Hyundai Kona Electric piešķirts piecu zvaigžņu Green NCAP novērtējums

10. decembris 2020

news-img
  • Green NCAP ir piešķīris Hyundai Motor pilnīgi elektriskajam kompaktajam apvidus auto Kona Electric maksimāli iespējamo vērtējumu
  • Green NCAP ir neatkarīga organizācija, kas vērtē automašīnas, pamatojoties uz energoefektivitāti un emisijām
  • Kona Electric ir otrais Hyundai akumulatora elektriskais transportlīdzeklis, kas saņēmis maksimālo piecu zvaigžņu vērtējumu, pēc IONIQ Electric 2019. gadā

Ofenbaha, 2020. gada 30. novembris – Hyundai Kona Electric ir saņēmis augstāko novērtējumu no Green NCAP, neatkarīgas organizācijas, kas klasificē transportlīdzekļus, ņemot vērā to energoefektivitāti un emisijas. Green NCAP pilnībā elektriskam kompaktam apvidus auto piešķīra piecu zvaigžņu vērtējumu, kas ir augstākais iespējamais rezultāts.

Vērtējums tika balstīts uz trim indeksiem, no kuriem katrs saturēja vairākus rādītājus: tīrs gaiss, energoefektivitāte un siltumnīcefekta gāzes. Kā bezemisijas transportlīdzeklis, Kona Electric saņēma augstākās atzīmes par tīru gaisu un siltumnīcefekta gāzēm. Tomēr īpaši iespaidīgs bija fakts, ka tas arī ieņēma augstu vietu energoefektivitātes ziņā. No 24 transportlīdzekļiem, kas novērtēti 2020. gadā, Kona Electric ir viens no tikai diviem transportlīdzekļiem, kas sasniedz maksimālo punktu skaitu.

Savā ziņojumā Green NCAP rakstīja: “Tāpat kā visiem citiem tīriem elektriskajiem transportlīdzekļiem, izplūdes gāzu izmešu šeit nav, tāpēc automašīnai tiek nodrošināti maksimāli tīrā gaisa un siltumnīcefekta gāzu punkti. Pat elektriskajām automašīnām ir jāpatērē enerģija, lai pārvietotos, taču arī šeit Kona efektivitāte paliek zonā, par kuru tiek iegūti maksimālie punkti: <30 kWh / 100 km.”

“Mēs priecājamies, ka Kona Electric Green NCAP novērtējumā ir saņēmis piecu zvaigžņu novērtējumu. Tas uzsver, ka mūsu pilnīgi elektriskais apvidus automobilis ir ne tikai videi draudzīgs attiecībā uz to, ka tas ir bezemisijas transportlīdzeklis, bet arī spēcīgs produkts ar izcilu efektivitāti, ”saka Andreas-Christoph Hofmann, Hyundai Motor Europe mārketinga un produktu viceprezidents. “Šis sasniegums ir ievērības cienīgs sasniegums mūsu “Elektrifikācijas gadā” un ir vēl viens apliecinājums mūsu nozares vadošajam stāvoklim nākotnes mobilitātes jomā.”

Visi Jaunumi

Citas ziņas