“Latvijas gada auto 2022” konkurss.

13. septembris 2021

news-img

Jau 24. reizi norisinās konkurss “Latvijas gada auto”, kurā šogad tiks noskaidrots uzvarētājs “Latvijas gada auto 2022”. Skandi Motors konkursā startēs ar 6 jaunākajiem auto modeļiem – Nissan Qashqai, Hyundai IONIQ 5, Hyundai Bayon, Hyundai Santa Fe, Hyundai Tucson un Hyundai i20!

Pirmie pretendenti, tostarp pilnīgi jaunais 3. paaudzes Nissan Qashqai, jau devušies pirmā posma testa braucienā no tirdzniecības centra “Mols” līdz Jaunmoku pilij un pēc tam tālāk pa Tukuma apkārtnes ceļiem.

Seko līdz jaunumiem un uzzini pirmais kā konkursā veiksies pārējiem mūsu pretendetiem! 

 

Hyundai IONIQ 5

Jaunais Hyundai IONIQ 5 radīs revolucionāru attieksmi pret elektroauto! Tā inovatīvais dizains  un pārsteidzošais inteliģento tehnoloģiju klāsts aizvedīs jūs tālāk, nekā jūs jebkad varētu iedomāties.

Hyundai Bayon

Pilnīgi jaunais BAYON ir jaunākais un kompaktākais Hyundai apbalvotās SUV ģimenes loceklis. Šis jaunais apvidus auto satricina SUV segmentu ar savu smalko stilu, ietilpīgu interjeru un vairākām viedām tehnoloģijām, tādām kā daļējā hibrīda piedziņa un garš inteliģento drošības un savienojamības funkciju klāsts

Hyundai Santa FE

Jaunajam SANTA FE ir drosmīgāks un izteiksmīgāks dizains, ko papildina pārsteidzošs jauno tehnoloģiju klāsts, hibrīda piedziņas varianti un modernākās drošības funkcijas

Hyundai Tucson

Pilnīgi jaunais Tucson nav tikai iepriekšējā modeļa evolūcija, bet gan pilnīga dizaina revolūcija. Tas ir progresīvā dizaina aizsācējs un vienlaikus piedāvā vismodernākās viedtehnoloģijas un hibrīda spēka pārvadu, kas aizvedīs tālāk ar mazāku degvielas daudzumu.

Jaunais elegantais un satriecošais i20 saviļņo savu segmentu ar jauno jutekliski sportisko dizainu. Platāks, garāks un ar zemāku jumtu nekā tā priekštecim – tam iedvesma ir rasta Hyundai jutekliskā sportiskuma dizaina filozofijā, kas ir harmoniska enerģisku proporciju, stila un tehnoloģiju kombinācija.

Visi Jaunumi

Citas ziņas