Iepazīstiet pavisam jauno Hyundai i10 – pieejams no 2024. gada jūlija!

11. jūnijs 2024

news-img

Sagatavojieties nākamā līmeņa braukšanas priekam ar pavisam jauno Hyundai i10, kas mūsu autosalonos būs pieejams no 2024. gada jūlija. Izstrādāts, lai pārdefinētu pilsētas mobilitāti, jaunais i10 apvieno stilu, komfortu un jaunākās tehnoloģijas, padarot to par ideālu kompanjonu pilsētas piedzīvojumiem un vairāk.

Elegants dizains un pilsētas izsmalcinātība

2024. gada Hyundai i10 lepojas ar svaigu, dinamisku dizainu, kas izceļas pilsētas ainavā. Ar drosmīgām līnijām, izsmalcinātām līknēm un iespaidīgu priekšējo režģi, jaunais i10 izstaro pārliecību un izsmalcinātību. Kompaktie izmēri nodrošina vieglu manevrēšanu šaurās pilsētas ielās, savukārt plašais interjers piedāvā pietiekami daudz vietas pasažieriem un bagāžai.

Mūsdienīgas tehnoloģijas savienotai braukšanai

Palieciet savienots un izklaidēts katrā braucienā ar jaunākajām tehnoloģijām, kas pieejamas jaunajā Hyundai i10. Intuitīvā informācijas un izklaides sistēma ietver augstas izšķirtspējas skārienekrānu, vienkāršu viedtālruņu integrāciju ar Apple CarPlay un Android Auto un uzlabotas navigācijas iespējas. Izbaudiet augstas kvalitātes audio pieredzi un saņemiet reāllaika satiksmes atjauninājumus un navigācijas palīdzību.

Drošība pirmajā vietā ar Hyundai SmartSense

Jūsu drošība ir mūsu galvenā prioritāte. Jaunais Hyundai i10 ir aprīkots ar Hyundai SmartSense, uzlaboto drošības funkciju komplektu, kas izstrādāts, lai aizsargātu jūs un jūsu tuviniekus. No sadursmes novēršanas palīga un joslas saglabāšanas palīga līdz vadītāja uzmanības brīdinājumam un automātiskajiem tālās gaismas lukturiem, i10 nodrošina mieru katrā braucienā.

Videi draudzīgs un ekonomisks

Saskaņā ar Hyundai apņemšanos rūpēties par ilgtspējību, jaunajam i10 ir uzlabota degvielas efektivitāte un zemāki izmeši, padarot to par ekoloģisku izvēli videi draudzīgam vadītājam. Izbaudiet zemākas ekspluatācijas izmaksas un veiciniet zaļāku nākotni.

Piesakieties testa braucienam jau šodien

Esiet starp pirmajiem, kas izbauda pavisam jauno Hyundai i10. Piesakieties testa braucienam jau šodien un atklājiet, kāpēc šī kompaktā automašīna kļūs par pilsētas vadītāju iecienītāko. Apmeklējiet mūs Skandi Motors, Lielirbes ielā 32, vai pierakstieties testa braucienam tiešsaistē vietnē Skandimotors.lv.

Hyundai i10 – jūsu ideālais pilsētas kompanjons

Ar pārliecību un stilu iepazīstiet pilsētu ar pavisam jauno Hyundai i10. Ar tā moderno dizainu, uzlabotajām tehnoloģijām un efektīvu veiktspēju, i10 ir ideāla pilsētas automašīna mūsdienu vadītājam. Nepalaidiet garām šo aizraujošo jauno izlaidumu – pieejams no 2024. gada jūlija Skandi Motors.

Skandi Motors – un prieks braukt!

Visi Jaunumi

Citas ziņas