IONIQ 6

         Atmodini savu pasauli

DIZAINS

Izsmalcinātas plūdlīnijas

IGraciozi slīpais plūdlīniju dizains izceļ šī unikālā elektriskā sedana dinamisko efektivitāti. Aerodinamiski veidotās formas ar vienkāršajiem, tomēr jutekliskajiem izliekumiem saknes meklējamas Prophecy Concept EV.

Jaunas ēras siluets

Ar mazāk nekā 14 kWh/100 km enerģijas patēriņu pēc WLTP aplēsēm IONIQ 6 būs viens no visenergoefektīvākajiem tirgū pieejamajiem elektroautomobiļiem.

Digitālie sānu spoguļi

Izjūtiet priekšrocības, ko sniedz samazināta gaisa pretestība un skaidra redzamība uz aizmuguri pat sliktos laika apstākļos, ar spoguļiem, kas darbojas pēc videokameras principa.

Divkrāsu fona apgaismojums

Divtoņu fona apgaismojums ļauj vadītājam pielāgot salona izskatu un noskaņu, izvēloties kādu no 64 krāsām un sešiem sagatavotiem motīviem.

Atklājiet plūdlīniju vienkāršības būtību

IONIQ 6 dizains izstaro elegantu vienkāršību. Tas ir veltījums klasiskajiem divdesmito un trīsdesmito gadu plūdlīniju automobiļiem mūsdienu ilgtspējīgās mobilitātes interpretācijā.

Inteliģenta priekšējā apgaismojuma sistēma

Iegūstiet maksimālu redzamību, neapžilbinot citus autovadītājus. Sistēma automātiski pielāgo projekcijas tipa LED priekšējos lukturus faktiskajiem ceļa apstākļiem.

Pikseļu gaismas

Interaktīvās 4 punktu pikseļu gaismas uz stūres piedāvā viegli saprotamu komunikāciju starp vadītāju un automobili.

Aktīvie gaisa aizvari

Kad tas ir aizvērts, aktīvā gaisa aizvara ieliektā forma virza gaisa plūsmu gaisa ieplūdes atverē, strādājot ar riteņu gaisa aizkaru un riteņu spraugas reduktoru, lai uzlabotu aerodinamiku.

Zems aizmugures profils

Aerodinamiski efektīvā pacēluma forma aizmugurē uzlabo piespiedējspēku, bet nedaudz sašaurinātā aizmugure samazina gaisa pretestību.

Spārnu iedvesmots aizmugures spoileris

Eliptiskais, spārnu formas iedvesmotais aizmugures spoileris ir veidots no stiklam līdzīgiem caurspīdīgiem materiāliem, kas izceļ tā unikālo LED apgaismojuma rakstu.

Pārdomāts mājīgums

Iedvesmojoties no Prophecy elektriskā konceptautomobiļa, kupolveida salons ir veidots, lai būtu ērts un praktisks – personīgā patvēruma telpa, kurā valda mierīgs mājīgums.

Relaxation sēdekļi

Izvēles aprīkojumā pieejamie atpūtas komforta sēdekļi priekšā aicina atpūsties, vienkārši noregulējot sēdekļa leņķi.

Inovatīva videi draudzīgu materiālu lietošana

IONIQ 6 pilnpiedziņas versijas motori pie priekšējās un aizmugurējās ass attīsta 239 kW (325 ZS) jaudu un 605 Rēķinoties ar mūsdienu patērētājiem, kuriem rūp apkārtējā vide, IONIQ 6 piedāvā ilgtspējīgi iegūtu vai dabisku materiālu klāstu, tostarp krāsu no pārstrādātiem pigmentiem, ekoloģiski apstrādātas ādas sēdekļus, bio-PET griestu audumu un paklājiņus no pārstrādātiem zvejas tīkliem.Nm griezes momentu, kas ir pieejams uzreiz. Ar IONIQ 6 lielas ietilpības 77,4 kWh akumulatoru aizmugures piedziņas modelis ar vienu uzlādi var nobraukt vairāk nekā 610 kilometrus kombinētajā ciklā (WLTP). Pilnpiedziņas versijas nobraukuma rezerve ir 570 kilometri.

Ar mazāk nekā 14 kWh/100 km enerģijas patēriņu pēc WLTP aplēsēm IONIQ 6 būs viens no visenergoefektīvākajiem tirgū pieejamajiem elektroautomobiļiem.

