Hyundai i30 Fastback N un Hyundai i20 N ieradušies Latvijā!

2. jūlijs 2021

news-img

 Hyundai N – tas nav tikai stāsts par nokļūšanu no punkta A uz punktu B. Tas nav tikai stāsts par tiekšanos uz mērķi, bet tā sasniegšanu. Tev pieder ceļš. Tev pieder laiks. Izjūti emocijas ar Hyundai N. Tas radīts izcilam sniegumam gan uz ceļa, gan sacīkšu trasē.

“Mēs esam patiesi priecīgi dalīties ar N zīmola domāšanas veidu, garu un redzējumu, lai būtu līderis augstas veiktspējas kategorijā, ko darbina tradicionālie iekšdedzes dzinēji, kā arī mūsu pārbaudītās nozares vadošās akumulatoru elektrisko un degvielas šūnu elektrisko transportlīdzekļu tehnoloģijas, ” sacīja Tomass Šemera, Hyundai Motor Company izpilddirektora vietnieks un klientu pieredzes nodaļas vadītājs. “Mūsu nepārtraukti augošais un līdzsvarotākais N portfelis pavērs jaunas augstas veiktspējas iespējas, nodrošinot  “smaida faktoru” ,  neatkarīgi no dzinēja tehnoloģijas vai ķermeņa veida.”

Unikālais Hyundai dizains un augstas veiktspējas elementi paplašina klientam pieejamās iespējas. Jūs varat izvēlēties augstas veiktspējas automobili, kas pārsteidz gan uz ceļa, gan sacīkšu trasē, vai sportisku automobili ar sportiska dizaina iezīmēm un uzlabotu veiktspēju. Pārspējiet robežas un atklājiet, cik daudz prieka var sagādāt atrašanās pie stūres. N ir izstrādāts, nodrošinot aizraujošu līkumu izbraukšanas spēju apvienojumā ar ikdienas sporta automobiļa vadāmību. Braukšanai nav jābūt garlaicīgai. Ar N tā nekad tāda nebūs. 

Hyundai i20 N

Pilnīgi jaunais i20 N, kas radīts, iedvesmojoties no ralliju čempiona i20 Coupe WRC, ievieš jūsu dzīvē sacīkšu trasei raksturīgo veiktspēju un rada adrenalīna pieplūdumu! 

Pateicoties tā augstas veiktspējas 1,6 litru turbo GDi dzinējam un iespaidīgajiem 204 ZS, pilnīgi jaunais i20 N ir tikpat jaudīgs kā sacīkšu automobilis, kas ir tā pamatā. Tam ir 18 collu vieglmetāla diski ar Pirelli P-Zero īpaši augstas veiktspējas riepām un WRC automobiļu iedvesmots jumta spoilers.

100 km/h sasniedz 6,7 sekundēs, un maksimālais ātrums ir 230 km/h.

Šasija tika pastiprināta labākai vadāmībai dažādos laikapstākļos. Pilnīgi jaunā i20 N balstiekārtai ir izturīgāki priekšējie kupoli un šarnīri, kā arī atšķirīgas atsperes un amortizatori, lai nodrošinātu komfortu sportiskākas braukšanas laikā.

Dinamikas iezīmes ir mehānisks ierobežotas slīdes diferenciālis (m-LSD), N Grin kontroles sistēma ar pieciem braukšanas režīmiem, starta kontrole, motora apgriezieniem atbilstoša zemāka pārnesuma pārslēgšana un palīdzības sistēma braukšanas uzsākšanai slīpumā.

 Jaunā Hyundai i20 N cenas sākas no 24 990 eiro.

Hyundai i30 Fastback N

Jaunais i30 Fastback N ir unikāla stila paraugs. Tas ir pārveidots, izmantojot dizaina atjauninājumus, kas vērsti uz dinamisku veiktspēju. Jaunā veiktspēja ir veicinājusi dažādas izmaiņas, piemēram, jauno agresīvā izskata priekšējo buferi ar gaisa ieplūdes atverēm, kas paredzētas aerodinamikas uzlabošanai un turbulences samazināšanai. Jaunie 19 collu vieglmetāla diski izskatās fantastiski, tie uzlabo vadāmību un vilces spēku.

280 zirgspēki, astoņu pakāpju divsajūgu ātrumkārba, e-LSD un neaizmirstama dzinēja skaņa. Elegantais jaunais i30 Fastback N ir ikdienas sporta automobilis, kas spēj braukt arī pa sacīkšu trasi. Tas ir uzlabots ar dažādām jaunām funkcijām, lai veiksmīgi risinātu gan ikdienas, gan augstas veiktspējas braukšanas situācijas. Mašīna ir radīta tiem, kas aizrautīgi izbauda autovadīšanu.

Apskati galeriju!

“Auto ziņas” par Hyundai i30 Fastback N

Auto raidījumu vadītājs, žurnālists Normunds Avotiņš par Hyundai i30 Fastback N saka: “Auto, kuram vairs nekā nepietrūkst un neko vairāk tajā nevar vēlēties!”. Noskaties sižetu un iepazīsties ar jauno Fastback N!

Hyundai i30 Fastback N testē autosportists Krišjānis Caune

Kādi ir autosportista Krišjāņa Caunes kritēriji, pēc kuriem izvēlēties automašīnu? Vai Hyundai i30 Fastback N atbilst viņa vēlmēm? Ko īsti nozīmē N? Kāpēc Caune izvēlas Hyundai? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem meklē “Tavs Auto” sagatavotajā sižetā!

.

Jaunā Hyundai i30 Fastback N cenas sākas no 35 990 eiro.

Vēlies iepazīties ar jaunajiem Hyundai N ģimenes locekļiem klātienē? Piesakies testa braucienam! 

Visi Jaunumi

Citas ziņas