Hyundai rāda piemēru, kā veikt drošāku izvēli!

5. novembris 2021

news-img

Hyundai pārsteidz  Euro NCAP testos: pilnībā elektriskais IONIQ 5 un TUCSON ieguva maksimālo 5 zvaigžņu novērtējumu.

Euro NCAP drošības testā transportlīdzekļi tiek vērtēti četrās kategorijās: “Pasažieris- pieaugušais”, “Pasažieris-bērns”, “Neaizsargātais satiksmes dalībnieks” un “Drošības palīgsistēma”. Ar 5 zvaigznēm novērtētais Hyundai TUCSON uzrādīja īpaši labus rezultātus kategorijās “Pasažieris- pieaugušais” un “Pasažieris-bērns”. IONIQ 5 izcilību pierādījis gan šajās kategorijās, gan kategorijā “Drošības palīgsistēma”. 

“Fakts, ka TUCSON un IONIQ 5 ir ieguvuši maksimālo Euro NCAP piecu zvaigžņu drošības novērtējumu, liecina, ka Hyundai ir ne tikai nākotnes mobilitātes līderis, bet mūsu modeļi ir arī vieni no drošākajiem automobiļiem Eiropā. Šie Euro NCAP novērtējumi apliecina, ka Hyundai ir apņēmības pilns garantēt saviem klientiem, kā arī citiem satiksmes dalībniekiem augsta līmeņa drošību un uz tehnoloģijām balstītus mobilitātes risinājumus.”

Andreass Kristofs Hofmans, Hyundai Motor Europe tirgvedības un produktu daļas viceprezidents.

Smart Sense: Hyundai drošības funkciju komplekts

Hyundai modeļi ir aprīkoti ar Hyundai Smart Sense aktīvās drošības un braukšanas palīgsistēmas funkcijām. Papildus septiņu drošības spilvenu sistēmai, kas ir uzlabota, lai vēl vairāk pasargātu priekšējo sēdekļu pasažierus, TUCSON modernizētajā drošības pakotnē tagad ir iekļauts drošības aprīkojums, kas palīdz uz šosejas regulēt ātrumu, ievērot distanci līdz priekšā braucošajai automašīnai un ieturēt savu joslu. Kad tiek izmantots pagrieziena signāls, autovadītājs panelī var redzēt aizmugurējo skatu. TUCSON ir arī krustojumu pagrieziena funkcija, kas paplašina aizsardzības diapazonu, lai novērstu sadursmes krustojumos, griežoties pa kreisi.

IONIQ 5 ir pirmais Hyundai modelis ar palīgsistēmu braukšanai pa lielceļiem. Tā padara braukšanu ērtāku, apvienojot uz navigāciju balstītu viedo ātruma uzturēšanu, joslas ievērošanas palīgsistēmu un izmantojot 2. līmeņa autonomās braukšanas iespējas. Šī funkcija izmanto priekšējā skata kameru, radara sensorus un navigācijas datus, lai kontrolētu ātrumu, virzienu un sekošanas attālumu, kā arī palīdzētu vadītājam mainīt braukšanas joslu.

Hyundai ir ražojis modeļus, kas regulāri saņēmuši Euro NCAP augstāko drošības novērtējumu. Jaunākie papildinājumi ir TUCSON un IONIQ 5, bet iepriekšējie Hyundai modeļi, kas ieguvuši maksimālo 5 zvaigžņu novērtējumu, ir i30, KONA, SANTA FE, IONIQ un NEXO.

Par Euro NCAP

Euro NCAP organizē jaunu transportlīdzekļu sadursmju un drošības testus un sniedz autobraucējiem reālistisku un neatkarīgu novērtējumu par dažu populārāko Eiropā pārdoto automašīnu drošības rādītājiem. Euro NCAP, kas dibināta 1997. gadā un ko atbalsta vairāku Eiropas valstu valdības, autobūves, patērētāju un apdrošināšanas organizācijas, ir strauji kļuvusi par motivatoru, kas veicina būtiskus drošības uzlabojumus jaunu automašīnu konstrukcijā.

Visi Jaunumi

Citas ziņas