgā;
  • jaunu Mitsubishi, Hyundai, Nissan, Ford un ŠKODA automašīnu tirdzniecību Liepājā;
  • mazlietotu automašīnu tirdzniecību;
  • pilna spektra autoservisa pakalpojumus;
  • līzinga noformēšanu un automašīnu apdrošināšanu;
  • Mitsubishi, Hyundai un Nissan oriģinālās un analogās rezerves daļas un aksesuārus; 
  • Mitsubishi, Hyundai un Nissan automašīnu garantijas, pēcgarantijas remontu un apkopju pakalpojumus, to skaitā Ford un ŠKODA automašīnām, SKANDI MOTORS autosalonā Liepājā;
  • privilēģiju portālu SKANDI MOTORS klientiem.

Auto Asociācijas projekts

Lai paaugstinātu darbinieku kvalifikāciju un darba kvalitāti, SKANDI MOTORS piedalās projektā “Auto Asociācijas biedru darbinieku kvalifikācijas paaugstināšana”, kas ir tapis kā rezultāts Autotirgotāju asociācijas sadarbībai ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (Nr. L-APA-10-0023).

Klientu privilēģiju portāls

Kļūstot par mūsu klientu, Jūs iegūstiet pieeju klientu privilēģiju portālam un informācijai par Jūsu automašīnām, kas iegādātas SKANDI MOTORS salonos.


Izmantojot klientu portālu Jūs varēsiet: ērtāk pieteikties servisa apmeklējumiem, pārraudzīt Jūsu automašīnas apkopju grafiku un prognozēt apkopju aktuālās izmaksas, pieprasīt OCTA vai KASKO polises piedāvājumu sagatavošanu, kā arī saņemt cita veida tehnisko informāciju par Jūsu automašīnu.


Sponsorēšana un atbalsts

Mēs SKANDI MOTORS esam aktīva dzīvesveida piekritēji. Savas ilgās pastāvēšanas laikā esam atbalstījuši daudz un dažādus aktīvā dzīvesveida, kultūras un izklaides projektus. Piedalījušies paši un jutuši līdzi dažādām skriešanas un riteņbraukšanas sacensībām, iedrošinājuši jaunos talantus un atbalstījuši profesionāļus, palīdzējuši realizēt sapņus un sasniegt jaunas virsotnes. Mēs SKANDI MOTORS esam par izaugsmi un piedzīvojumiem.

EVO BĀRS

 

SKANDI MOTORS Rīgas autosalona otrajā stāvā atrodas mājīgais un gaumīgais EVO BĀRS.

EVO bārs

Vakances

Pieteikties vakancei

arrow arrow

Lūdzu, ievadiet vārdu un uzvārdu!

Lūdzu, ievadiet korektu e-pasta adresi!

Augšupielādēt CV

Nav izvēlēts neviens fails

Lūdzu, pievienojiet failu!

Lai nosūtītu pieteikumu, Jums jāpiekrīt datu apstrādei!

Lūdzu, pārbaudiet ievadīto informāciju!

success

Paldies, Jūsu pieteikumu esam saņēmuši!

 

Pateicamies, par atvēlēto laiku vakances izskatīšanai un izrādīto interesi pievienoties mūsu uzņēmuma komandai.

Vēlamies informēt, ka sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz otro atlases kārtu – darba interviju.

 

Pretendentiem, kuri netiks aicināti uz otro atlases kārtu, vēlreiz pateicamies un vēlam panākumus! CV saglabāsim uzņēmuma datu bāzē ne ilgāk kā sešus mēnešus vai līdz atlases procesa beigām.

Seko mums