Hyundai ieskicē jaunos i20 un i30 modeļus

13. februāris 2020

news-img

Līdz ar jauno i20 Hyundai ir radījis pilnīgi jaunu dizaina valodu – “Sensuos Sportiness”.

Šis dizains raksturo harmoniju starp četriem pamatelementiem: proporcija, arhitektūra, stils un tehnoloģija. Dizaina virziena mērķis ir radīt Hyundai automašīnām instinktīvu skaistumu, radīt emocionālu vērtību un piešķirt tām atšķirīgu izskatu.

Jaunais i20 būs sportiskāks un dinamiskāks. Kaskādes tipa režģis priekšpusē, horizontāli virzoties uz sāniem, rada raksturīgo plato un zemo virsbūvi. Arī unikālais apgaismojuma paraksts uzsver pilnīgi jaunā i20 platumu un nostāju. Drosmīgā virsbūves rakstzīmju līnija uzsver automašīnas sportiskās proporcijas un veiklību. Aizmugurējo daļu papildina horizontāls aizmugurējā luktura dizains, kas ir nemanāmi savienots ar aizmugurējo stiklu.

Hyundai i30

Jauno i30 sagaida virkne dizaina uzlabojumu. i30 N Line versijā (attēlā) tiek parādīts pārveidotais priekšējais buferis un jaunā reste ar atjauninātu zīmējumu, kas atklāj jaunā i30 izskatu un spēcīgo pozīciju. Šie elementi ir papildināti ar jauniem LED lukturiem un V formas integrētiem dienas gaitas lukturiem, lai radītu iespaidīgāku pirmo iespaidu par automašīnu.
Pie dizaina atjauninājumiem ietilpst jauns aizmugurējais buferis, aizmugurējie lukturi un vieglmetāla disku modeļi 16, 17 un 18 collu izmēros. Ar jauno i30 Hyundai laidīs klajā arī sava populārā i30 Wagon N Line versiju, kas nozīmē, ka Hyundai sportiskā apdare pirmo reizi būs pieejama visiem i30 virsbūves veidiem.

Visi Jaunumi

Citas ziņas