Hyundai Motor atklāj pilnīgi jaunā TUCSON sportisko N Line apdari

2. februāris 2021

news-img
  • Pilnīgi jaunā Hyundai TUCSON N Line sportiskajā dizainā ir iekļauti Hyundai N iedvesmoti ārējie un iekšējie akcenti
  • Papildus dinamiskam izskatam, dažām modeļa versijām ir arī optimizēti dzinēja vadības sistēmas parametru iestatījumi, kas piešķir automobilim vēl sportiskāku raksturu
  • Pilnīgi jaunais TUCSON N Line būs pieejams no 2021. gada pavasara

Ofenbaha, 2021. gada 27. janvāris – Uz karstām pēdām, pēc pilnīgi jaunā TUCSON tirdzniecības uzsākšanas, Hyundai Motor atklāja sava Eiropā vislabāk pārdotā modeļa sportisko N Line apdari. Pilnīgi jaunais TUCSON N Line apvieno TUCSON izcilo dinamisko dizainu, komfortu un uzlaboto savienojamību ar autosporta iedvesmoto N līnijas stilu un attieksmi.

Pilnīgi jaunā TUCSON N Line piedāvā sportiskas ārējā dizaina iezīmes un atšķirīgas interjera detaļas, lai klienti varētu izbaudīt braukšanas pieredzi ar vēl lielāku baudu.

“Ar pilnīgi jauno Hyundai TUCSON N Line mēs popularizējam savu sportiska aprīkojuma līmeni mūsu Eiropas vislabāk pārdotajos tirgos,” saka Andreas-Christoph Hofmann, Hyundai Motor Europe mārketinga un produktu viceprezidents. “Mūsu jaunais TUCSON N Line piedāvā ekskluzīvu veiktspējas stilu un mūsdienīgu spēka agregātu klāstu ar elektrificētiem risinājumiem.”

 

Autosporta iedvesmots izcili dinamisks eksterjera dizains

Tāpat kā standarta modelis, arī pilnīgi jaunais TUCSON N Line izceļas ar progresīvo dizainu, integrējot asas līnijas, leņķus un formas, kā arī TUCSON jaunās parametrisko rotājumu īpašības.

 

 

Pilnīgi jaunā TUCSON N Line ārējā dizaina muskuļotā stāja balstās uz Hyundai “Sensuous Sportiness” (Jūtīgais Spostiskums) dizaina identitāti, tajā pašā laikā piedāvājot izsmalcinātas uz sniegumu orientētas dizaina uzvednes. Tāpat kā standarta TUCSON gadījumā, arī N Line apdarei ir izteiktas ģeometriskas īpašības, kas ir pazīstamas kā “parametru rotājumi”, piešķirot tai spēcīgu un enerģisku raksturu. Turklāt zema un plaša nostāja uzsver tās sportiskos apliecinājumus.

 

 

Priekšpusē parametru rotājumi tiek izsmalcināti parādīti uz radiatora režģa. N Line versijai parametru rotājumi uz radiātora režģa daļām ir izstrādāti ar malām, radot papildu atstarojumus, atkarībā no skatījuma leņķa. Režģī ir iekļauta arī N Line emblēma. Zem režģa atrodas taisnstūra formas buferis un attīrīta gaisa ieplūdes sistēma, kas ir augstāka un lielāka nekā standarta TUCSON, lai iegūtu sportiskāku izskatu. Bamperis aizmugurē harmoniski sadarbojas ar spilgtām sudraba plāksnēm. Tikmēr pārsteidzoši melni rāmji ierāmē galvenos lukturus.

 

 

Pilnīgi jauno TUCSON N Line raksturo enerģiska izskata korpuss, formējot virsbūves krāsu, kas veido dinamiskas proporcijas un līnijas. To papildina dinamiskā dienasgaismas atvere spīdīgi melnā krāsā. Stilīgie Phantom Black sānu spoguļi vēl vairāk uzlabo jaunā TUCSON N Line slaiko stilu.

 

 

Lai uzsvērtu automašīnas sportisko izskatu aizmugurē, pilnīgi jaunais TUCSON N Line ir aprīkots ar aerodinamisko spoileri, kas ir garāks nekā standarta modelim, un ir rotāts ar spurām. Apakšējo daļu izceļ sarkana atstarotāja josla un difuzors. Agresīvo dvīņu izpūtēji vēl vairāk uzsver faktu, ka modeļa dizaineri ir saņēmuši daudz pamudinājumu no augstas veiktspējas automašīnu pasaules.