Paklājs no pārstrādāta okeāna piesārņojuma

Paklāja izgatavošanā ir izmantoti neilona pavedieni, kas iegūti no pārstrādātiem zvejas tīkliem, kas pamesti okeānā.

Bioloģiska krāsa

Durvis ir krāsotas ar bioloģisku poliuretāna krāsu, kuras sastāvā ir eļļa no augiem, kas palīdz uzlabot gaisa kvalitāti mūsu rūpnīcās un samazināt ražošanas procesā radīto CO2 daudzumu.

Pārstrādāts PET audums

IONIQ 6 sēdekļos ir izmantots ekoloģisks audums, kas iegūts no PET plastmasas šķiedrām.

Bioloģiski materiāli priekšējā panelī

Priekšējais panelis ir pārklāts ar mīkstu PE plastmasu, kuras sastāvā ir no cukurniedrēm iegūti bioloģiski materiāli.

Bioloģisks PET audums

Griestu apdarē ir izmantots bioloģisks PET audums, kura sastāvā ir no cukurniedrēm iegūtas izejvielas.

VEIKTSPĒJA

Iespaidīga jauda un bagātīga enerģija

77,4 kWh akumulators apvienojumā ar aerodinamisku siluetu ar vienu uzlādi ļauj nobraukt 610 km pilnībā elektriskā režīmā WLTP ciklā.

Divi elektromotori

IONIQ 6 pilnpiedziņas versijas motori pie priekšējās un aizmugurējās ass attīsta 239 kW (325 ZS) jaudu un 605 Nm griezes momentu, kas ir pieejams uzreiz.

77,4 kWh akumulators

Ar IONIQ 6 lielas ietilpības 77,4 kWh akumulatoru aizmugures piedziņas modelis ar vienu uzlādi var nobraukt vairāk nekā 610 kilometrus kombinētajā ciklā (WLTP). Pilnpiedziņas versijas nobraukuma rezerve ir 570 kilometri.

Pielāgojiet savu veiktspēju

Radiet personalizētu braukšanas pieredzi – IONIQ 6 piedāvā plašu veiktspējas parametru diapazonu, ko varat pielāgot savam noskaņojumam un situācijai.

Stūres jauda

Stūres režīms nosaka spēku, kas nepieciešams, lai pagrieztu riteņus.Izvēlieties Sport, lai iegūtu asāku, stingrāku stūrēšanas sajūtu ar mazāku spēku un ātrāku stūres reakciju nekā parastajā režīmā.

Jaudas izvade

Jūs varat iestatīt motora jaudu uz:

  • Maksimāla
  • Normāla
  • Minimāla

Akseleratora pedāļa jutīgums

Pateicoties augstajam uzreiz pieejamās griezes līmenim, elektriskie automobiļi patiešām lec, kad nospiežat akseleratora pedāli.IONIQ 6 sniedz iespēju iestatīt zemāku pedāļa jutību, lai braukšana būtu vienmērīgāka un maigāka. Izvēlieties augstu, normālu vai zemu jutību.

Braukšanas režīms

Pilnpiedziņas (divu motoru) versijā varat izvēlēties vienu no:

  • AWD (pilnpiedziņa)
  • Auto AWD
  • 2WD (2 riteņu piedziņa)

Elektroniskā pārnesumu pārslēgšana uz stūres statņa

Izbaudiet kontroli pirksta stiepiena attālumā. Elegants ripveida pārslēgs atrodas uz stūres statņa. Tā izmantošana ir ātra, intuitīva un precīza.

Braukšana ar pārnesumu lāpstiņām un vienu pedāli (i-Pedal)

Pielāgojiet reģeneratīvās bremzēšanas līmeni ar pārnesumu lāpstiņām, kas uzstādītas uz stūres – izmantojot motoru, lai palēninātu automašīnu un uzlādētu akumulatoru.

UZLĀDE

Uzlāde no automobiļa (V2L)

Uzlādes no automobiļa (V2L) tehnoloģija ļauj darbināt vai uzlādēt dažādas elektroierīces ar jaudu līdz 3,6 kW. Jūs varat uzlādēt, piemēram, kafijas aparātu vai Tesla automobili.

Šī tehnoloģija ar Schuko adapteri ietilpst jūsu Hyundai IONIQ 6 standarta aprīkojumā.

