Jaunais ASX Latvijā!

19. septembris 2019

news-img

Mitsubishi Motors Corporation ir uzsācis sava kompaktākā krosovera ASX pārdošanu Latvijas tirgū.

ASX ar savām daudzpusīgajām īpašībām ir perfekti piemērots gan ikdienas braukšanai, gan aizraujošiem piedzīvojumiem.

Vieglā, kompaktā virsbūve apvienojumā ar SUV raksturīgo plašo ceļa pārskatāmību nodrošina ASX lielisku vadāmību un izcilas braukšanas īpašības. ASX automobilis sevī apvieno stilu, praktiskumu un konkurētspējīgu cenu. Auto sākuma cena Latvijā ir no 20 990 eiro, bet ASX versijai ar CVT pārnesumkārbu – no 21 990 eiro. Pirmās automašīnas jau ir nonākušas pie oficiālā dīlera Latvijā – Skandi Motors. ASX vēsturiski ir 3. labāk pārdotais Mitsubishi modelis, pēc Outlander un L200.

Tieši tāpēc MMC nolēma veikt ievērojamus uzlabojumus, kas daudzkārt pārsniedz nozares atjauninājumu standartus, tostarp:

 • Dynamic Shield dizaina koncepcija
 • Jauni moldingi (priekšējais un aizmugures buferis)
 • Jauna LED apgaismojuma sistēma (priekšā un aizmugurē)
 • Jaunas krāsas, akcenti un diski
 • Uzlabots mērinstrumentu panelis ar vēl lielāku 8” displeju
 • Papildus funkcionalitāte multimediju ekrānam
 • Augstas griezes 2,0 litru SOHC MIVEC benzīna dzinējs (150 ZS pie 6000 apgr./min un 195 Nm pie 4200 apgr./min)
 • 5 M/T vai INVECS-III CVT ar 6 pārnesumu Sports Mode režīmu

Galvenās dizaina izmaiņas

Dizaina koncepta moto ir “Impact & Impulse”. Līdztekus Mitsubishi leģendārajai izturībai, spēcīgu raksturu pauž arī uzlabotais un oriģinālais dizains, kas aicina autovadītājus sekot saviem impulsiem un uzņemties jaunus izaicinājumus. Izteiksmīgais kvadrātveida LED miglas lukturu novietojums kopā ar virzienrādītājiem priekšējā bampera sānos demonstrē “DYNAMIC SHIELD” dizaina koncepcijas evolūciju. Šī koncepcija ir ieviesta arī aizmugurējo LED lukturu dizainā ar izteiksmīgu līniju, kas turpinās visa automobiļa platumā, akcentējot tā plato stāju. ASX ir pieejams intensīvi spilgtā Red Diamond, sportiskā un enerģiskā Sunshine Orange un elegantā, izsmalcinātā Oak Brown krāsā.

Jaunais ASX Latvijā!
Jaunais ASX Latvijā!
Jaunais ASX Latvijā!

Vēl plašākas multimediju iespējas

Skārienjutīgs ekrāns ar viedtālruņa savienojuma (SDA) uzlabojumi:

 • No septiņām līdz astoņām collām palielināts displeja izmērs. –
 • USB atmiņas ierīcēs saglabātus videofailus varēs skatīties arī SDA ekrānā.
 • Instyle aprīkojuma modeļi ir aprīkoti ar Tom Tom navigācijas sistēmu. Reālā laika satiksmes informācijai tagad varēs piekļūt, izveidojot interneta savienojumu ar viedtālruņa palīdzību.
 • Drīz būs pieejama aplikācija, kurā tiks apkopota spidometra, odometra, brīdinājuma gaismas signālu un cita automobilī esošā informācija. Šī lietotne pārbaudīs atlikušo degvielas daudzumu un sniegs navigācijas norādījumus uz tuvākajām uzpildes stacijām, kā arī sniegs ieteikumus par optimālajiem uzturēšanas un tehniskās apskates intervāliem.

Jaudīgāks motors

Salīdzinājumā ar iepriekšējo 1,6 litru dzinēju jaunais dzinējs nodrošina vairāk jaudas, kas nepieciešama piekabes vilkšanai vai piedzīvojumiem bezceļu apstākļos.

JaudaGriezeVilktspēja
Iepriekšējais 1,6 DOHC115 ZS pie 6000 apgr./min154 Nm pie 4000 apgr./min1200 kg
Jaunais 2,0 SOHC150 ZS pie 6000 apgr./min195 Nm pie 4200 apgr./min1300 kg

Tagad arī ar automātisko ātrumkārbu.

Pēc koncepcijas līdzīga Eclipse Cross, jaunā ASX CVT pārnesumkārba ir aprīkota ar Sport Mode manuālo režīmu, kas ar sešu ātrumu palīdzību nodrošina maksimālu dzinēja potenciālu.

Visi Jaunumi

Citas ziņas