 

 

Pilnīgi jaunā TUCSON N līnija ir aprīkota ar spēcīgākiem un sportiskākiem 19 collu vieglmetāla diskiem. Turpinot “Jūtīga Sportiskuma” tēmu, parametru īpašības uzsver to ģeometrisko struktūru. Tos papildina riteņu arkas, kas atbilst automašīnas virsbūves krāsai.

Eksterjera krāsas:

  • Shadow Grey (Ēnu Pelēkais) [tikai N līnijai] ar opciju izvēlēties Phantom Black (Fantoma Melnais) jumtu
  • Polar White (Polāra Baltais) ar opciju izvēlēties Phantom Black jumtu
  • Engine Red (Dzinēja Sarkainais) ar opciju izvēlēties Phantom Black jumtu
  • Sunset Red (Saulrieta Sarkainais) ar opciju izvēlēties Phantom Black jumtu
  • Dark Knight (Tumšais Bruņiniks) ar opciju izvēlēties Phantom Black jumtu
  • Shimmering Silver (Mirgojošs Sudrabs)
  • Phantom Black (Fantoma Melnais)

 

Plašs interjers ar sportiskiem pieskārieniem

Pilnīgi jaunais TUCSON N Line sarežģītais un plašais interjers iekļauj sevī plūstošas formas, kuras esot iedvesmojuši ūdenskritumi. To uzsver sportiskais N Line interjera stils un ekskluzīvā krāsu pakete.

 

 

TUCSON N Line īpašnieki var baudīt N zīmola sportiskus sēdekļus ar melnu zamšādas un ādas sēdekļu pārklājumu, kuru rotā sarkanas šuves. Sarkanas šuves ir uzaustas arī uz durvju apdarem un roku balstiem, savukārt pelēka auduma drošības spilvens ir rotāts ar sarkaniem akcentiem. Īpaša N stūre izskatas pilnvērtīgi komplektā ar N logotipu. Citi N dizaina elementi ir atrodami uz ādas pārnesumu pārslēgšanas pogas vai stieples konsoles pārslēgšanās pārsega, atkarībā no izvēlētās transmisijas. Tikmēr, melna apdare piešķir interjeram papildus sportisku pieskārienu. Papildu N Line uzlabojumi ietver metāla pedāļus, kāju balstu un durvju pakāpienus.

 

 

Uzlabota braukšana un vadāmība noteiktiem dzinējiem

Pilnīgi jaunais TUCSON N Line tika izstrādāts un testēts Eiropā. Tāpat kā TUCSON, tam ir iekļauta (pēc izvēles) elektroniski vadāma balstiekārta (ECS), kas piedāvā papildu elastību uz ceļa, izmantojot adaptīvo amortizācijas tehnoloģiju. Izmantojot elektroniski vadāmo balstiekārtu, Hyundai inženieri ir sasnieguši ļoti daudzpusīgu braukšanas uzvedību.

Elektroniski vadāma balstiekārta automātiski un nepārtraukti kontrolē transportlīdzekļa balstiekārtu, lai maksimāli paaugstinātu braukšanas komfortu un sniegumu. Tas tiek panākts, ņemot vērā tādus braukšanas apstākļus kā ātrums, ceļa segums, līkumi, apstāšanās prasības un paātrinājums. Kontrolējot katra atsevišķā riteņa amortizācijas spēku, elektroniski vadāma balstiekārta samazina ripošanu, padevi un vertikālo kustību, lai uzlabotu braukšanu un vadāmību. Hyundai Motor Europe tehniskā centra inženieri izveidoja atsevišķus optimizētus elektroniski vadāmas balstiekārtas parametru iestatījumus ar īpašu noregulējamu pilnīgi jaunās TUCSON N Line versijām, kas ir aprīkotas ar 48 voltu spēka agregātiem. Tas N Line klientiem nodrošina vēl lielāku braukšanas prieku un atbilst modeļa sportiskajam raksturam.

