Nissan ARIYA

Izbaudiet elektriskas braukšanas sniegto aizrautību!

Cena sākot no

46 990 €

Sniegums

Jauda, kas uzlabo vadāmību un komfortu

Iepazīstieties ar e-4ORCE – unikālu pilnpiedziņas sistēmu ar diviem elektromotoriem, kas faktiski uz jebkura ceļa seguma sniedz lielāku maksimālo griezes momentu, stabilitāti un veiklību! Tas ir jauns kontroles līmenis, kas patiešām atsvaidzinās Jūsu braucienus. e-4ORCE piedāvā Jums pilnu visu riteņu kontroli – spēja pārslēgt 100% jaudas no priekšējiem uz aizmugurējiem riteņiem nodrošina precīzu vadību, vienlaikus neakarīga riteņu griezes momenta kontrole kompensē pārlieku un nepietiekamu pagriežamību. Sistēma arī kontrolē automobiļa kustību bremzēšanas laikā, nodrošinot līdzenu, stabilu braukšanu.

Elektrificējošas priekšrocības

VIENMĒRĪGA JAUDA

Paātrinieties ar divu elektromotoru jaudu! Vienmērīgi. Nemanāmi. Klusi. Variējot katram ritenim pievadīto griezes momentu, Nissan ARIYA var līdzsvaroti reaģēt uz mainīgām situācijām. Tas ir arī enerģizējoši. Nospiediet akseleratora pedāli un sajūtiet, kā līdz 600 Nm liels griezes moments uzreiz virza Jūs uz priekšu, vienlaikus pilnībā izmantojot e-4ORCE pilnpiedziņas vadību!

KOMFORTS VISIEM

Nissan ARIYA modernās tehnoloģijas padara elektriskās braukšanas sajūtu līdzīgu plūšanai bez jebkādas piepūles. Sākot ar mirkli, kad iekļaujaties intensīvā satiksmē līdz pirmajai straujajai ātruma samazināšanai, Jūs ievērojat, ka Nissan ARIYA turpina būt mierīga un stabila. Jūs arī ievērojat, cik komfortabli Jūs jūtaties. Esat sveicināti vienmērīgākā nākotnē! Tagad.

KONTROLE VISOS LAIKAPSTĀKĻOS

Tikai dažas lietas palielina autovadītāja pārliecību tā, kā spēja vadīt automobili nedrošās situācijās, piemēram, uz slapjiem, ledus klātiem vai sniegotiem ceļiem. e-4ORCE mūsdienīgās jaudas piedziņas un bremzēšanas tehnoloģijas uzrauga un kontrolē katru riteni atsevišķi, tā, ka Nissan ARIYA var turpināt pārvietoties uz priekšu ar maksimālo saķeri. Uzlabotā automobiļa stabilitāte sniedz Jums pilnīgu kontroles sajūtu. Laika apstākļiem nav pilnīgi nekādas ietekmes uz Jūsu plāniem.

Bauda braukt ar Nissan ARIYA

e-4ORCE piedāvā teju perfektu 50/50 svara sadalījumu

Ja vēlaties izcilu vadāmību, Jums nepieciešams līdzsvars. Tas ir iemesls, kāpēc Nissan ARIYA ir izlīdzināts svara sadalījums.

e-Pedal Step

Pārslēdzieties uz braukšanu, izmantojot tikai vienu pedāli, ar e-Pedal Step! Nospiediet pedāli, lai uzņemtu ātrumu, un atlaidiet, lai samazinātu! Tas sagādā daudz prieka un vienmērīgāku, intuitīvāku un relaksējošāku braukšanas pieredzi.

Izvēlieties braukšanas režīmu atbilstoši savam noskaņojumam, ceļa apstākļiem un Jūsu vajadzībām!

