IONIQ 5 N

         Tā nav tikai braukšana!

IONIQ 5 N pārdošana sāksies jau drīz! Dažas funkcijas, krāsas, materiāli, aksesuāri un specifikācijas var atšķirties vai būt pieejamas papildu aprīkojumā. Modelis būs pieejams ierobežotā daudzumā.

Izbaudiet ik sekundi braukšanas

Hyundai IONIQ 5 N pārstāv jaunu uz vadītāju fokusētu augstas veiktspējas elektromobiļu segmentu, kas apvieno jaunas tehnoloģijas ar spēcīgu sniegumu trasē.

Veikls pagriezienu izbraucējs

Iedvesmojoties no Pasaules rallija čempionāta spēkratiem, priekšā un aizmugurē ir izmantotas pastiprinātas integrētās piedziņas asis, kas gan spēj izturēt palielināto elektromotora griezes momentu, gan samazina neamortizēto masu.

Ikdienas sporta automobilis

Noregulējiet balstiekārtas stingrību, novērtējiet vieglos sporta sēdekļus un saklausiet sportiskas veiktspējas saldo skaņu. Braukšana ar IONIQ 5 N nav tikai braukšana, bet gan veids, kā padarīt dzīvi aizraujošāku.

Gatavs sacīkšu trasei

Trasē jūs atbalsta tehnoloģijas, kas ļauj procesu izbaudīt vēl vairāk: visjaudīgākā Hyundai bremžu sistēma, N akumulatora sagatavošanas un sacensību režīmi un īpaši paredzēta dzesēšanas sistēma.

Atklājiet, uz ko tas ir spējīgs

Padariet ikdienu aizraujošāku.

  • Paātrinājums: no 0 līdz 100 km/h 3,4 sekundēs (Boost)
  • Maksimālais ātrums: 260 km/h
  • Akumulatora ietilpība: 84 kWh
  • Uzlādes ātrums: 350 kW
  • Plug & Share funkcionalitāte
  • Motora jauda: priekšā 166 kW/226 ZS, aizmugurē 282 kW/383 ZS. Kopējā jauda 478 kW/650 ZS (ar N Grin Boost)
  • Garenbāze: 3000 mm

Driftējiet kā profesionālis

Sapņojat par driftēšanu? Mēs esam izveidojuši N Drift Optimizer, lai jūs varētu piepildīt savus sapņus. Ar mūsu driftēšanas režīma tehnoloģiju ikviens var driftēt kā profesionālis. Uzmanību: šī funkcija izraisa smaidu pa visu seju!

Saklausiet sportiskas veiktspējas saldo garšu

Spiediet grīdā un dodiet vaļu! IONIQ 5 N dinamiski reaģē uz vadītāja komandām atkarībā no ātruma un akseleratora stāvokļa.

Izcila uzlādes efektivitāte

IONIQ 5 N atbalsta 800 V, 400 V un maiņstrāvas uzlādi. Uzlādes no automobiļa (V2L) tehnoloģija ļauj no iebūvētās 230 V kontaktligzdas darbināt vai uzlādēt dažādas elektroierīces ar jaudu līdz 3,6 kW.

Brauciet ar pārliecību

Baudiet maksimālu drošību un ērtību ar jaunākajām drošības un vadītāja palīgsistēmām.

DIZAINS

Radīts veiktspējai

IONIQ 5 N izteiksmīgais dizains ir svaigs skatījums uz elektromobiļiem, atsakoties no sarežģītības un dodot priekšroku skaidrām un minimālistiskām līnijām, ko papildina augstas veiktspējas dizaina elementi, kuros apvienota neviltota jauda un precizitāte.

Izskats

Veiktspēju uzlabojoši dizaina elementi

IONIQ 5 N ir aprīkots ar daudziem dizaina elementiem, kas uzlabo automobiļa sniegumu, piemēram, antispārna tipa aizmugures spoileri un papildu aktīvo gaisa aizvaru dzesēšanai priekšā.

Priekšpuse

Tradicionālās radiatora restes vietā priekšpusē ir N Mask dekoratīvais panelis ar funkcionālu režģi, ko papildina gaisa aizkars un papildu aktīvais gaisa aizvars. Priekšējā bufera apakšējais spoileris izceļ automobiļa zemo siluetu.

Sāni

Elektriskos N modeļus var atšķirt no visiem pārējiem pēc koši oranžas krāsas akcenta līnijas melnā priekšējā bufera moldinga apakšā. Tā turpinās uz sānu sliekšņu uzlikām, piešķirot stilu, kas piestāv trasei.

Aizmugure

Par optimālu aerodinamiku gādā aizmugurē uzstādītais antispārna tipa N spoileris kopā ar aizmugures difuzoru un gaisa izplūdes atverēm, kam arī ir koši oranžas krāsas akcenti.

