Hyundai dinamisko N modeļu klāstam pievienojas ‘karsts apvidus automobilis’, pilnīgi jaunais KONA N

26. janvāris 2021

news-img
  • Pilnīgi jaunais Hyundai KONA N būs nākamais N līnijas modelis
  • Pirmais apvidus automobilis, kas pievienojas N saimei
  • Radīts, lai sniegtu apvidus automobiļa priekšrocības, kā arī bezkompromisa braukšanas prieku
  • Astoņu pakāpju dubultsajūga pārnesumkārba (N DCT) un 2,0 turbomotors garantē augstu veiktspēju

Ofenbaha, 2021. gada 12. janvāris – Hyundai Motor ir apstiprinājis, ka nākamais augstas veiktspējas N klāsta dalībnieks būs pilnīgi jaunais Hyundai KONA N. Šis modelis būs pirmais Hyundai augstas veiktspējas apvidus automobilis. Bāzes modelis bija ļoti populārs visā pasaulē un šī KONA versija tiek īpaši gaidīta.

“Mēs priecājamies papildināt mūsu panākumu recepti, ko esam izstrādājuši ar i30 N un pavisam nesen – ar i20 N – ar vienu no mūsu vispopulārākajiem apvidus automobiļiem šodien: KONA,” sacīja Andreas-Christoph Hofmann, Hyundai Motor Europe mārketinga un produktu viceprezidents. “KONA pievienošana N saimei paaugstinās mūsu augstas veiktspējas zīmolu nākamajā līmeni.”

Pilnīgi jaunais KONA N būs pieejams ar astoņu pakāpju dubultsajūga pārnesumkārbu, kas pazīstama kā N DCT. Savienojumā ar savu 2.0 Turbo motoru tas noteikti nodrošinās jaudīgu un veiklu braukšanas pieredzi. Tāpat kā ar citiem N modeļiem, arī pilnīgi jaunais KONA N tiks aprīkots ar dažādām augstas veiktspējas braukšanas funkcijām, piemēram, Launch Control un emocionālas skaņas pieredzi.

“Pilnīgi jaunais KONA N ir pirmais apvidus automobilis no Hyundai N sērijas zīmola,” sacīja Tils Vartenbergs, Hyundai Motor Company N zīmolu vadības un autosporta apakšnodaļas viceprezidents un vadītājs. “Šo ,,karsto apvidus auto” raksturo daudzpusība un braukšanas prieks, N-tuziastiem patiks šis auto gan uz ceļa, gan trasē.”

Hyundai augstas veiktspējas zīmols N 2021. gadā plāno paplašināt savu sastāvu ar daudzveidīgākiem segmentiem, piemēram, i20 N un gaidāmo KONA N. Hyundai N sērijas zīmols nodrošinās automobiļus ar dinamiskām īpašībām, kas piemērotas jebkura veida patērētājiem, kuri meklē sportiskas braukšanas prieku.

Sīkāka informācija tiks paziņota tuvāko nedēļu laikā.

Visi Jaunumi

Citas ziņas