“Sport”, “Eco” un “Snow” braukšanas režīmi

Izvēlieties “Sport” braukšanas režīmu, un automobiļa reakcija kļūs ātrāka un asāka! Mainoties apkārtējiem apstākļiem, izvēlieties “Eco” vai “Snow” braukšanas režīmu, lai Nissan ARIYA brauktu atbilstoši ceļa un laika apstākļiem un Jūsu garastāvoklim!

Veiktspēja

Elpu aizraujošas iespējas

Sāciet ar perfektu atbilstību!

Piedāvājumam balstoties uz dažādām akumulatoru, motoru, asu kombinācijām, katrs autovadītājs var atrast tieši sev perfekti piemērotu Nissan ARIYA. Atklājiet to, kura versija ir vispiemērotākā tieši Jums!

NISSAN ARIYA 63 KWH

Piemērotākā izvēle ikdienas braucējiem ar ģimenēm, kas dodas nedēļas nogales piedzīvojumos un kam nav nepieciešams regulāri doties garos izbraucienos. Kupejas krosovera stila elektromobilis ar priekšpiedziņu, 215 ZS (160 kW) un 300 Nm lielu griezes momentu, 160 km/h maksimālo ātrumu un līdz 403 km lielu ar vienu uzlādes reizi nobraucamo attālumu.

NISSAN ARIYA 87 KWH

Maksimāli palielināts nobraucamais attālums, kas ļaus veikt lielākus attālumus līdzīgi kā ar benzīnu darbināmiem automobiļiem. Priekšpiedziņa, 239 ZS (178 kW) un 300 Nm liels griezes moments nodrošina tādu pašu sniegumu kā Nissan ARIYA 63 kWh versija, taču piedāvā līdz pat 533 km ar vienu uzlādes reizi nobraucamo attālumu.

NISSAN ARIYA 87 KWH E-4ORCE

Labākais no abām “pasaulēm” – šis elektromobilis ļaus veikt lielāku attālumu un izmantot visas praktiskās e-4ORCE tehnoloģijas priekšrocības, kas no jauna definē Premium klases braukšanas pieredzi. 302 ZS (225 kW) ar 600 Nm griezes momentu, 200 km/h maksimālo ātrumu un līdz pat 500 km ar vienu uzlādes reizi nobraucamo attālumu.

Uzlādes ierīce mājās

Izmantojot 240 V uzlādes ierīci, izbaudiet vienkāršāku dzīvi un atvadieties no degvielas uzpildes staciju apmeklēšanas! Pievienojiet Nissan ARIYA standarta mājsaimniecības elektrotīkla kontaktligzdi vai pa nakti uzlādējiet savu Nissan ARIYA līdz 100%, pievienojot to speciāli uzstādītai 7,4 vai 22 kW maiņstrāvas uzlādes ierīcei mājās!

Ātrā uzlāde un uzlāde, esot ceļā

Pievienojiet savu ARIYA 480 V CCS2 ātrajai uzlādei (DC 130 kW) kādā no vairāk nekā 8000 uzlādes stacijām Eiropā un uzlādējiet to līdz 80% tikai aptuveni 35 minūšu laikā! (Uzlādes laiks var mainīties, jo to var ietekmēt dažādi faktori.)

ARIYA 63 kWh 
No 20% līdz 80% uzlāde – aptuveni 35 minūtēs.


ARIYA 87 kWh 
No 20% līdz 80% uzlāde – aptuveni 40 minūtēs.

Norādītais uzlādes ātrums un uzlādes laiks ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, piemēram, akumulatora temperatūras.

Gudra uzlāde

Ieplānojiet Nissan ARIYA uzlādi savā viedtālrunī un izvēlieties laiku, kad elektrības cena ir mazāka!

Tehnoloģijas

Autovadītāja palīgsistēmas un drošības tehnoloģijas

Iepazīstiet tādas Nissan ARIYA autovadītāja palīgsistēmas un drošības tehnoloģijas kā, piemēram, braukšanas joslas maiņas palīgsistēmu, inteliģento apkārtskata monitoru un citas!

