Hyundai atklāj jaunā IONIQ 5 vizualizācijas un sniedz nelielu ieskatu automobiļa pamattehnoloģijās

27. janvāris 2021

news-img
  • Jauno IONIQ 5 raksturo pikseļu iedvesmoti gaismu komplekti un videi draudzīgas krāsu materiālu apdares.
  • Atšķirīgais un novatoriskais dizains nodrošina unikālu pieredzi un liecina par būtiskām izmaiņām dizaina pieejā.
  • Hyundai īpašais elektomobiļu līnijas zīmols nodrošina pilnīgi jaunu, uzlabotu klientu pieredzi, izmantojot uzlabotus mobilitātes risinājumus
  • Jaunajā videoklipu sērijā tiek demonstrēta IONIQ 5 tehnoloģija Vehicle-to-Load (V2L), kas funkcionē kā vispārējs barošanas avots un iespējo īpaši ātru uzlādi

SEOUL, 2021. gada 13. janvāris – Hyundai Motor Company nāk klajā ar ļoti gaidītā IONIQ 5 pirmajiem paraugattēliem.

IONIQ 5 būs pirmais transportlīdzeklis, kas savienots ar Hyundai Motor Grupas Elektriski-Globalo Modularo Platformu (E-GMP), novatorisku sistēmu, kas paredzēta tikai nākamās paaudzes akumulatoru elektriskajiem transportlīdzekļiem.

IONIQ 5 īpašais eksterjera dizains iekļauj unikālus ‘Parametru Pikseļus’, mazāko digitālo attēlveidošanas vienību, kā arī videi draudzīgu krāsu materiālu apdares (CMF) virzienu, kas savieno analogu ar digitālām emocijām, parādot IONIQ zīmola mūžīgo dizaina vērtību.

IONIQ 5 priekšējo daļu rotā pikseļu iedvesmoti gaismu komplekti, kas liecina par iekšējo digitālo tehnoloģiju. IONIQ 5 ir arī pirmais Hyundai transportlīdzeklis, kas aprīkots ar motora pārsegu, kas aptver visu automašīnas platumu, tādējādi samazinot paneļa atstarpes un radot tīru augsto tehnoloģiju kopējo izskatu.

Aero optimizētie riteņi vēl vairāk pastiprina ‘Parametru Pikseļu’ dizaina tēmu, kas tiek piedāvāti 20 collu diametrā, kas ir lielākie diski, kas jebkad tikuši uzstādīti Hyundai elektromobilim.

“IONIQ 5 dāvā pilnīgi jaunu pieredzi, pateicoties inovatīvam elektromobiļa dizainam, kas atgādina ikonu, ar kuru tika izveidota Hyundai dizaina DNS” sacīja SangYup Lee, Hyundai Globāla Dizaina Centra vecākais viceprezidents un vadītājs. “Sākot ar IONIQ 5, mūsu īpašais elektromobiļu sērijas zīmols no jauna definēs attiecības starp cilvēkiem un viņu automašīnām, izveidojot jaunu standartu, pēc kura tiks novērtēta visu elektromobiļu dizaina pieredze.”

Hyundai Motor ir arī izlaidis četrus videoklipus, lai izraisītu zinātkāri par jauno modeli, un katrs no tiem sniedz nelielu ieskatu IONIQ 5 pamattehnoloģijās.

Trijos ‘Ultimate Camping’ (Pilnvērtīgais Kempings) videoklipos ir redzams kemperis, kurš izmanto dažādas elektroierīces, kuras iedarbina IONIQ 5 Vehicle-to-Load (V2L) tehnoloģija, kas funkcionē kā vispārējs barošanas avots (110 / 220V). 

Katrā videoklipā kemperis labi pavada laiku, izmantojot IONIQ 5 3,5 kW ar V2L piegādāto jaudu, lai ceptu tītaru lielā krāsnī, klausītos mūziku augstākās klases skaļruņos un vingrojot uz skrejceļa – tas viss notiek, atrodoties kempingā.

‘5 Minūšu Izaicinājuma’ video izceļ IONIQ 5 īpaši ātrās uzlādes iespējas, kas ļauj nobraukt vairāk nekā 100 km tikai ar 5 minūšu uzlādi (WLTP). Lai nodemostrētu šo ekstraordināro sniegumu, tika izveidots video, kurā piedalījās IONIQ 5 un trīs ierīces – viedtālrunis, klēpjdators un kamera – kur katra tika uzlādēta 5 minūtes un sacentās, kura tad paliks pēdējā, kas neizladesies.

Sākot ar šiem videoklipiem, Hyundai Motor plāno izlaist vēl saistošāku saturu, kas izcels un parādīs to uzlaboto dzīvesveidu, kādu piedzīvos jaunie IONIQ 5 īpašnieki. IONIQ 5 debitēs virtuālās pasaules pirmizrādes pasākumā 2021. gada februārī.

Visi Jaunumi

Citas ziņas