Hyundai Apvienotajā Karalistē iegūst 8 apbalvojumus!

12. oktobris 2021

news-img

Hyundai Motor Carbuyer labāko automašīnu apbalvošanā Lielbritānijā saņēmis 8 apbalvojumus.
Kā gada automašīna tika nosaukts pilnīgi jaunais Hyundai Tucson un tam piešķirti arī tādi tituli kā “Labākais ģimenes auto” un “Labākais hibrīds”.

Šis kompaktais SUV ir pieejams ar visplašāko elektrificēto spēka agregātu klāstu savā segmentā, ieskaitot hibrīdu, plug-in hibrīdu un benzīnu ar 48 voltu vieglā hibrīda versijām. Tam ir izsmalcināts, bet izturīgs dizains, un tas bez piepūles apvieno dinamisku veiktspēju un efektivitāti. Turklāt, Hyundai Tucson ir labākās drošības funkcijas, piemēram, sadursmes novēršanas uz priekšu palīgsistēma (FCA) un aklās zonas sadursmes novēršanas palīgsistēma (BCA), kas nodrošina vēl labāku braukšanas pieredzi.

CarBuyer redaktors Ričards Ingrams stāsta: “Vairāku godalgu ieguvējs Hyundai Tucson ir gan Carbuyer labākais ģimenes auto, gan mūsu labākais hibrīdauto 2022. gadam. Viegla un praktiska braukšana un, pateicoties hibrīdspēka agregātiem, ar to pārvietoties ir arī lētāk! Jaunais Tucson ir vienkārši labākā jaunā automašīna, ar kuru esam braukuši visu gadu – loģiski atzīstot to par Carbuyer gada auto uzvarētāju.”

2022. gada Carbuyer balvas tika pasniegta arī Hyundai i20 N kā “Labākajam “karstajam” hečbekam” un pilnībā elektriskajam Hyundai IONIQ 5 kā “Labākajam uzņēmuma automašīna” un “Labākajam ģimenes elektroauto!”.

“Mēs esam redzējuši, ka pēdējo 12 mēnešu laikā elektroauto nozare ir ievērojami attīstījusies, un IONIQ 5 ir pierādījums tam, cik tālu tirgus ir nonācis. Futūristisks ne tikai pēc izskata, bet arī tā lielais attālums un īpaši ātrā uzlāde padara to par vismodernāko automašīnu. Savukārt, plašā kabīne un bagātīgais aprīkojums padara to par izcilu automašīnu!” – Ričards Ingrams. Žurnāla “Carbuyer” redaktors

Carbuyer ekspertu komanda rūpīgi pārbaudīja katru modeli un vērtēja uzvarētājus, tos salīdzinot ar konkurentiem tirgū. Automašīnas tika salīdzinātas to izmaksu, veiktspējas, komforts, drošības un praktiskuma ziņā.

Britu auto žurnālisti savu vērtējumu ir snieguši

Papildus tam, 2021. gada “News UK Motor Awards” ceremonijā IONIQ 5 ieguva arī titulu “Gada labākā dizaina automašīna” – pārspējot Aston Martin V12 Speedster un Maserati MC20 – un titulu “Gada moto inovācija”. 

“IONIQ 5 ārējais dizains nekavējoties piesaista  uzmanību, taču patiesi pārsteidz tā jauninājumi iekšpusē. Daudzi autoražotāji runā par “atpūtas stila salonu” izveidi savās jaunajās automašīnās, bet Hyundai ir pirmais, kas patiesi izpētījis šo koncepciju sērijveida automašīnā ar īpaši ērtiem atzveltnes sēdekļiem, kas ļauj nākamā līmeņa atpūtai braukšanas pārtraukumos. Tehnoloģija Vehicle-to-Load pārvērš IONIQ 5 par jaudas uzlādes vietu uz riteņiem, kas paver iespējas visu veidu aktivitātēm brīvā dabā. Sākot ar e-velosipēdu uzlādi un beidzot ar gaismas un citu ierīču uzlādi kempingā. Šiem jauninājumiem tuvākajā laikā noteikti sekos citi autoražotāji.”Vils Drons. Žurnāla “Driving.co.uk” redaktors

Šīs automašīnas vērtēja ekspertu žūrijas no autobraucēju žurnāliem – Driving.co.uk, The Sunday Times, The Sun un žurnāla The Times LUXX.

“Šīs balvas apliecina, ka Hyundai jaunākās paaudzes automašīnas ir vadošās Eiropas automašīnu tirgū un apstiprina arī faktu, ka N segments ir kļuvis par stabilu spēlētāju savā segmentā!”  Maikls Kols. Hyundai Motor Europe prezidents un izpilddirektors.

Visi Jaunumi

Citas ziņas