Pilnīgi jaunais 5. paaudzes Hyundai SANTA FE

4. septembris 2023

news-img

• Saskaņā ar koncepciju “Atvērts vairāk”, pilnīgi jaunais SANTA FE piedāvā paplašināt ikdienas pieredzi, savienojot gan pilsētu, gan dabu gan iekšpusē, gan ārpusē.

• Garāka riteņu bāze piedāvā uzlabotus sēdekļus trešajā rindā un ietilpīgāko iekšējo telpu un bagāžas nodalījuma durvju atvēršanu savā klasē, nodrošinot terasei līdzīgu telpu.

• Piektās paaudzes SANTA FE ir aprīkots ar augstākās klases komfortu un ērtībām, no kurām vairākas ir vai nu pasaulē pirmās, pirmās savā klasē vai savā klasē vadošās.

• Augstākās kvalitātes funkcijas ietver relaksācijas sēdekli ar kāju balstu, UV-C sterilizācijas paplāti, dubultu bezvadu uzlādes sistēmu viedtālruņiem, panorāmas izliektu displeju un daudz ko citu.

Piektās paaudzes SANTA FE uzlabo vidēja izmēra SUV pilsētai draudzīgo, piedzīvojumiem gatavu pievilcību ar klasē vadošo, terasei līdzīgu dzīvojamo telpu, ko nodrošina garāka riteņu bāze un lielāka bagāžas nodalījuma durvju atvēršana. Garākā riteņu bāze arī ļauj jaunajam modelim piedāvāt uzlabotas trešās rindas sēdvietas.
Hyundai Motor uzņēmuma kanālos pārraidīja pilnīgi jauno SANTA FE digitālo pasaules pirmizrādes filmu. Skatieties video šeit. (https://youtu.be/74mCRZl1YPI)
“Kopš pirmās paaudzes SANTA FE debijas pirms 23 gadiem, šis ikoniskais SUV ir iekarojis miljoniem klientu sirdis visā pasaulē,” sacīja Džehūns Čangs, Hyundai Motor Company prezidents un izpilddirektors. “Pilnīgi jaunā Santa Fe drosmīgā un spēcīgā identitāte, kas ietver neierobežotu āra un pilsētas ainavu, nodrošinās nepārspējamu klātbūtni vidēja lieluma SUV tirgū.”

Ārējais dizains: Bold SUV spēcīgā klātbūtne atspoguļo pieaugošo āra dzīvesveida tendenci
SANTA FE pirmajām pilna modeļa maiņām kopš 2018. gada Hyundai Motor pieņēma neparastu dizaina stratēģiju, sākot no palielinātās bagāžas nodalījuma durvju zonas, lai labāk atvieglotu brīvdabas baudījumu, un pēc tam pārejot pie ārpuses dizaina.
Jaunā modeļa efektīvā, kvadrātveida forma un garā riteņu bāze palīdz paust spēcīgu klātbūtni, savukārt spēcīgais, taču smalki izstrādātais ārējais dizains ir labi piemērots gan pilsētas, gan dabas apstākļiem.
Pilnīgi jaunā SANTA FE priekšpuse rada spēcīgu pirmo iespaidu, pateicoties augstajam pārsegam, H formas priekšējiem lukturiem un skaidri izteiktiem spārniem. Kopā H formas priekšējie lukturi un apakšējās priekšējās baldahīnas dizains smeļas iedvesmu no Hyundai emblēmas, lai radītu drosmīgu un atšķirīgu attēlu.
Garākā riteņu bāze piešķir pilnīgi jaunajam SANTA FE varenības sajūtu, tā tīro sānu veidojumu papildina drosmīga jumta līnija, bagātīgs apjoms ap spārniem, izturīgas riteņu arkas, īsāka priekšējā pārkare un drosmīgi veidoti 21 collas riteņi.

Aizmugurējais skats, kas izceļas ar platākām bagāžas nodalījuma durvīm, pastiprina stingrības sajūtu, vienlaikus radot vienkāršāku, skulpturālu izskatu. H-veida aizmugurējie lukturi harmonizējas ar priekšējiem H-gaismas lukturiem, lai sniegtu pilnīgi jaunajam SANTA FE raksturīgu klātbūtni uz ceļa.

Interjera dizains: horizontālie un vertikālie dizaina elementi glīti atspoguļo stabilu SUV raksturu
SANTA FE pilnīgi jaunais interjers kontrastē ar ārpusi, akcentējot horizontālos un vertikālos dizaina elementus un saskaņojot to ar eksterjera toni un noskaņu. Informācijas panelim un ventilācijas atverēm ir izmantots H formas dizains, lai uzlabotu atvērtības sajūtu un radītu unikālu dizaina līdzsvaru.
Jaunajā interjerā ir iekļautas noderīgas ērtības, piemēram, UV-C sterilizācijas paplāte un dubultā bezvadu uzlādes sistēma viedtālruņiem, lai radītu izsmalcinātu lietotāja pieredzi ar SUV līdzīgu praktiskumu. SANTA FE pirmais Panorāmas izliektais displejs, kas ietver 12,3 collu digitālo klasteru un informācijas un izklaides sistēmu, uzlabo vadītāja redzamību un rada greznības sajūtu.
Ar garāku riteņu bāzi pilnīgi jaunais SANTA FE piedāvā savā klasē vadošo salona telpu. Pilnībā nolokāmi otrās un trešās rindas sēdekļi rada aizmugurē terasei līdzīgu telpu ar plašāk atvērtām bagāžas nodalījuma durvīm, ļaujot lietotājiem bez piepūles izbaudīt ārā. Šī pievilcīgā dizaina iezīme atspoguļo Hyundai Motor lielo datu izmantošanu, lai identificētu klientu interesi par jaunākajām āra dzīvesveida tendencēm, piemēram, kempingiem ar automašīnu un piedzīvojumiem, kuros ir intensīvs aprīkojums.
Videi draudzīgi materiāli tiek izmantoti visā SANTA FE interjerā mīkstām virsmām, piemēram, jumta segumam, BCF automašīnu paklājiņiem un sēdekļu atzveltnēm un pārsegumiem, piemēram, sadursmju paliktņiem, durvju apdarei un sēdekļiem. Jo īpaši ādas sēdekļi ir izgatavoti no materiāliem, kas samazina cilvēka veselības apdraudējumu, un Eiropā ir sertificēti kā 1. klase — droši zīdaiņiem līdz 3 gadu vecumam.
Videi draudzīgu materiālu izmantošana attiecas arī uz ārpusi. Spīdīgi melnajā krāsā, kas uzklāta uz ārējās apdares, ir izmantoti pārstrādāti oglekļa materiāli. Starp ārējām krāsām Ecotronic Grey Ziemeļamerikas tirgiem izmanto dabīgas bambusa ogles pārklājuma metodi.

Visi Jaunumi

Citas ziņas