Eiropā visvairāk pārdotais krosovers Nissan Qashqai iegūst īpašu Black Edition

10. oktobris 2023

news-img

Nissan Qashqai Black Edition nosaka jaunu standartu izsmalcinātajam dizainam krosoveru segmentā ar virkni stila uzlabojumu, lai to vēl vairāk paceltu augstākās klases sektorā.

Pamatojoties uz vadošo Tekna aprīkojuma līmeni, specifikācijai ir pievienoti vairāki mūsdienīgi stila uzlabojumi. Tajos ietilpst 19 collu “Ibiscus” melni vieglmetāla diski, raksturīgi melni durvju sliekšņu ieejas aizsargi, kā arī sudraba priekšējās un aizmugurējās formas plāksnes. Automašīnai ir arī panorāmas jumts un viena pieskāriena salona saulessargs, padarot to par vienīgo Qashqai klāstā, kas standarta aprīkojumā piedāvā šo augstākās kvalitātes funkciju.

Ir pieejamas divas ārējās krāsas – Pearlescent Black metālisks, lai iegūtu pārsteidzošu pilnīgi melnu izskatu, vai Pearl White, lai iegūtu izcilu kontrastu.

Qashqai Black Edition ir pieejams ar diviem efektīviem un izsmalcinātiem dīzeļdzinējiem no Nissan klāsta – 1,5 litru dCi 110 un 1,6 litru dCi 130. Klientiem ir arī iespēja izvēlēties transmisiju; sešpakāpju manuālā pārnesumkārba ir pieejama vai nu ar priekšējo vai četru riteņu piedziņu, savukārt X-Tronic automātiskā pārnesumkārba ir tikai priekšpiedziņai.

Nissan uzlaboto drošības un vadītāja palīgsistēmu komplekts, kas kopā pazīstams kā Nissan Safety Shield, ir iekļauts automašīnas standartaprīkojumā. Tajos ietilpst brīdinājums par izbraukšanu no joslas, tālās gaismas palīgsistēma, satiksmes signālu atpazīšana, avārijas bremzēšana uz priekšu, aklās zonas brīdinājums, kustīgu objektu noteikšana un vadītāja uzmanības brīdinājums.

Papildu specifikācijās ietilpst pilnībā melns ādas polsterējums, Park Assist, bi-LED priekšējie lukturi un modernā NissanConnect informācijas un izklaides sistēma. Tā pamatā ir integrēts septiņu collu augstas izšķirtspējas skārienekrāns, un tajā ir iekļauta DAB digitālā radio un satelītu navigācija. Standarta aprīkojumā ir arī Nissan novatoriskais 360º apkārtskata monitors, kas atvieglo manevrus ar mazu ātrumu.

Lai nodrošinātu ekskluzivitāti, Qashqai Black Edition tiks ražots līdz 3360 vienībām visā Eiropā. Tā izlaišana ir balstīta uz Nissan vēlmi izstrādāt sarežģītākas krosoveru versijas, kā tas tika apskatīts Qashqai Premium Concept un X-Trail Premium Concept, kas tika prezentēti Ženēvas autoizstādē pagājušā gada martā.

Visi Jaunumi

Citas ziņas