Ekskluzīvs ieskats Hyundai KONA N prezentācijā

4. augusts 2021

news-img

Hyundai KONA N ir ne tikai jaunākais papildinājums Hyundai augošajam augstas veiktspējas N klāstam, bet arī pirmais N modelis ar SUV virsbūves stilu. KONA N piedāvā daudzpusīgu apvienojumu, enerģiskam paātrinājumam, veiklībai un gatavībai sacīkšu trasē. Tā lepojas ar sportisku izskatu, ko vēl vairāk uzsver tās plašā, zemā stāja.

Pirmo reizi Hyundai N nodaļa un Hyundai Dizaina centrs sadarbojās, izstrādājot SUV virsbūves tipu, izveidojot produktu, kas nepārprotami atspoguļo spēcīgu klātbūtni un braukšanas prieku. Pilnīgi jaunā KONA N ir aprīkota ar izteiktām funkcijām, kas paredzētas N modeļiem, piemēram, ekskluzīviem vieglmetāla diskiem un sarkaniem akcentiem, kas rotā sānu sliekšņus.

KONA N darbina 2,0 litru turbodzinēja GDI dzinējs ar 8 pakāpju mitrā divsajūgu pārnesumkārbu (N DCT). N DCT ir Hyundai iekšēji izstrādātā 8DCT uzlabotā versija – astoņu pakāpju slapjā tipa divsajūgu transmisija. Lai tas būtu piemērots N modeļiem, 8DCT uzlaboja izturību, ļaujot tam izpildīt augstas veiktspējas transportlīdzekļu prasības.   

Ar 2,0 litru T-GDI motoru tas nodrošina vislabāko sniegumu, piemērojot unikālas pārnesumu attiecības. Transmisijas vadības bloks ir kalibrēts attiecībā uz N, kā rezultātā ātrums pārslēdzas un ļauj veikt virkni ekskluzīvu braukšanas funkciju – tostarp N Grin Shift (NGS), N Power Shift (NPS) un N Track Sense Shift (NTS), kas maksimāli palielina braukšanas sajūsmu.

Dzinēja maksimālā jauda ir 280 ZS / 392 Nm griezes moments. Izmantojot N Grin Shift, jauda tiek palielināta, lai maksimāli palielinātu braukšanas prieku. Dzinējs piedāvā nelielu jaudu, kas nodrošina augstu atsaucību un uzlabotu paātrinājumu, lai iegūtu vēl lielāku prieku uz ceļa vai trasē, tādējādi izmantojot vairāk dzinēja potenciālu. KONA N maksimālais ātrums ir 240 km / h, un tā var paātrināties no 0-100 km / h 5,5 sekundēs.

KONA N būs jaunākais papildinājums Hyundai N saimei, Hyundai augstas veiktspējas, autosporta iedvesmotajam sastāvam. Tā arī paplašinās veiksmīgo Hyundai SUV saimi Eiropā.

Ieskaties ekskluzīvā galerijā, kurā tikusi prezentēta jaunā Hyundai KONA N!

Foto: Toms Svilāns

Visi Jaunumi

Citas ziņas