Jaunā Hyundai Santa Fe iepriekšpārdošana ir sākusies!

3. aprīlis 2024

news-img

Ir izziņotas jauna, piektās paaudzes Hyundai Santa Fe cenas Latvijas tirgum. Automobiļi ar iekšdedzes dzinēju būs pieejami četrās versijās un cena sāksies no 53 990 eur. Savukārt Plug-in hibrīda versijas, kas būs pieejamas četrās variācijās, sākuma cena būs no 55 990 eur.


Vairāk informāciju atradīsiet šeit.


Vairums ekspertu pauž, ka jaunā Santa Fe dizainsir izdevies – automašīna izskatās daudz dinamiskāk, pārliecinošāk un modernāk, izceļoties ar sev raksturīgiem elementiem, piemēram, zīmīgo priekšpusi, ko raksturo H-formas diožu lukturi, kā arī regulāras formas radiatora restes un gaisa pievadu elementi. Arī aizmugurē H-formas lukturi un vertikāli novietots piekto durvju vāks, kas palielina bagāžas nodalījuma ietilpību.

Interjers veidots jaunāko Hyundai modeļu stilā – priekšējā panelī ir divi ekrāni ar 12,3 collu izmēru katram – digitālais instrumentu panelis un multivides sistēmas skārienekrāns, kas ir nedaudz pagriezts pret vadītāju. Zemāk ir viduskonsole ar skārienjutīgu klimata kontroles bloku, fizisko pogu un slēdžu kombināciju. Centrālajā tunelī var redzēt nišu ar bezvadu uzlādi viedtālruņiem un glāžu turētājiem. Vēl viens jauninājums – pārnesumu pārslēgs novietots uz stūres statņa. Pēc izvēles pieejams panorāmas jumts, kas sastāv no vairākām sekcijām.

Visi Jaunumi

Citas ziņas