ProPILOT ar Navi-Link

ProPILOT ar Navi-Link seko līdzi satiksmes plūsmai, notur Jūs automobli savas braukšanas joslas vidū un izmanto navigācijas sistēmas kartes, lai prognozētu nobrauktuves un līkumus.

SAGLABĀ IEPRIEKŠ IESTATĪTU ATTĀLUMU

Vienas braukšanas joslas autoceļu satiksmē, kad Jūsu rokas viegli tur stūri, ProPILOT ar Navi-Link seko līdzi satiksmes plūsmai un saglabā iepriekš iestatītu attālumu no priekšā braucošā automobiļa. Tas var arī pilnībā apturēt automobili satiksmes sastrēgumos un atsākt kustību, un paātrināties, kad satiksmes plūsma atjaunojas.

NOTUR JŪSU AUTOMOBILI SAVAS BRAUKŠANAS JOSLAS VIDŪ

Kad Jūs braucat pa autoceļu, sistēma veic vieglas stūrēšanas korekcijas, lai noturētu Jūsu automobili savas braukšanas joslas vidū – arī nelielos līkumos.

NOLASA PRIEKŠĀ EOŠO CEĻU

Izmantojot navigācijas sistēmas karšu datus, ProPILOT ar Navi-Link spēj atpazīt nobrauktuves un nelielus ceļa līkumus – samazinot braukšanas ātrumu, kad tas nepieciešams līdzenākam, drošākam braucienam.

ProPILOT Park

Ļaujiet, lai Nissan ARIYA pati sevi novieto stāvvietā, nospiežot ProPILOT Park pogu! Nissan ARIYA labprāt pārņems stūrēšanu, paātrināšanos, bremzēšanu un pārnesumu pārslēgšanu, un Jūs varēsiet vienkārši noskatīties uz šo procesu un izbaudīt to.

Pilns tehnoloģiju kopums var palīdzēt Jums uzraudzīt to, kas notiek visapkārt

Inteliģentā “aklās” zonas palīgsistēma

Kad Jūs maināt braukšanas joslas, šī sistēma uzrauga, vai Jūsu automobiļa “aklajā” zonā neatrodas kāds cits automobilis. Ja kāds cits automobilis tiek pamanīts, šī sistēma var pielietot bremzes un virzīt Jūs atpakaļ savā braukšanas joslā.

Inteliģentā ārkārtas bremzēšanas sistēma ar gājēju atpazīšanas tehnoloģiju

Ja pastāv risks sadursmei ar kādu citu automobili, gājēju vai velosipēdistu, sistēma var automātiski uzsākt bremzēšanu un, ja nepieciešams, pat pilnībā apstādināt Jūsu automobili.

Automātiskā bremzēšanas sistema, braucot atpakaļgaitā

Saglabājiet pārliecību jebkuros apstākļos! Ja Jūsu automobiļa aizmugurē tiek konstatēts kāds statisks objekts, sistēma var automātiski nobremzēt Jūsu automobili, lai palīdzētu Jums izvairīties no iespējamas sadursmes.

Inteliģentā priekšējās sadursmes riska brīdinājuma sistēma

Inteliģentā priekšējās sadursmes riska brīdinājuma sistēma uzrauga situāciju priekšpusē un priekšā braucošos automobiļus un, kad tā pamana pēkšņu ātruma samazināšanos, tā Jūs brīdina, lai samazinat ātrumu.

Inteliģentais apkārtskata monitors

Automobiļa novietošana jebkurā stāvvietā ir elementāra. Četras kameras rāda virtuālu 360 grādu skatu uz Jūsu automobili no “putna lidojuma” skatupunkta un spēj noteikt ap Jūsu automobili esošos kustīgos objektus.

