Sen gaidītā IONIQ 6 iepriekšpārdošana ir sākusies!

12. janvāris 2023

news-img

IONIQ 6 ar aizmugures piedziņu maksā 59 390 €, ar četrriteņu piedziņu 64 390 €. Abi modeļi bagātīgi aprīkoti ar Ultimate aprīkojumu un lielo 77,4 kWh akumulatoru. Papildaprīkojums klientam ir bez maksas.

Jaunā IONIQ 6 cenu politika ļauj klientam bez maksas izvēlēties sev tīkamo papildu aprīkojumu. Ļoti ekoloģiskajam IONIQ 6 standarta aprīkojumā ir 18 collu AeroWheels vieglmetāla diski, digitālie sānu spoguļi, kas samazina gaisa pretestību, un 46% otrreizēji pārstrādāta auduma salons.

Aizmugurējo riteņu piedziņas IONIQ 6 nobraukums ar vienu uzlādi ir 614 km pēc kombinētās WLTP mērījumu metodes, savukārt pilnpiedziņas modelim tas ir 583 km.

 

 

Melnu vai gaišu salonu, apvilktu ar ekoloģiski apstrādātu ādu, kas parasti ir pieejams par papildu samaksu, var pasūtīt bez maksas, tāpat kā jaunos digitālos sānu spoguļus. Turklāt ir pieejami arī 20 collu UltimateWheel vieglmetāla diski, taču tie samazina braukšanas diapazonu par aptuveni 64-69 km.

Brīvi atlasāmus papildinājumus var kombinēt savā starpā bez ierobežojumiem: vēlamajam modelim var būt ādas polsterējums, mazāki diski un digitālie sānu spoguļi.

 

 

„IONIQ 6 ir ārkārtīgi skaists un ekonomisks modelis. Mēs vēlējāmies piedāvāt saviem klientiem brīvību izvēlēties ekoloģisku automašīnu ar vislielāko braukšanas attālumu vai, alternatīvi, personalizēt to, nomainot modifikācijas bez papildu maksas,“ apstiprina Hyundai Motor Finland produktu vadītājs Aki Kaukola.

Hyundai IONIQ 6 standarta aprīkojumā ietilpst, piemēram, 3,6 kW uzlādes funkcija (Vehicle-to-Load – V2L) ar Schuko adapteri, akumulatora priekšsildīšana ātrās uzlādes stacijas navigācijas laikā, inteliģentie Matrix LED priekšējie lukturi, HUD vējstikla displejs, braukšanas palīgsistēma HDA 2, attālināti vadāma pašapkalpošanās parkošanās sistēma RSPA 2.0, jaunākās paaudzes Hyundai SmartSense drošības pakete, E-Active Sound Design, 360° pilna skata monitors, divu zonu garastāvokļa apgaismojums un Bluelink telemātikas lietojumprogramma.

Vienīgais maksas papildaprīkojums IONIQ 6 cenrādī ir stikla jumta lūka (999 eiro) un īpašās krāsas (matēta krāsa 890 eiro, metāliska, perlamutra un īpašās krāsas 690 eiro).

Hyundai IONIQ 6 ir veidots uz E-GMP platformas, kas ļauj automašīnai ar 4855 mm garumu un 2,95 metru garenbāzi izveidot īpaši plašu un ietilpīgu salonu. Bagāžnieka izmērs ir 401 l (VDA). Turklāt modelim ar aizmugurējo riteņu piedziņu ir 45 litru, bet četru riteņu piedziņas modelim ir 14,5 litru atsevišķs bagāžas nodalījums zem pārsega.

 

 

IONIQ 6 ir viens no energoefektīvākajiem elektromobiļu modeļiem tirgū. Automašīnas pretestības koeficients ir tikai 0,21, un aerodinamika tiek veicināta, piemēram, ar aktīvām gaisa ieplūdēm, gaisa aizkariem riteņu dobumos un efektīvu spoileri.

Jaunais IONIQ 6 ir arī viens no nedaudzajiem automašīnu modeļiem tirgū, ko var uzlādēt gan ar 400 voltu, gan īpaši ātrajiem 800 voltu lādētājiem. Ideālos apstākļos IONIQ 6 var uzlādēt 800 voltu uzlādes stacijā ar maksimālo jaudu līdz 240 kW, kas uzpilda akumulatoru no 10 līdz 80 procentiem tikai aptuveni 18 minūtēs.

 

 

IONIQ 6 ir pirmais Hyundai automašīnas modelis, kura programmatūras atjauninājumus iespējams veikt pa gaisu (Over-the-Air – OTA).

„Automašīnas programmatūras tiek pastāvīgi atjauninātas, un OTA atjauninājumi ietaupa daudz klientu laika, jo tādā veidā programmatūru var atjaunināt un instalēt bez servisa apmeklējuma. IONIQ 5 jau bija iespēja attālināti atjaunināt navigācijas un multivides sistēmu, taču IONIQ 6 radītais atjauninājums paplašina iespējas vēl vairāk,“ stāsta Kaukola.

Pirmās IONIQ 6 automašīnas Baltijas valstīs ieradīsies 2023. gada vasaras sākumā. Iepriekšpārdošana sākas  2023. gada 12. janvārī.

 

 

Visi Jaunumi

Citas ziņas