Hyundai IONIQ 5 N debitē nosakot jaunus elektrificētas augstas veiktspējas kritērijus

7. februāris 2024

news-img
  • Hyundai pirmais N zīmola elektriskās veiktspējas transportlīdzeklis IONIQ 5 N paaugstina elektrificētas veiktspējas, sacīkšu trases iespēju un autovadītāju iesaistīšanās kritērijus.
  • IONIQ 5 N paaugstina trīs N sērijas veiktspējas pīlārus — spēju manevrēt līkumos, sacīkšu trases iespējas un ikdienas sporta auto —, izmantojot motorsportā izstrādātās tehnoloģijas.
  • IONIQ 5 N elektromotori rada satriecošu 641 zirgspēku (478 kW) ar ieslēgtu N Grin Boost, izmantojot divpakāpju invertoru un jaunu 84 kWh akumulatoru
  • Jaunākais N modelis piedāvā ekskluzīvas veiktspējas funkcijas: N akumulatora sagatavošana, N Race, N pedālis, N Brake Regen, N Drift Optimizer, N griezes momenta sadale, N palaišanas vadība, N Grin Boost, N Active Sound+, N e-shift un sliežu ceļš.

IONIQ 5 N pārstāv N zīmola elektrifikācijas vīziju un jaunu iespēju veiktspējas entuziastiem apmierināt savu braukšanas aizraušanos uz ceļa un trasē. IONIQ 5 N ir pirmā Hyundai N zīmola elektrificētā iterācija, kurai sekos nākamie elektrificētie N modeļi. Godalgotā Hyundai E-GMP platforma nodrošināja ideālu pamatu tās IONIQ 5 N augstas veiktspējas EV. IONIQ 5 N būs pieejams pie Hyundai izplatītājiem jau 2024. gada vasarā.

IONIQ 5 N apvieno standarta IONIQ 5 modeļa Electrified-Global Modular Platform (E-GMP) ar N autosporta tehnoloģijām un izmanto N zināšanas no elektrificētām Rolling Labs (piemēram, RM20e, RN22e un N Vision 74). Tie ļauj Hyundai maksimāli palielināt savas veiktspējas iespējas un nodrošināt, ka tas atbilst trim N veiktspējas pīlāriem Corner Rascal, Racetrack Capability un Everyday Sportscar.

“IONIQ 5 N tika izstrādāts, lai paceltu braukšanas prieku jaunā līmenī, izmantojot jaunākās pieejamās tehnoloģijas,” sacīja Tils Vartenbergs, Hyundai Motor Company viceprezidents un N zīmola un motorsporta vadītājs. “Sākot ar IONIQ 5 N, N zīmola mērķis ir nodrošināt sev raksturīgu jautru braukšanas pieredzi neatkarīgi no benzīna, elektriskā vai ūdeņraža. Lai to paveiktu, mēs esam rūpīgi novērojuši mūsu N fanu balsis, lai precīzi noregulētu mūsu pirmo pilnībā elektrisko N ar mērķi elektrizēt mūsu prasīgāko N-tuziastu braukšanas aizraušanos.

Vairāk par IONIQ5 N uzziniet ŠEIT

Visi Jaunumi

Citas ziņas