Salons

No autosporta aizgūtas augsta līmeņa tehnoloģijas salonā

Uz vadītāju fokusētais salons sniedz ideālu līdzsvaru starp kvalitatīvu vidi, kur justies labi, un veiktspēju, kas liek sirdij sisties straujāk. Ikviena detaļa ir radīta tikai ar vienu domu – padarīt katru braucienu pēc iespējas aizraujošāku.

Kausveida sporta sēdekļi

Jums ir atvēlētas vislabākās vietas – N kausveida sporta sēdekļi ar izgaismotiem N logotipiem.

Optimizēta dizaina sporta pedāļi

IONIQ 5 N pedāļu forma ir optimizēta braukšanai trasē, kur notiek pārlieka pagriežamība, driftēšana un sānslīdes. Tie mazina iespēju, ka kāja noslīdēs no pedāļa, bremzējot ar kreiso kāju.

Trasei pielāgota viduskonsole

Viduskonsole ir optimizēta braukšanai trasē – tā ir aprīkota ar ceļgalu aizsargiem un apakšstilbu atbalsta vietām, kā arī ir stingrāka, lai sniegtu vēl labāku atbalstu. Ikdienas ērtībai ir pieejams arī bīdāms roku balsts, USB-C pieslēgvieta, bezvadu lādētājs un krūžu turētāji.

IONIQ 5 N izmantotie ilgtspējīgie materiāli

Uzziniet, kādi pārstrādāti materiāli ir izmantoti IONIQ 5 N modelī.

Krāsa ar pigmentiem no pārstrādātām riepām

IONIQ 5 N ir plaši izmantoti ilgtspējīgi materiāli, tostarp durvju rokturu, ventilācijas atveru ietvaru, stūres ietvara un konsoles sānu krāsa ar pigmentiem no pārstrādātām nolietotām riepām.

100% pārstrādājams sintētiskais papīrs

Tuvāk aplūkojot durvju dekoratīvos elementus, pamanīsiet, ka tie ir izgatavoti no 100% pārstrādājama sintētiskā papīra. Tam ir tāds pats vieglums un tekstūra kā tradicionālajam korejiešu papīram, taču tas ir izgatavots no liela blīvuma polietilēna.

FUNKCIJAS

Kontrole, komforts un sakari

Eleganti apvienojot veiktspēju ar gudrām tehnoloģijām, šis sportiskais, pilnībā elektriskais vidēja izmēra krosovers piedāvā bagātīgu kontroles, komforta un sakaru inovāciju klāstu gan vadītājam, gan pasažieriem.

Pilnībā digitāls 12,3 collu instrumentu bloks

Dzidrais 12,3 collu instrumentu bloks attēlo visu būtisko informāciju, piemēram, ātrumu un akumulatora uzlādes līmeni, tieši tur, kur tā vislabāk redzama – priekšā pa vidu.

12,3 collu skārienekrāns

Baudiet ērtu piekļuvi visām savienojamības un sportiskajām kontroles funkcijām infoizklaides sistēmas 12,3 collu skārienekrānā. Minimālistiskam un modernam izskatam visas vadības ierīces darbojas ar pieskārienu.

Uzlāde

Uzlādējiet savu ekipējumu ar savu auto

Pateicoties uzlādes funkcijai no automobiļa patērētājam, IONIQ 5 N ļauj piekopt ilgtspējīgu elektromobilitātes dzīvesveidu – brīvi lietojiet vai uzlādējiet jebkādas elektroierīces, piemēram, elektrovelosipēdus, skrejriteņus vai kempinga ekipējumu, esot ceļā vai uz vietas.

Izcila uzlādes efektivitāte

IONIQ 5 N ir aprīkots ar inovatīvu 800 V akumulatora sistēmu, kas nodrošina vienu no labākajiem šobrīd pieejamajiem uzlādes ātrumiem, un atbalsta arī 400 V uzlādi un maiņstrāvas uzlādi.

Tālruņa bezvadu uzlāde

Ātrajam bezvadu lādētājam viduskonsolē ir dzesēšanas funkcija, kas drošības nolūkos nepieļauj viedtālruņa pārkaršanu.

Savienojamība

Visi sakari, ko vēlaties

Bluelink® savienotie automobiļa pakalpojumi ļauj jums kontrolēt savu automobili, izmantojot viedtālruni. Programmatūras atjauninājumi jums piemērotā laikā un vietā.

Kontrolējiet savu automobili, izmantojot tālruni

Bluelink nodrošina savienojumu ar automobili braukšanas laikā, pirms un pēc tās un ļauj pārbaudīt automobiļa stāvokli un izmantot citas funkcijas ar viedtālruņa lietotnes vai skārienekrāna palīdzību.