Daudzveidīgās uzlādes sistēma

400 V un 800 V tehnoloģija ļauj jums elastīgi izmantot dažādu veidu lādētājus, ja kāda konkrēta veida lādētājs ir aizņemts, nepievienojot papildu elementus vai adapterus.

Daudzveidīgās uzlādes sistēma ir pasaulē pirmā patentētā tehnoloģija, kas darbina motoru un invertoru, lai sasniegtu 400–800 V spriegumu stabilai uzlādes savietojamībai.

DROŠĪBA

Apbalvots kā drošākais auto pasaulē

IONIQ 6 ieguva maksimālo drošības novērtējumu Euro NCAP un IIHS testos.

Aklās zonas monitors

Digitālā paneļa ekrānā ir redzams kreisajā un labajā pusē aiz automobiļa notiekošais. Kameras tiek aktivizētas, ieslēdzot pagrieziena rādītāju, veicot joslas maiņu.

7 drošības spilveni

Izbaudiet lielāku sirdsmieru un uzlabotu drošību ar 7 drošības spilveniem, tostarp vadītāja sēdekļa centra-sānu drošības spilvenu, lai mazinātu galvas traumas, ko izraisa sadursme ar pasažieri.

Drošas izkāpšanas palīgsistēma

Šī viedā funkcija novērš negadījumus, atpazīstot no aizmugures braucošus transportlīdzekļus un īslaicīgi aizslēdzot aizmugurējās durvis, lai pasažieri varētu izkāpt no automašīnas tikai tad, kad tas ir droši.

Uz navigāciju balstīta viedā ātruma uzturēšanas sistēma

Tā izmanto modernāko navigācijas sistēmu, lai paredzētu ceļa pagriezienus, braucot pa taisniem ceļiem vai lielceļu, un pielāgo ātrumu drošākai braukšanai.

Inteliģentā ātruma ierobežojumu brīdinājumu sistēma

Šī daļēji autonomā braukšanas funkcija atpazīst ceļa zīmes un pielāgo braukšanas ātrumu noteiktajam ātruma ierobežojumam (kad tā ir aktivēta).

Inteliģentā kruīza kontrole ar Stop & Go funkciju

Vairāk drošības, mazāk stresa. Ietur nemainīgu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim, automātiski samazinot vai palielinot braukšanas ātrumu noteiktā ātruma ierobežojuma ietvaros.

Vadītāja modrības brīdinājuma funkcija

Ja tiek konstatēts noguruma vai uzmanības novēršanas gadījums, sistēma pievērš jūsu uzmanību ar brīdinājumu un paziņojumu, kurā tiek ieteikts atpūsties.

Aklās zonas sadursmes novēršanas palīgsistēma

Izmantojot divus radara tipa sensorus, kuri atrodas aizmugurējā bufera lejasdaļā, sistēma brīdina vadītāju par transportlīdzekli aklajā zonā. Ja šādā situācijā iestatāt pagrieziena rādītāju, būs dzirdams brīdinājuma signāls un tiks aktivizētas bremzes, lai novērstu sadursmi.

Stāvvietā novietošanas sadursmes novēršanas palīgsistēma braukšanai atpakaļgaitā

Šī funkcija izmanto aizmugurējos un sānu radarus, lai noteiktu šķēršļus, braucot atpakaļgaitā, un brīdina vadītāju, kā arī vajadzības gadījumā aktivizē bremzes, lai izvairītos no sadursmes.

Attālā viedā stāvvietā novietošanas palīgsistēma

IONIQ 6 spēj attālināti novietot sevi vairākos stāvvietu veidos, piemēram, paralēli, diagonāli un perpendikulāri, kā arī pats iebraukt brīvajā vietā un izbraukt no tās.

KOMFORTS

Inteliģenta priekšējā apgaismojuma sistēma

Maksimāls apgaismojums un drošība. Pateicoties Matrix beam LED tehnoloģijai, tā automātiski pielāgojas ceļa situācijām, maksimāli palielinot tālo gaismu izmantošanu. Tā kā sistēma atpazīst priekšā braucošos automobiļus, tā spēj daļēji izslēgt tikai tās tālās gaismas, kas traucē.

Matrix LED

Redziet vairāk un apžilbiniet mazāk: IONIQ 6 viedā priekšējā apgaismojuma sistēma ir matricas tipa LED, kas ir efektīvāka nekā tradicionālie MFR LED priekšējie lukturi.

