Hyundai Motor sniedz pirmo ieskatu pilnīgi jaunajai KONA N! Vairs nekāda maskēšanās!

10. marts 2021

news-img

Šī gada 10. martā Hyundai Motor pirmo reizi sniedz ieskatu pilnīgi jaunās Hyundai KONA N izskatā, atsakoties no  kamoflāžas maskēšanās!

  • Pirmais ieskats pilnīgi jaunajā KONA N atklāj spēcīgu nostāju un augstas veiktspējas dizaina elementus
  • Šis “karstais apvidus automobilis” apvienos Hyundai N modeļa braukšanas prieku ar apvidus automobiļa komfortu un ērtībām
  • Pilnīgi jaunajam KONA N ir moderns jaunās KONA dizains ar drosmīgu un dinamisku uzņēmuma N nodaļas valodu
  • Šajā attēlu ieskatu sērijā fani un entuziasti var vispirms izbaudīt zīmola augstas veiktspējas N klāsta jaunāko dalībnieku.
  • Pilnīgi jaunais KONA N būs jaunākais Hyundai N zīmola klāsta papildinājums un pirmais N modelis ar SUV virsbūves tipu.

Kā atklāj pirmie attēli, “karstais apvidus automobilis” lepojas ar sportisku izskatu, ko vēl vairāk uzsver tā plašā, zemā stāja. Pirmo reizi Hyundai N nodaļa un Hyundai Dizaina centrs sadarbojās, izstrādājot SUV virsbūves tipu, izveidojot produktu, kas nepārprotami atspoguļo spēcīgu klātbūtni un braukšanas prieku. Pilnīgi jaunais KONA N apvieno nesen klajā laistā jaunā KONA moderno dizainu ar drosmīgu un dinamisku uzņēmuma N modeļu drosmīgo un dinamisko valodu.

Priekšējā skatā dominē lielas, sportiskas un ikoniskas gaisa ieplūdes, un jaunais gaismas paraksts piešķir jaunajam Hyundai  augstas veiktspējas modelim agresīvu, spēcīgu izskatu. Apakšējais režģis nosaka bampera fasādes raksturu: tā forma ir iedvesmota no aeronautikas fizelāžas un stiepjas līdz automašīnas malai, uzsverot tās aerodinamisko efektivitāti un ātrumu. N logotips uz unikālās augšējā režģa papildina izskatu.

Aizmugurē, liela dubultā spārna jumta spoileris palielina piespiedspēku, sniedzot asumu aizmugures skatam. Tajā ietilpst arī trešais, trīsstūrveida bremžu lukturis, kā tas ir pieņemams N modeļiem. Lielie N diAizmugurējais dubultais jumta spoileris palielinātam piespiedējspēkam, piedod asumu aizmugures skatam. Divkāršie izpūtēji pilnībā pauž modeļa augstas veiktspējas garu. Zemāk, uz aizmugurējā bampera, liels difuzors uzlabo gaisa plūsmas izvadīšanu. Sportiskais izskats tiek vēl vairāk uzsvērts ar virsbūves krāsas aizsargien, vizuāli tuvinot KONA N zemei.

Pilnīgi jaunais KONA N ir aprīkots ar uzkrītošajām funkcijām, kas rezervētas N modeļiem, piemēram, ekskluzīviem vieglmetāla diskiem un sarkaniem akcentiem, kas rotā sānu sliekšņus.

Pilnīgi jaunais KONA N būs jaunākais papildinājums Hyundai N saimei, Hyundai augstas veiktspējas, autosporta iedvesmotajam sastāvam. Tas arī paplašinās veiksmīgo Hyundai SUV saimi Eiropā.

Drīzumā tiks atklāta plašāka informācija.

Visi Jaunumi

Citas ziņas