Skandi Motors atzīts par labāko ‘Hyundai’ pārstāvi Baltijā!

28. decembris 2021

news-img

Informācija: delfi.lv

Oficiālais “Hyundai” zīmola pārstāvis “Skandi Motors” nule kā ieguvis “Hyundai” labākā pārstāvja titulu Baltijā, ko piešķir markas importētājs Baltijas valstīs “Hyundai Motor Finland Oy”.

“Skandi Motors” “Hyundai” zīmola vadītājs Uģis Dermanis atzīst, ka iegūtā balva ir nozīmīgs pēdējo gadu darba novērtējums: “Nav noslēpums, ka “Hyundai” zīmola attīstība ir vairojusi sīkstu konkurenci starp “Hyundai” Baltijas dīleriem. Plašais modeļu klāsts, kas ietver klasiskos iekšdedzes motorus, hibrīdmodeļus un elektroauto, pieprasa daudzpusīgas zināšanas ne tikai pārdošanas, bet arī pēcpārdošanas procesā.”

Viņš norāda, ka vērtēšanas kritēriji, importētājam izvēloties labāko dīleri Baltijā, ietvēra vairākus būtiskus aspektus, tostarp klientu apmierinātības novērtējumu, uzņēmuma finansiālo stabilitāti, tirdzniecības konsultantu, kā arī servisa meistaru zināšanu līmeni un spēju pielāgoties dažādām situācijām.

Balvu kā labākais “Hyundai” pārdošanas konsultants Latvijā saņēma “Skandi Motors” pārstāvis Gundars Jagža, bet kā labākais servisa meistars – Mārtiņš Vilkājs. “Vienlaikus tas ir arī likumsakarīgs rezultāts, jo “Skandi Motors” mērķtiecīgi daudz laika un resursus iegulda un turpina ieguldīt uzņēmuma darbiniekos. Mūsu uzņēmumā tirdzniecības konsultantu zināšanas pastāvīgi tiek pilnveidotas, lai spētu nodrošināt augstākos klientu apkalpošanas standartus,” komentē Dermanis.

Strauji attīstoties elektroautomobiļu popularitātei, “Skandi Motors” īpaši lepojas ar plašo elektroautomobiļu klāstu, ko nodrošina pārstāvētie “Hyundai” un “Nissan” zīmoli. “Esam kļuvuši par elektroauto ekspertiem, jo abi zīmoli šobrīd mums garantē plašāko elektroautomobiļu klāstu. 2021. gadā tieši “Skandi Motors” pārdošanas konsultanti tika izvēlēti kā vieni no pirmajiem, kuri tika iekļauti “Hyundai Motor Europe” specializētajās “Hyundai” elektroauto apmācībās,” norāda Dermanis.

“Esam pārliecināti, ka ar valsts finansiālo atbalstu elektroauto iegādei, kas šogad būs pieejams, elektroauto popularitāte augs vēl straujāk. Kā zināms, ar 2022. gadu atbalsta finansējuma apmērs jauniem elektromobiļiem ir noteikts 4500 eiro apmērā, savukārt lietotiem elektromobiļiem un jauniem ārēji lādējamiem hibrīdauto – 2250 eiro apmērā,” atgādina “Hyundai” pārstāvis.

“Skandi Motors” ir viens no vadošajiem jaunu un mazlietotu auto tirgotājiem un servisa pakalpojumu sniedzējiem Latvijā. Darbības 21 gada laikā “Skandi Motors” klientu skaits sasniedzis 63 000. Tas ir arī lielākais servisa centrs Baltijā, kas veic “Mitsubishi”, “Hyundai”, “Nissan” un citu zīmolu automašīnu remontdarbus atbilstoši ražotāju vadlīnijām.

Visi Jaunumi

Citas ziņas