Skandi Motors kā servisa maiņas auto piedāvā arī elektroauto!

28. maijs 2021

news-img

Jaunu auto oficiālo dīleru servisos izsenis pieejams noderīgs papildu pakalpojums – servisa maiņas auto. Ja paša automašīnai jāpaliek servisā uz ilgāku laiku, bet jābrauc ir, autorizētais serviss par nelielu maksu vai pavisam bez tās piedāvā maiņas auto. Parasti tie ir plašpatēriņa modeļi bez īpašām pazīmēm. 

Skandi Motors nolēmis mainīt šo praksi un kā servisa maiņas auto piedāvā arī elektroauto. “Mūsu galvenā vēlme ir, lai klienti lieto šīs elektroauto un viņiem pašiem veidojas viedoklis. Esam novērojuši, ka informācijas daudzums publiskajā telpā ir tik liels un nereti tendenciozs, ka labāk lai cilvēks saņem informāciju no pirmavota – pašas mašīnas,” stāsta uzņēmuma pēcpārdošanas departamenta vadītājs Aldis Lediņš.

Uz elektrisku maiņas auto var pretendēt ne tikai elektroauto īpašnieki. Skandi Motors vēlas kaut uz dienu iesēdināt bezizmešu automašīnā parasto auto īpašniekus. Ja cilvēkam nav iepriekšējas pieredzes ar elektromobiļiem, viņam visu izskaidros – kā un kur lādēt, kā braukt ekonomiskāk un cik tālu ar tādu auto vispār var tikt.

Labāk pašam izbraukt, nekā desmit reizes dzirdēt, ko citi stāsta!

“Šībrīža elektroauto vidējais nobraukums ir 300 – 400 km, ar ko pilnīgi pietiek, jo vairums vadītāju nebrauc vairāk par 100 km dienā,” Vilnis Debesnieks, elektroauto eksperts. Jautājumu joprojām ir daudz – cik ilgu laiku patiesībā prasa uzlāde, vai to drīkst veikt lietus laikā, un kāda būs sniedzamība ziemā?

Vilnis Debesnieks: “Ir jāizbrauc. Jāsaprot, kas der pēc gabarītiem, pēc nobraukuma, pēc sava ritma.”

Uzzini vairāk par šo iespēju TV Auto ziņas sagatavotajā sižetā!

Servisa apmeklējuma laikā vaicājiet par elektroauto pieejamību savam servisa konsultantam!

Esi ieinteresēts uzzināt vairāk par elektroauto? Apmeklē Skandi Motors elektroauto lapu un uzzini vairāk par elektroauto priekšrocībām, finansējuma iespējām un video pamācībām! 

Informācija: Tvnet.lv

Visi Jaunumi

Citas ziņas