ELEKTROAUTO

DZĪVOJOT ŠODIENĀ, DOMĀ PAR RĪTDIENU

 Mēs, Skandi Motors, tirgojam elektroauto jau 10 gadus. Šo gadu laikā esam ieguvuši vērtīgu pieredzi, ar kuru labprāt dalīsimies ar saviem esošajiem un potenciālajiem klientiem!

Mēs palīdzēsim saskatīt ieguvumus un izvēlēties elektroauto, kā arī izstāstīsim par to priekšrocībām, atspēkosim radušos mītus, un sniegsim praktiskus padomus elektroauto lietošanā.

Priekšrocības

 

 Lai veicinātu ilgtspējīgāku videi draudzīgu transportlīdzekļu izmantošanu Latvijā, elektroauto un to īpašniekiem ir pieejami dažādi atvieglojumi un priekšrocības.

Valsts atbalsts jauna elektroauto iegādei 4500 EUR apmērā

Valsts atbalsts lietotu elektroauto un ārēji lādējamu hibrīdauto iegādei 2250 EUR apmērā

Elekektriskais

0 EUR  transportlīdzekļu ekspluatācijas nodoklis;

Elekektriskais

Vieglo transportlīdzekļu nodokļa likme uzņēmumiem (UVTN) ir tikai 10,00 EUR mēnesī, (iekšdedzes dzinēja nodokļa likme ir no 31-82 EUR mēnesī)

Elekektriskais

Bezmaksas stāvvietas Rīgas un Liepājas pašvaldību apsaimniekotajās stāvvietās

Elektroauto ir atbrīvoti no iebraukšanas maksas Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā

Elekektriskais

Atļauts braukt pa sabiedriskā transporta joslām

Elekektriskais

Pirmreizējā reģistrācija un speciālās nozīmes numura zīmes ir bez maksas

Elekektriskais

Zemākas automašīnas uzturēšanas izmaksas un apkopju izmaksas. ( mazāk kustīgo mezglu un detaļu, ko mainīt)

Elekektriskais

Elektroauto nerada kaitīgo vielu emisijas, neveicina smogu un nevēlamas klimata pārmaiņas;

Elekektriskais

Klusa, ērta un plūstoša braukšana

elektroauto ikona

Elektroauto ir mūsdienīgs un dinamisks pārvietošanās līdzeklis Taviem ikdienas maršrutiem

elektroauto ikona

Nodrošināta uzlādes staciju infrastruktūra ar vairāk kā 120 uzlādes stacijām Latvijā

Samazinātas finansēšanas % likmes

8 soļi, lai pretendētu uz valsts atbalsta saņemšanu elektroauto iegādei

SIA “SKANDI MOTORS” 2022.gada 13.aprīlī ar SIA “Vides investīciju fonds” ir noslēgusi Līgumu par projekta “SIA “SKANDI MOTORS” atbalsts bezemisiju un
mazemisiju transportlīdzekļu tirdzniecībai” Nr. EKII-5/17 īstenošanu. Minētā līguma ietvaros SIA “SKANDI MOTORS” nodrošina iespēju iegādāties bezemisiju
un mazemisiju transportlīdzekļus ar EKII finasējumu. Projekta ietvaros SIA “SKANDI MOTORS” piedāvātie transportlīdzekļi atrodami vietnē ekii.lv

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                       Pieteikties testa braucienam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pieteikties testa braucienam

Padomi

Iegādāties elektroauto ir lieliska izvēle un mēs palīdzēsim Jums “neapmaldīties” elektroauto pasaulē, izstāstot svarīgāko informāciju par elektroauto lietošanu, uzlādi un to ilgtspēju!

IESKATS ELEKTROAUTO LIETOŠANĀ

 Šajā video ir apkopota aktuālā informācija par ieguvumiem, lietojot elektroauto. Uzziniet par priekšrocībām, kādas Jums pienāksies, ja izvēlēsies elektroauto!

UZLĀDE AR STANDARTA KONTAKTLIGZDU

Lādēt elektroauto ir  tikpat viegli, kā uzlādēt savu mobilo telefonu! Šajā video Jūs uzzināsiet, cik ērti ir iespējams lādēt elektroauto no standarta rozetes, cik tas izmaksā un kā to darīt.

VIDĒJI ĀTRĀ UZLĀDE

Uzziniet cik ērti ir iespējams lādēt elektroauto, veicot vidēji ātro uzlādi! Veiciet uzlādi, kamēr pusdienojat vai iepērkaties! Video apskatīti vidēji ātrās uzlādes veidi, tās ilgums un izmaksas.