Inteliģentais automobiļa salona atpakaļskata spogulis

Ja kaut kas traucē skatam Jūsu automobiļa atpakaļskata spogulī – bagāža, pasažieri vai slikti laikapstākļi – Jūs varat pārslēgt skatu uz iebūvētu LCD ekrānu un redzēt, kas notiek Jūsu automobiļa aizmugurē, pateicoties aizmugurē iemontētai kamerai.

Dizains

Drosmīga realizācija, kas pārspēj sagaidīto

“Mēs vēlamies, lai katra Nissan automobiļa dvēselei piemīt atšķirīgs japāņu DNS, kurš izpaužas vienkāršā un efektīvā, mūsdienīgā veidā – mēs to saucam par “mūžīgo japāņu futūrismu”.”

Alfonso Albaisa

Globālā dizaina vecākais viceprezidents

Savienojamība

Sazinieties ar balsi vai pieskārienu!

Mijiedarbojieties ar savu Nissan ARIYA jaunos veidos! Izveidojiet savienojumu ar savu pasauli nemanāmi un gūstiet labāko no katras pieredzes!

AMAZON ALEXA AUTO 2

Ar iebūvētu Amazon Alexa2, izmantojiet savu balsi, lai palūgtu atskaņot mūziku, atrast kafejnīcu vai pat vadītu savu viedo māju!*

INTELIĢENTAIS MARŠRUTA PLĀNOTĀJS

Sagatavojaties ceļam ar inteliģento maršruta plānotāju! Ja vēlaties, izvēlaties ceļus, kuru tuvumā ir uzlādes stacijas!*

NISSAN APLIKACIJA

Palieciet savienojumā ar savu ARIYA! Iepazīstiet savu automobili ar Nissan aplikācijas palīdzību, kas ar katru dienu kļūst ar vien gudrāka!* 

Integrēta ekrāna saskarne

Sadaliet svarīgāko automobiļa informāciju starp diviem 12,3″ ekrāniem – informācijas un izklaides ekrānu un digitālo kombinēto mērinstrumentu paneli!

SPECIFIKĀCIJAS

Īstā ARIYA tieši Jums

Atrodiet īsto! Izvēle starp divu veidu akumulatoriem un trim piedziņas iespējām – arī e-4ORCE pilnpiedziņu – piedāvā Jums pielāgotu pieredzi.*

Iepazīstiet Nissan pasauli!

Vai esat ieinteresēts Nissan ARIYA? Piesakieties SKANDI MOTORS jaunumiem, lai saņemtu priviliģētu pieeju jaunākajai informācijai par šo elektrisko kupejas krosoveru! Esiet viens no pirmajiem, kurš uzzina jaunāko informāciju par Nissan ARIYA!

Attēliem un aprakstiem ir ilustrējoša nozīme. Dažos gadījumos attēlos redzami automobiļi, kuriem ir no Latvijas tirgus atšķirīgas specifikācijas; tie neattēlo konkrētu automobiļa modeli, aprīkojuma līmeni vai piedāvājumu. Var gadīties, ka attēlos redzamais aprīkojums nav pieejams, tas var nebūt pieejams kā standarta aprīkojums vai var būt pieejams tikai kā izvēles aprīkojums.

*Attēlots automobiļa pirmsražošanas modelis. Faktiskais ražošanas modelis var atšķirties.

¹ProPILOT ir pieejams ierobežotam automobiļu klāstam. ProPILOT ir moderna autovadītāja braukšanas palīgsistēmu tehnoloģija, taču tā nevar novērst sadursmju iespējamību. ProPILOT ir paredzēts tikai braukšanai “acis vaļā / rokas uz stūres” režīmā pa autoceļiem (ceļiem, kurus nodala barjeras). Autovadītāja atbildība ir saglabāt modrību, ievērot atļauto braukšanas ātrumu, braukt droši, atbilstoši laika un ceļa apstākļiem, un spēt jebkurā brīdī pārņemt automobiļa vadību.

Pagaidu specifikācijas, tehniskie dati tiks apstiprināti pēc homologācijas saņemšanas.