Pilnīgi jaunais Hyundai i20 iegūst zelta stūres balvu

27. novembris 2020

news-img
  • Pilnībā jaunais i20 ieguva zeltu kategorijā “labākā automašīna” starp automašīnām cenu kategorijā līdz 25 000 EUR.
  • Iepriekšējās paaudzes i20 saņēma Zelta stūri 2015. gadā.
  • Trešās paaudzes B segmenta Hyundai automašīna izvirza jaunus standartus savā segmentā.

 

Ofenbaha, 2020. gada 5. novembris – Vācijas laikraksts Bild am Sonntag un žurnāls Auto Bild apbalvoja pilnīgi jauno Hyundai i20 ar Zelta stūri kā labāko automašīnu cenu kategorijā līdz 25 000 eiro. Auto Bild testa redaktori atklāja, ka B segmenta modelis neuzrāda vājās vietas nevienā no kategorijām un izceļas savā transportlīdzekļu klasē. Šī ir otrā reize, kad Hyundai i20 ieguvis pasaulē atzītu automobiļu balvu.

“Ar jauno i20 Hyundai nosaka jaunus standartus transportlīdzekļiem cenu kategorijā līdz EUR 25 000. Korejieši to izstrādāja, pievēršot lielo uzmanību detaļām. Jūs varat sajust lielisko vadāmību un izcilo 48 voltu hibrīdsistēmu. Vājš starta sniegums, kas parasti saistīts ar maziem turbokompresoriem, vispār nav sajūtams, it īpaši ne ar septiņu pakāpju divsajūgu pārnesumkārbu,” sacīja Andreas Mejs, Auto Bild testēšanas un tehnoloģiju vadītājs.

BILD grupas galvenais redaktors automobiļu jautājumos Toms Drechslers sacīja: “Es ļoti labi pārzinu Hyundai i20, kas 2015. gadā ieguva Zelta stūres lasītāju balvu. Tāpēc es biju tik satraukts par jauno automašīnu. No šī automobiļa var redzēt, cik veiksmīgu attīstību Hyundai ir veikusi gan dizaina, braukšanas sajūtas un komforta ziņā, gan arī savai klasei neierastā funkciju daudzuma ziņā. Apsveicu ar pelnīto Zelta stūri 2020.”

“Mēs esam ārkārtīgi priecīgi par Zelta stūres iegūšanu ar mūsu jauno Hyundai i20. Šī balva parāda, ka mūsu stratēģija ir atzinīgi novērtēta: braukšanas prieks, efektivitāte, drošība, praktiskums ikdienas lietošanai un uzticamība – tas viss ir veidots sportiskā dizainā. Tas padara to par ļoti pievilcīgu produktu mūsu klientiem,” sacīja Andreas-Christoph Hofmann, Hyundai Motor Europe mārketinga un produktu viceprezidents. “Un tas ir īpašs gods mūsu kolēģiem visā Hyundai pasaulē, jo tiek atzītas pūles un smags darbs, kas tiek ieguldīts katru dienu.”

Šobrīd Eiropas tirgos ir pieejama Hyundai populārā modeļa trešā paaudze. Sākot ar 2021. gada pavasari, I20 būs pieejams arī ar papildu sportisku N Line apdari. Motoru klāstā ir trīs benzīna dzinēji, no kuriem diviem ir 48 voltu viegla hibrīda tehnoloģija.

Pilnībā jaunajā i20 ir uzlabota drošības un savienojamības tehnoloģija, kas parasti nav sastopama tās segmentā, tostarp vairākas uzlabotas Hyundai SmartSense drošības funkcijas: joslas sekošanas palīgs, sadursmes novēršanas palīgsistēma ar gājēju un riteņbraucēju noteikšanu, tālās gaismas palīgs un inteliģentais ātruma ierobežojuma palīgs.

Iepriekšējā Hyundai i20 paaudze 2015. gadā saņēma Zelta stūres balvu starp B-segmenta automobiļiem. Toreiz par Hyundai i20 nobalsoja 400 000 Bild am Sonntag un Auto Bild lasītāji no 20 dažādām Eiropas valstīm.

Kopš 1976. gada Zelta stūre ir atzīmējusi gada labākās jaunās automašīnas. Šogad finālā pēc lasītāju balsojuma iekļuva 24 transportlīdzekļi astoņās klasēs, ieskaitot pilnīgi jauno Hyundai i20 kategorijā A un B segmenta automašīnām. Auto Bild testa redaktori piešķīra i20 Zelta stūri par labāko automašīnu cenu kategorijā līdz 25 000 EUR. Testa profesionāļi ņēma vērā braukšanas iespaidus, bāzes cenu, standarta funkcijas un garantiju.

Visi Jaunumi

Citas ziņas