Iepazīsties ar jauno Hyundai Bayon, piesakoties testa braucienam!

22. jūlijs 2021

news-img

Hyundai Bayon – pilnīgi jaunais apvidus krosovers, kas radīts īpaši Eiropas tirgum, kļūst par Hyundai augošā apvidus automobiļu klāsta jaunāko un mazāko pārstāvi. Jūs varat iepazīties jauno Hyundai Bayon Skandi Motors autosalonā vai piesakoties testa braucienam!

Pilnīgi jauno Bayon raksturo kompakti ārējie izmēri, plašs salons un bagātīgs inteliģentu drošības un savienojamības funkciju klāsts, ar ko tas izceļas savā segmentā. Tādā veidā pilnīgi jaunais Bayon padara tehnoloģijas un augstas līmeņa drošības un savienojamības funkcijas demokrātiskas un pieejamas visiem.

Dizains

Bayon ir jaunākais izcila dizaina paraugs Hyundai apvidus automobiļu saimē – unikāls, pateicoties negaidītām un uzmanību piesaistošām proporcijām un izteiksmīgiem grafikas risinājumiem. Turklāt tas atspoguļo Hyundai Sensuous Sportiness (jutekliskā sportiskuma) dizaina identitātes jaunāko interpretāciju, kas apvieno emocionālas vērtības ar inovatīviem risinājumiem. Bayon ir septītais jaunais vai uzlabotais Hyundai modelis pēdējo 12 mēnešu laikā, bet, skaitot visus virsbūves un piedziņas veidus – jau divdesmitais. Līdz ar to 2020. gadā ir uzstādīts jauns klāsta paplašināšanas rekords.

Bayon ir pieejams ar 15, 16 vai 17 collu vieglmetāla diskiem. Kopā ir pieejamas deviņas dažādas virsbūves krāsas, tostarp jauna krāsa – Mangrove Green. Papildu aprīkojumā ir pieejams divtoņu jumts Phantom Black krāsā apvienojumā ar dažādām virsbūves krāsām.

Interjers

Bayon raksturo lakonisks, plašs un gaišs salons. Liela uzmanība tajā ir veltīta priekšējo un aizmugurējo pasažieru komforta paaugstināšanai un bagāžas nodalījuma ietilpības palielināšanai. Salons piedāvā plašu savienojamības aprīkojuma klāstu, tostarp 10,25 collu digitālo instrumentu bloku un 10,25 collu audio-navigācijas iekārtu vai audiosistēmu ar 8 collu displeju. Audiosistēmai ar 8 collu displeju ir pieejamas bezvadu Apple CarPlay un Android Auto sistēmas.

Braucēju rīcībā ir LED noskaņas apgaismojuma tehnoloģija pie priekšējā pasažiera kājām, durvju sliekšņiem un iekšējiem priekšējo durvju rokturiem, kā arī glabāšanas nodalījumā zem viduskonsoles.

Pilnīgi jaunais Bayon piedāvā rūpīgi atlasītu neitrālu salona krāsu un materiālu izvēli. Mierīgu krāsu un apdares materiālu koncepcija ar nelieliem un neuzkrītošiem akcentiem rada nomierinošu atmosfēru.

Moderna savienojamība

Bayon aprīkojumā ietilpst arī jaunākā Hyundai Bluelink versija. Jaunums šajā Bluelink paaudzē ir kalendāra integrācija. Tas nozīmē, ka vadītājs var pārcelt savu Google vai Apple kalendāru uz automobiļa infoizklaides sistēmu. Ja kalendāra ierakstā ir iekļauta arī adrese, to var importēt tieši automobiļa navigācijas sistēmā. Klienti var arī attālināti noskaidrot sava automobiļa atrašanās vietu, aizslēgt un atslēgt to vai pārbaudīt apkopes intervālus un atlikušo degvielas daudzumu, izmantojot Bluelink lietotni. Ar modernas savienojamības un augstākās klases drošības funkcijām, piemēram, uz navigāciju balstīta viedā kruīza kontroli, vadītājs jutīsies pārliecināti, lai arī kuru ceļu tas izvēlētos! 

Uzzini vairāk par Hyundai Bayon, noskatoties video!

Pilnīgi jaunā Hyundai Bayon cena ir no 15 990 EUR.

Visi Jaunumi

Citas ziņas