Hyundai Motor iepazīstina ar zīmola daudzfunkcionālo transportlīdzekļu (MPV) jaunā modeļa STARIA attēliem!

12. marts 2021

news-img

Šī gada 10.martā Hyundai Motor iepazīstinājis ar zīmola jaunā daudzfunkcionālo transportlīdzekļu (MPV) modeļa STARIA teaser attēliem. Hyundai jaunajam MPV modelim piemīt futūristiskas dizaina formas un tas ir aprīkots ar jaunākajām inovācijām!

  • Attēlos redzams STARIA Premium, augstākā līmeņa STARIA standarta modeļa variants.
  • STARIA nosaukums apvieno “Zvaigzni” un “Ria” , atsaucoties uz transportlīdzekļa nākotnes produktu vērtībām un racionalizētām dizaina īpašībām, ko nosaka viena līknes žestu silueti, kā arī tīru virsbūves apjomu.

STARIA atspoguļo Hyundai apņemšanos vadīt nākotnes mobilitātes industriju kā viedas mobilitātes risinājumu nodrošinātāju saskaņā ar zīmola vīziju “Progress cilvēcei”. STARIA ir aprīkota ar dažādām uz vadītāju orientētām funkcijām un futūristiskiem dizaina elementiem, sniedzot vadītājiem un pasažieriem jaunu pieredzi , padarot tranzītā produktīvāku un vērtīgāku.

STARIA piedāvā pārsteidzoši futūristisku un noslēpumainu ārpusi, kas līdzinās kosmosa kuģim. Priekšpusi izceļ garš, horizontāls dienas gaitas lukturis un galvenie lukturi, kas novietoti zem tā. Kosmosa kuģa atmosfēru atkārto tā plašie panorāmas logi un apakšējās jostas līnijas, uzsverot interjera atvērtību. Lai nodrošinātu augstāko komfortu un ērtības, padarot to ideāli piemērotu gan lietošanai biznesam, gan ģimenei, ir optimizēts arī salona augstums.

 

STARIA ir Hyundai jaunā MPV sērija, kas paver jaunu mobilitātes laikmetu. STARIA sniegs klientiem pilnīgi jaunu pieredzi un vērtīgu piedāvājumu, izmantojot vēl nebijušas dizaina funkcijas.

saka Sangjups Lī (SangYup Lee), Hyundai vecākais viceprezidents un globālā dizaina centra vadītājs

STARIA Premium, kas būs pieejams atsevišķos tirgos, pārceļ mobilitāti uz nākamo līmeni, sportiskās premium funkcijas un ekskluzīvās apdares, lai iegūtu greznāku izskatu un sajūtu.

Hyundai Motor tuvāko nedēļu laikā atklās vairāk informācijas par STARIA un STARIA Premium dizaina īpašībām.

Visi Jaunumi

Citas ziņas