Pilnīgi jaunā KONA Hybrid

Dzīvo bez robežām.

 

Cena sākot no

30 990 €

Lielāks, izteiksmīgāks un dinamiskāks

Šis izteiksmīgais SUV ir paaudzies, kļuvis ārēji dinamiskāks, piedāvā vairāk vietas visiem jūsu piedzīvojumiem un joprojām ir savā elementā gan pilsētas ielās, gan uz lauku ceļiem.

PRAKTISKS UN INOVATĪVS DIZAINS

Lielāks un izteiksmīgāks

Pilnīgi jaunā KONA elegantais eksterjera dizains apvieno tīru, aerodinamisku priekšgalu, Seamless Horizon gaismas joslu un plūstošas kontūras. Taču, neraugoties uz futūristisko izskatu, pilnīgi jaunais KONA nekad nevienam neļauj aizmirst, ka tas ir SUV.

Seamless Horizon gaisma

Seamless Horizon gaismas josla visas priekšpuses platumā piešķir KONA unikālu vizuālo raksturu.

Dinamiskas kontūras

Sānos asas, diagonālas parametriskas virsmas harmonē ar matēta hroma moldingiem, kas no viduslīnijas pāriet sportiskā aizmugures spoilerī, radot līniju, kas ieskauj visu automobili.

Redziet un esiet redzami

Izteiksmīgais dubulto priekšējo lukturu dizains ietver pilno LED prožektoru priekšējos lukturus, kas integrēti riteņu spārnos.

Aktīvie gaisa aizvari

Lai uzlabotu aerodinamisko veiktspēju, KONA Hybrid izmanto augšējos un apakšējos aktīvos gaisa aizvarus, savukārt KONA ir augšējais aktīvais gaisa aizvars – tas piešķir elektrauto izskatu abiem, vienlaikus uzlabojot efektivitāti.

Izteiksmīgas riteņu arkas

KONA dinamiskais stils ir akcentēts ar drosmīgi veidotu riteņu arku apdari melnā krāsā, kurās ir integrēti gan priekšējie, gan aizmugurējie lukturi, radot izturīgu izskatu.

Daudzpusīgs un ietilpīgs salons

Hyundai KONA nav tikai vēl viens SUV, tā ir vieta, kur jūs un jūsu mīļie vienkārši jūtaties labi – pateicoties dāsnajiem izmēriem un atjautīgajām komforta idejām.

Noskaņojuma apgaismojums

Izveidojiet perfektu gaisotni, kas atbilst jūsu noskaņojumam. Salona noskaņojuma apgaismojums piedāvā 64 konfigurējamas krāsas, kas atbilst ikvienai situācijai. Gaismas avoti atrodas virs paneļa uzglabāšanas nodalījuma un priekšējo durvju uzglabāšanas kabatās.

Pirmās rindas relaksācijas sēdekļi

Atlaidieties un atslābinieties. Papildaprīkojumā pieejamie pirmās rindas relaksējošie komforta sēdekļi ir optimizēti „bezsvara“ ķermeņa spiediena sadalei atsvaidzinošai atpūtai.

Vēl praktiskāks bagāžas nodalījums

KONA piedāvā bagātīgu 466 litru (VDA) bagāžnieku – par 30% lielāku nekā iepriekšējam modelim. Tas ir arī vienkārši regulējams: jūs varat nolocīt aizmugurējos sēdekļus dažu sekunžu laikā, pat nenoņemot galvas balstus.

Vēl ilgtspējīgāki materiāli

Eco komplekts inovatīvi izmanto videi draudzīgus materiālus, piemēram, 100% pārstrādātu PET grīdas paklājos un ekoloģiski apstrādātu ādu un zamšādu.

KONA N LINE

Atklājiet neierobežotu sportiskumu

KONA N Line piedāvā jaudu, neupurējot ekonomiskumu. 1,6 GDi tiešās iesmidzināšanas benzīna dzinējs un ar akumulatoru darbināms elektromotors darbojas kopā, lai nodrošinātu izcilu veiktspēju ar kopējo jaudu 141ZS/104kW.

Jaudīgs pirmais iespaids

Ekskluzīvajā priekšējā bufera dizainā ar īpašo tīkla rakstu un muskuļotajiem melnajiem akcentiem ir integrēts N Line logotips, kas nodrošina jaudīgu pirmo iespaidu.

Muskuļots aizmugures buferis

Virsbūves krāsas riteņu arku apdare eleganti saplūst ar muskuļoto aizmugures buferi. To rotā sudrabkrāsas josla, kas papildināta ar īpašu KONA N Line tīkla rakstu.

Augstākās klases komforts

KONA N Line ir ventilējami priekšējie sēdekļi, Bose Premium skaņas sistēma, 360 grādu skata kamera, inteliģentas, elektriskas bagāžas nodalījuma durvis, Hyundai digitālā atslēga un daudz kas cits.

Hromētas dubultās izplūdes caurules

Sajūtiet veiktspējas iedvesmotās KONA N Line saknes ikvienā detaļā. Hromētās dubultās izplūdes caurules izceļ šīs apdares sportisko izskatu.

