Skandi Motors atklāj jauno Škoda salonu Rīgā

5. jūnijs 2024

news-img

Ar lielu prieku paziņojam, ka SKANDI MOTORS atklāj jauno Škoda salonu Rīgā, kas piedāvās plašu Škoda automašīnu klāstu un augstākā līmeņa klientu apkalpošanu. Jaunais salons ir moderns un aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām, lai sniegtu izcilu pieredzi ikvienam apmeklētājam.

Atklāšanas ceremonija notika 22. maijā, klātesot SKANDI MOTORS pārstāvjiem, Škoda rūpnīcas pārtāvjiem un Škoda importierim Latvijā “Auto 100”. Kā savā atklāšnas uzrunā atzina Škoda pārstāvniecību tīkla reģiona attīstības vadītājs Petrs Bulirs: “Mēs pateicamies SKANDI MOTORS, ka viņi piekrita izaicinājumam būt par pirmo pilotprojektu pasaulē, kas virzīti uz green retail pricipiem. SKANDI MOTORS ir izdarījuši ļoti lielu darbu.”

“Šī salona atklāšana ir nozīmīgs solis mūsu uzņēmuma attīstībā,” sacīja “Skandi Motors” vadītājs Ainārs Liljē. “Mēs esam pārliecināti, ka jaunais salons spēs piedāvāt vēl labāku servisu un plašāku automašīnu izvēli mūsu klientiem, stiprinot mūsu pozīcijas tirgū.”

Tādēļ, ka Škoda vārds izsenis ir cieši saistīts ar hokeju un pasākums norisinājās Pasaules hokeja čempionāta laikā, viesiem bija iespēja, pasākuma ietvaros, piedalīties galda hokeja čempionātā, kuru organizēja Pasaules čempions galda hokejā, latvietis, Edgars Cers.

Jaunajā salonā būs pieejami visi populārākie Škoda modeļi, tostarp arī jaunākie elektriskie un hibrīdie automobiļi. Klienti varēs saņemt detalizētu konsultāciju no profesionāliem pārdošanas speciālistiem, kā arī izmantot servisa centra pakalpojumus, kas ietver gan automašīnu remontu, gan apkopi.

“Skandi Motors” ir viens no vadošajiem auto mazumtirgotājiem Latvijā, piedāvājot plašu dažādu zīmolu automašīnu klāstu un augstas kvalitātes klientu apkalpošanu. Jaunais Škoda salons ir vēl viens solis ceļā uz uzņēmuma izaugsmi un attīstību, turpinot nodrošināt klientiem vislabāko pieredzi automašīnu iegādē un uzturēšanā.

Visi Jaunumi

Citas ziņas