Izmantojiet savu tālruni kā auto atslēgu

Hyundai digitālā atslēga ļauj aizslēgt un atslēgt durvis ar viedtālruni. Varat atstāt tālruni kabatā un iedarbināt automobili, vienkārši nospiežot pogu.

BOSE Premium audiosistēma

Astoņi augstas kvalitātes skaļruņi ar īpašiem skaņas regulējumiem nodrošina izcilu skanējumu.

Ērtības

Izcila jauda apvienojumā ar pārdomātu komfortu

N modeļa akcents uz jaudu un veiktspēju nenozīmē, ka nedrīkst baudīt izcilu komfortu. Plašais pārdomāto komforta funkciju klāsts padara IONIQ 5 N par sacensību automobili ikdienai.

Vēsumā un komfortā

Automātisks divu zonu gaisa kondicionētājs ļauj vadītājam un priekšējam pasažieriem iestatīt katram savu temperatūru. Aizmugures pasažieriem ir pašiem savas ventilācijas atveres. Siltumsūknis ļauj darbināt gaisa kondicionētāju, netērējot augstsprieguma akumulatora enerģiju.

Panorāmas jumts

Papildu aprīkojumā pieejamais fiksētais panorāmas stikla jumts rada salonā vēl gaisīgāku noskaņu. Lai pasargātu sevi no dienas vidus saules svelmes karstā laikā, ar vienu pieskārienu pogai var aizvērt motorizētās žalūzijas.

Elektriskas bagāžas nodalījuma durvis ar brīvroku funkciju

Elektriskās bagāžas nodalījuma durvis atveras, kad tuvumā 3 sekundes nepārtraukti tiek konstatēta inteliģentā atslēga. Tas ir īpaši noderīgi, kad rokas ir pilnas ar pirkumiem.

DROŠĪBA

Drošība katrai dienai un katrai situācijai

IONIQ 5 N ir aprīkots ar Hyundai SmartSense – mūsu augstākā līmeņa vadītāja palīgsistēmu klāstu, kas piedāvā pašas jaunākās drošības un vadītāja palīgsistēmas mierīgākam prātam.

Labāka redzamība labākai drošībai

Apkārtskata monitors nodrošina 360 grādu redzamību, ļaujot vieglāk un drošāk manevrēt šaurās vietās.

Digitālais centrālais spogulis

Nevainojama pārredzamība uz aizmuguri. Ieslēdzot digitālo centrālo spoguli, tajā tiek projicēts reāllaika attēls no aizmugures spoilerī uzstādītās kameras, kas sniedz daudz plašāku redzamības leņķi.

Vējstikla displejs

Mūsdienīgā attēla projicēšana vadītāja acu priekšā ļauj braukt drošāk, parādot būtisko informāciju, piemēram, navigācijas norādes vai brīdinājumus, tieši vadītāja redzes laukā.

Attālinātā inteliģentā stāvvietā novietošanas palīgsistēma

IONIQ 5 N spēj pats iebraukt vairāku veidu stāvvietās, piemēram, paralēli, diagonāli un perpendikulāri brauktuvei, kā arī iebraukt brīvajā vietā un izbraukt no tās, kamēr jūs atrodaties ārpusē.

Stāvvietas sadursmes novēršanas palīgsistēma atpakaļgaitā

Ideāls palīgs stāvvietās. Braucot atpakaļgaitā, ja ar atpakaļskata kameru vai aizmugurējiem ultraskaņas sensoriem tiek konstatēts šķērslis, sistēma parādīs brīdinājumu un, ja nepieciešams, iedarbinās bremzes.

2. līmeņa autonomā braukšana

IONIQ 5 N spēj pats iebraukt vairāku veidu stāvvietās, piemēram, paralēli, diagonāli un perpendikulāri brauktuvei, kā arī iebraukt brīvajā vietā un izbraukt no tās, kamēr jūs atrodaties ārpusē.

Uzziniet pirmais, kad Hyundai IONIQ5 N būs pieejams testa braucieniem un iegādei!

Vēlos saņemt informāciju par jauno Hyundai IONIQ5 N

Pilnīgi jaunais Hyundai IONIQ 5 N

arrow arrow

Lūdzu, aizpildiet visus laukus!

Lūdzu, norādiet korektu e-pasta adresi!

Lūdzu, ievadiet tālruņa numuru!

Lūdzu, norādiet saziņas veidu!

Informējam, ka testa braucienam var pieteikties personas, kurām ir derīga B kategorijas autovadītāja apliecība.

Lai nosūtītu formu, Jums jāpiekrīt datu nodošanai!

Lūdzu, aizpildiet visus laukus!

success

Pieteikums nosūtīts!

Seko mums