ĀTRĀ UZLĀDE

Kā lādēt elektroauto, kā veikt maksājumus un kā atrast sev vēlamu uzlādes staciju? Uzziniet atbildes uz šiem jautājumiem, noskatoties video!

Finansējums

Izvēloties auto ar samazinātu CO2 izmešu daudzumu, Jūs varat saņemt īpaši izdevīgus finanšu līzinga nosacījumus!

OCTA

Finanšu vai operatīvais līzings

OCTA

Pirmā iemaksa sākot ar 0 %, noformējot operatīvajā līzingā

OCTA

Procentu likme no 1,49% (iekšdedzes dzinēja procentu likme – sākot no 2,15%)

OCTA

Līzinga atmaksas termiņš līdz 84 mēnešiem

OCTA

Ērta līzinga un apdrošināšanas noformēšana

OCTA

Iegādājoties KASKO polisi SKANDI MOTORS salonā, saņem 10% atlaidi SKANDI MOTORS servisā visiem remonta un tehniskās apkopes darbiem un oriģinālajām rezerves daļām.

Biežāk uzdotie jautājumi

Neatradāt atbildi uz sev interesējošu jautājumu? Uzdodiet savu jautājumu zemāk esošajā formā un mūsu speciālisti ar Jums sazināsies! 

Uzdod savu jautājumu šeit!

arrow arrow

Lūdzu, ievadiet tekstu!

Lūdzu, norādiet korektu e-pasta adresi!

Lūdzu, ievadiet tālruņa numuru!

Lūdzu, norādiet saziņas veidu!

Lai nosūtītu formu, Jums jāpiekrīt datu nodošanai!

Lūdzu, aizpildiet visus laukus!

success

Tavs jautājums nosūtīts!

Seko mums

Elektroauto lietotāju pieredze

Omniva

“Meklējot veidus, kā nodrošināt videi saudzīgu uzņēmējdarbību, esam nolēmuši Omniva autoparku papildināt ar pirmajiem elektroauto mūsu uzņēmuma pastāvēšanas vēsturē. Vidēji mūsu darbinieki mēnesī nobrauc ap 3000 km, izmantojot dīzeļdegvielu vai benzīnu. Turpmāk, veicot šo attālumu ar Nissan Leaf automobiļiem, varam neuztraukties par  nodarīto kaitējumu dabai izplūdes gāzu emisijas sakarā. Ceram, ka nākamo pāris gadu laikā automobiļu ražotāji pielāgosies mūsu un vajadzībām, jo, raugoties ilgtermiņā, esam iecerējuši autoparku papildināt arī ar elektrobusiem sūtījumu transportēšanai,” atklāj Omniva Latvija vadītāja Beāte Krauze-Čebotare

King Coffee Service

Mani sauc Lauris Dinsbergs un es strādāju uzņēmumā “King Coffee
Service”. Pirms gada man pienāca klāt uzņēmuma vadītājs un uzdeva
jautājumu: “Pērkam Tev darba vajadzībām elektroauto?” Es nevilcinoties
atbildēju: “Darām tā!”

Man, kā dabas mīlim un veselīga dzīvesveida piekritējam, tas bija patīkams ieguvums. Nu jau vairāk kā gadu varu mūsu pašu grauzdētavā “Rocket Been Roastery” tapušo kafiju izvadāt ērti, videi draudzīgi un ekonomiski izdevīgi.

Par manu pirmo gadu ar elektroauto – jāsaka tieši un bez aplinkiem: pieradu pie tā daudz ātrāk nekā biju domājis. Pilsētā nevaru iedomāties labāku alternatīvu elektromobīlim. Ar to drīkstu braukt pa sabiedriskā transporta joslām, tas ļauj ieekonomēt laiku, kā arī daudz ātrāk un kvalitatīvāk veikt manus tiešos darba pienākumus – piegādāt preces klientiem. Vēl viens svarīgs fakts ir bezmaksas auto novietošana “Rīgas satiksmes” autostāvvietās – tas ļauj auto atstāt man visērtākajā stāvvietā, neuztraucoties par izmaksām.