Hyundai inženieri optimizēja elektroniski vadāmu balstiekārtu pilnīgi jaunās TUCSON N Line versijām, lai panāktu labāku vibrāciju slāpēšanu un lielāku veiklību. TUCSON N Line elektroniski vadāmas balstiekārtas koncepts ātrāk un spēcīgāk reaģē gan uz ķermeņa kustībām, gan uz stūrēšanas komandām. Inženieri saglabāja automobiļa iespēju nodrošināt labu braukšanas komfortu pilsētas satiksmē, bet pie tipiska lauku ceļa ātruma stūrēšana kļūst ievērojami stingrāka. Sporta režīms tika uzlabots un piedāvā lielāku kontroli un atgriezenisko saiti pilnā ātruma diapazonā. Šajā braukšana režīmā ir lielāks sākotnējais savienojums un pretripošanas atbalsts nodrošina vēl lielāku kontroli uz ceļa.

Pielāgotās elektroniski vadāmas balstiekārtas koncepta rezultātā stūrēšana ir jūtami atšķirīga. Tā ir vairāk centrēta, vienlaikus, radot sajūtas, ka ir labāks savienojums.

 

 

Spēkrata sastāvs, drošība un savienojamība

Tāpat kā standarta versijā, pilnīgi jaunā TUCSON N Line ir pieejams ar dažādiem jaudas un efektivitātes spēka agregātiem, kas ir pieejami ar dažādiem elektrifikācijas līmeņiem vai bez tiem. N Line apdare būs pieejama ar visiem pilnīgi jaunā TUCSON variantiem, izņemot mazjaudas dīzeļa versiju.

Katra spēka agregāta pamatā ir viens no diviem Hyundai Smartstream dzinējiem: četru cilindru 1,6 litru T-GDI benzīns vai četru cilindru 1,6 litru CRDi dīzeļdzinējs.

Tāpat kā pilnīgi jaunajā TUCSON, arī daudzas uz cilvēkiem vērstas tehnoloģijas funkcijas nodrošina intuitīvu lietotāja pieredzi, ieskaitot pilnībā digitāli konfigurējamu dubultpilotu kabīni, kas sastāv no jauna 10,25 collu atvērta klastera bez korpusa un 10,25 collu audiovizuālā navigācijas skārienekrāna ar Hyundai Bluelink® pieslēgtiem automašīnu servisiem. Automobiļa interjers piedāvā personalizētu telpu, kas ir intuitīvi optimizēta augsto tehnoloģiju lietotāja pieredzei.

Pilnīgi jaunajā TUCSON N Line ir arī Multi-Air Mode (multifunkcionālas gaisa plūsmas) tehnoloģija. Tas sastāv no tiešu un netiešu gaisa ventilācijas atveru kombinācijas gaisa kondicionēšanai un siltināšanai, lai radītu patīkamāku iekštelpas (salona) vidi ar maigāku gaisa plūsmu. Trīs zonu klimata kontrole tiek nodrošināta pasažieriem aizmugurējos sēdekļos un pasažieriem transportlīdzekļa priekšpusē. Turklāt, ventilējami sēdekļi priekšā un apsildāmi sēdekļi priekšā un aizmugurē nodrošina papildu komfortu.

Pilnīgi jaunā TUCSON N Line savā klasē labākā vadītāja palīdzības un aktīvās drošības pakete padara to par vienu no drošākajiem transportlīdzekļiem tirgū. Aklās zonas skata monitors (BVM) piedāvā sānu spoguļa skatu uzlabošanu, parādot aizmugurējo skatu kopumā, kad pagrieziena signāls ir aktivizēts.

Tikmēr šosejas braukšanas palīgsistēma (HDA) notur automašīnu joslas centrā, vienlaikus pielāgojot ātrumu, pamatojoties uz navigācijas datiem un apkārtējo satiksmi, piemēram, gaidāmajiem līkumiem uz lielceļiem.

Cita starpā, attalinātā viedas parkošanās palīgsistēma (RSPA), kas ir pieejama hibrīda un plug-in hibrīda modeļos, ļauj automašīnai sevi novietot, noņemot no vadītāja spriedzi sarežģītās parkošanas situācijās. Dažādas citas drošības funkcijas palīdz uzlabot redzamību, aizsargājot gan priekšā, gan aizmugurē sēdošos un novēršot sadursmes.

Visi Jaunumi

Citas ziņas