Tā nodrošina daļēju gaismas vadības iespēju, lai palīdzētu nodrošināt ikviena redzamību.

16 elastīgi LED segmenti

Drošai braukšanai naktī IFS ir aprīkota ar 16 neatkarīgiem LED segmentiem, kas ļauj automātiski aktivizēt vai deaktivizēt daļu no tālajām gaismām, kad sistēma konstatē pretī vai priekšā braucošu automobili, tādējādi novēršot citu vadītāju apžilbināšanu.

Priekšā nav automobiļu

Ja netiek konstatēts neviens automobilis, Matrix Beam LED tehnoloģija nodrošina maksimālu visa redzes lauka apgaismojumu.

Foršas funkcijas, kas atvieglo braukšanu

Digitālie sānu spoguļi

Digitālie sānu spoguļi sniedz skaidru priekšstatu par to, kas notiek abās automašīnas pusēs – pat sliktos laika apstākļos. Salīdzinot ar tradicionālajiem spoguļiem, tie sniedz plašāku leņķa skatu, lai jūs varētu redzēt vairāk. Sānu skati tiek projicēti, izmantojot divus OLED monitorus, kas ir nemanāmi integrēti informācijas panelī.

Attēla projicēšana vadītāja acu priekšā

Uzlabotais vējstikla displejs palīdz jums droši pārvietoties šajā pasaulē, projicējot tādu informāciju kā braukšanas norādes vai brīdinājumi tieši jūsu ceļa redzamības zonā.

Divu zonu automātiskā gaisa kondicionēšanas sistēma

Vadītājam un priekšējam pasažierim ir iespēja iestatīt katram savu vēlamo temperatūru. Vienkārši izvēlieties vēlamo temperatūru, un pārējo sistēma izdarīs pati.

Relaxation sēdekļi

Priekšējie sēdekļi ir regulējami 8 virzienos un, kad vēlaties atpūsties, nolokāmi – ar vienu pieskārienu pogai.

SAVIENOJAMĪBA

Tik savienoti, cik vēlaties būt

Aprīkots ar nepārspējamu intuitīvu viedo tehnoloģiju klāstu, IONIQ 6 ļauj jums būt tik savienotam, cik vēlaties. Bluelink® savienotie automobiļa pakalpojumi ļauj jums kontrolēt savu automobili ar viedtālruni. Navigācijas sistēmā ir iekļauts arī bezmaksas Hyundai LIVE pakalpojumu abonements trīs gadiem.

Elektriskā automobiļa maršruta plānotājs

Izbaudiet sirdsmieru, vienmēr zinot, kur atrodama nākamā uzlāde. Ievadiet galamērķi, un navigācija automātiski ieteiks uzlādes punktus maršrutā.

BOSE Premium audiosistēma

Iegremdējieties izsmalcinātas skaņas pasaulē ar astoņiem augstas veiktspējas skaļruņiem, kas ir optimāli noregulēti, lai nodrošinātu sensacionālu klausīšanās pieredzi.

Vienmēr atjaunināts

IONIQ 6 piedāvā Over The Air (OTA) transportlīdzekļu programmatūras atjauninājumus. Jums vairs nav jāapmeklē izplatītājs – jaunākie uzlabojumi tagad ir pieejami, nospiežot pogu. Jūsu automobilis vienmēr ir atjaunināts ar jauniem funkcionāliem paplašinājumiem un kvalitātes uzlabojumiem, kas lieliski uzlabo arī tā tālākpārdošanas vērtību.

Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies, tiklīdz auto būs pieejams testa braucieniem, lūdzu, aizpildiet zemāk esošo formu.

Pilnīgi jaunais Hyundai IONIQ 6

arrow arrow

Lūdzu, norādiet korektu e-pasta adresi!

Lūdzu, ievadiet tālruņa numuru!

Lūdzu, norādiet automašīnas marku un modeli!

Lūdzu, norādiet saziņas veidu!

Informējam, ka testa braucienam var pieteikties personas, kurām ir derīga B kategorijas autovadītāja apliecība.

Lai nosūtītu formu, Jums jāpiekrīt datu nodošanai!

Lūdzu, aizpildiet visus laukus!

success

Pieteikums nosūtīts!

Seko mums