 

Arī ārpus pilsētas elektroauto ir foršs braucamais – tas ir dinamisks ar ļoti labu vadāmību. Ziemas laikā novērtēju komfortu, ko sniedz elektroauto ātrā uzsilšana, turklāt – bez sadūmojuma! Apziņa, ka dabai un apkārtējiem netiek kaitēts ar izplūdes gāzēm, man ir liels papildus gandarījums. Tās it kā mazās lietas, kad dari labu,  nepiepūloties, ir ļoti svarīgas.

Es noteikti izbaudu katru braucienu ar elektroauto!

Realto

Realto viena no galvenajām vērtībām ir būt inovatīviem uz zaļi domājošiem, tāpēc izvēlamies ikdienā izmantot elektroauto. Mēs ieguldām lielu darbu savu ideju realizēšanai par attīstību un ilgtspējību. Uzņēmumā ikdienā kopumā tiek izmantoti 14 elektroauto, kas ir viens no retajiem uzņēmumiem, kurā gandrīz visi darbinieki pārvietojas ar elektroauto!

Realto sadarbību ar Skandi Motors raksturo – atsaucība un darbu izpildes ātrums.  

Natalija Teivane

Mārketinga projektu vadītāja

 

 

Uzlādes stacijas

Šeit atradīsiet informāciju par tuvākajām uzlādes stacijām!

Pateicoties publiskās uzlādes iespēju daudzveidībai, var ātri un vienkārši atrast uzlādes staciju, kur uzlādēt savu elektroauto..

  • Ātrās uzlādes stacijas (oranžā krāsā). Ātrākais uzlādes veids. Savu elektroauto ir iespējams uzlādēt gandrīz tikpat ātri cik savu mobilo telefonu.
  • Vidēji ātrās uzlādes stacijas (zaļā krāsā). Publiskās uzlādes stacijas var piedāvāt bezmaksas vai maksas uzlādi.

Lai atrastu sev ērtāko staciju, spiediet “Allow” kreisās puses logā, lai norādītu savu atrašanās vietu!

Pieteikties testa braucienam ar elektroauto

arrow arrow

Lūdzu, ievadiet tālruņa numuru!

Lūdzu, norādiet korektu e-pasta adresi!

Lūdzu, norādiet saziņas veidu!

Lūdzu, norādiet vienu modeli!

Informējam, ka testa braucienam var pieteikties personas, kurām ir derīga B kategorijas autovadītāja apliecība.

Lai nosūtītu formu, Jums jāpiekrīt datu nodošanai!

Lūdzu, aizpildiet visus laukus!

success

Pieteikums nosūtīts!

Seko mums

*Skandi Motors informē: šobrīd nav pieejami testa braucieni ar Nissan Ariya , taču brīdī, kad automašīna būs pārdošanā, ar Jums sazināsies konsultants, lai vienotos par laiku testa braucienam.

Elektroauto ziņas

Nolemts! Iedzīvotāji par elektroauto iegādi varēs saņemt atbalstu 2250 vai 4500 eiro apmērā.

Ministru kabinets otrdien, 21. decembrī, atbalstīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) priekšlikumu fiziskai personai par elektroauto iegādi piešķirt 2250 eiro vai 4500 eiro. Kopumā šim mērķim plānots novirzīt 10 miljonus eiro.

Pēc projekta līguma parakstīšanas iedzīvotājam būs tiesības pie komersanta iegādāties izvēlēto elektromobili vai ārēji uzlādējamu hibrīdauto. Jauna elektroauto iegādes gadījumā valsts atbalsts būs 4500 eiro, bet lietota elektromobiļa vai ārēji lādējama hibrīdauto gadījumā – 2250 eiro.

Turpināt lasīt>

2022. gadā Nissan LEAF iegūst jaunu spīdumu ar asāku dizainu un progresīvām tehnoloģijām

100% elektriskais LEAF 2022. gadā ierodas Eiropā ar atsvaidzinātu izskatu, jauniem, pārsteidzošiem vieglmetāla diskiem, košu krāsu izvēli un sarežģītām ārējām detaļām, kas atbilst Nissan jaunajai zīmola identitātei.

Turpināt lasīt>

Hyundai Motor Company iepazīstina ar IONIQ SEVEN zīmola konceptu

Katrs IONIQ zīmolam radītais automobilis piedāvā jaunākās paaudzes klientu pieredzi, kas nevainojami integrē vismodernākās tehnoloģijas ikdienas dzīvē. SEVEN konceptautomobilis ar telpas inovācijām un higiēniskajiem risinājumiem pārveido transportlīdzekli dzīvojamajā telpā uz riteņiem un ir izcils IONIQ filozofijas piemērs.

Turpināt lasīt