Skandi Motors un Škoda veicina ilgtspēju ar 10 000 koku stādīšanu Latvijas mežos

11. jūnijs 2024

news-img

Rīga, Latvija – Skandi Motors sadarbībā ar Škoda importētāju Latvijā “Auto 100” ir uzsākuši ievērojamu iniciatīvu, lai mazinātu CO2 atstāto pēdu un veicinātu ilgtspējīgu domāšanu. Realizējot “green retail” jeb ilgtspējīgas mazumtirdzniecības stratēģiju, uzņēmumi ir vienojušies ar meža īpašnieku kooperatīvu “Mežsaimnieks” par 10 000 koku iestādīšanu Latvijas mežos līdz šī gada beigām.

Mežsaimnieks valdes priekšsēdētājs Māris Dreija norāda, ka dāvinātie koki tiks stādīti vietās, kur iepriekš mežs nav bijis. Tas paspilgtina nodomu veicināt dabas daudzveidību un stiprināt Latvijas dabas resursus.

“Mēs esam lepni būt daļa no šī projekta, kas ne tikai veicina ilgtspējību, bet arī palīdz uzlabot Latvijas mežu stāvokli,” saka Skandi Motors valdes loceklis Ainārs Liljē. “Mūsu mērķis ir radīt pozitīvu ietekmi uz vidi un sabiedrību, vienlaikus piedāvājot augstas kvalitātes automašīnas mūsu klientiem.”

Šī iniciatīva ir nozīmīgs solis ceļā uz ilgtspējīgāku nākotni, parādot, ka biznesa attīstība un vides aizsardzība var iet roku rokā. Stādītie koki palīdzēs absorbēt oglekļa dioksīdu, uzlabos gaisa kvalitāti un nodrošinās dzīvotnes daudzām sugām, tādējādi radot ilgtermiņa ieguvumus gan vietējai videi, gan globālajam klimatam.

Skandi Motors un “Auto 100” cer, ka šī iniciatīva kalpos kā iedvesmas avots citiem uzņēmumiem, lai arī tie aktīvi iesaistītos ilgtspējas projektos un palīdzētu veidot zaļāku nākotni.

Par Skandi Motors Skandi Motors ir vadošais automašīnu tirgotājs Latvijā, piedāvājot plašu klāstu augstas kvalitātes transportlīdzekļu un nodrošinot izcilu klientu apkalpošanu. Uzņēmums aktīvi iesaistās vides aizsardzības projektos un veicina ilgtspējīgas prakses savā darbībā.

Par Auto 100 Auto 100 ir Škoda automašīnu importētājs Latvijā, kas apņemas nodrošināt ilgtspējīgus risinājumus un augstas kvalitātes automašīnas saviem klientiem. Uzņēmums ir dedzīgs ilgtspējīgas attīstības atbalstītājs, pastāvīgi meklējot veidus, kā mazināt savu ietekmi uz vidi.

Par Mežsaimnieks Kooperatīvs “Mežsaimnieks” ir organizācija, kas rūpējas par Latvijas mežu saglabāšanu un attīstību, aktīvi iesaistoties mežu stādīšanā un apsaimniekošanā. Organizācija sadarbojas ar dažādiem partneriem, lai veicinātu ilgtspējīgu mežsaimniecību un dabas aizsardzību.

Visi Jaunumi

Citas ziņas