Ekskluzīvi 18″ N Line vieglmetāla diski

KONA N Line ir izteiksmīgāki un sportiskāki vieglmetāla diski. Turpinot futūristiskā virsbūves dizaina tēmu, parametriskie raksti izceļ to ģeometrisko struktūru.

Sportisks komforts un ekskluzīvs dizains

Kona N Line ir sportiski metāla pedāļi, N Line stūre un pārnesumu svira, kā arī sarkani akcenti viscaur. Sportiskajiem N Line sēdekļiem ir sarkanas kontrasta šuves, kas atrodamas arī uz durvju apdares un roku balsta.

Grezns sportiskums

Alcantara un ādas kombinētie sēdekļi ir izgatavoti no Eco Alcantara® ar 65% pārstrādātu PET.

FUNKCIJAS

Augsta līmeņa tehnoloģijas jaunam dzīves ritmam

Ar iespaidīgo gudru tehnoloģiju klāstu pilnīgi jaunais KONA ievieš jaunus standartus subkompakto SUV segmentā. Atklājiet jaunākās savienojamības un ērtības funkcijas, ko papildina vismodernākās drošības un braukšanas palīgsistēmas.

Hibrīda veiktspēja

Iespaidīgs paātrinājums un augsta efektivitāte

Pilnā hibrīda versija ir aprīkota ar īpaši kalibrētu 1,6 l GDi dzinēju ar tiešo degvielas iesmidzināšanu, kas kopā ar elektromotoru attīsta 141ZS kopējo jaudu un līdz 265Nm griezi. KONA Hybrid paātrinās no 0 līdz 100 km/h 10,9sek.

Pārņemiet kontroli

Pārnesumu pārslēgs aiz stūres ļauj manuāli pārslēgt pārnesumus vai kontrolēt reģeneratīvās bremzēšanas līmeni.

Efektīvs ikvienā jomā

Ērti pārslēdziet pārnesumus ar pagriežamo slēdzi uz stūres statņa. Tas ir ne tikai parocīgi, bet arī atbrīvo vietu salonā, kurā ir padomāts par daudziem mantu glabāšanas risinājumiem.

Tālrunis kā automobiļa atslēga

Jūs varat atslēgt KONA, turot viedtālruni pret vadītāja vai pasažiera durvju rokturi.

Panorāmas displejs ar diviem ekrāniem

Eleganti izliektajā panorāmas displejā ir integrēti divi ekrāni – 12,3” infoizklaides skārienekrāns un 12,3” digitālais mērinstrumentu panelis, kas piešķir augsta līmeņa tehnoloģiju izskatu.

BOSE Premium audiosistēma

Astoņu skaļruņu BOSE Premium audiosistēmu un zemfrekvences skaļruni ir noregulējuši BOSE inženieri, lai nodrošinātu bagātīgu un aizraujošu klausīšanās pieredzi.

DROŠĪBA

Hyundai SmartSense

KONA ir aprīkots ar jaunāko Hyundai SmartSense – mūsu vismodernākajām uzlabotajām vadītāja palīgsistēmām. Pirmo reizi KONA Hybrid ir aprīkots ar šosejas palīgsistēmu – joslas ieturēšanas palīgsistēmas un uz navigāciju balstītas viedās kruīza kontroles kombināciju – tā izmanto sensorus un kartes datus, lai nodrošinātu drošu darbību, kā arī automātiski pielāgotu ātrumu.

Attālinātā inteliģentā stāvvietā novietošanas palīgsistēma

Šī gudrā funkcija palīdz iebraukt stāvvietā un izbraukt no tās, pasažieriem neatrodoties automobilī. Automobilis brauc uz priekšu vai atpakaļ, nospiežot inteliģentās atslēgas pogu.

Stāvvietas sadursmes novēršanas palīgsistēma atpakaļgaitā

Braucot atpakaļgaitā, ja ar atpakaļskata kameru vai aizmugurējiem ultraskaņas sensoriem tiek konstatēts šķērslis, sistēma parādīs brīdinājumu un, ja nepieciešams, iedarbinās bremzes.

Salona kamera

Sistēma izmanto salona kameru, lai analizētu vadītāja seju un miegainības vai neuzmanības gadījumā brīdinātu viņu vai iejauktos, ja nepieciešams.

Frontālas sadursmes novēršanas palīgsistēma ar krustojumu izbraukšanu

Sistēma seko līdzi ceļam, izmantojot radaru un kameru, un automātiski bremzē, konstatējot strauju priekšā esošā automobiļa bremzēšanu vai uz ceļa esošus gājējus vai velosipēdistus. Nogriežoties pa kreisi krustojumā, tā bremzē, ja pastāv sadursmes risks ar pretimbraucošu transportlīdzekli.

Brīdinājums par sadursmi aklajā zonā

Izmantojot radaru apakšējā aizmugurējā buferī, sistēma brīdina jūs par satiksmi aklajā zonā. Ja šādā situācijā ieslēgsiet pagrieziena rādītāju, atskanēs skaņas brīdinājuma signāls un iedarbināsies bremzes, lai novērstu sadursmi.

Joslas ieturēšanas palīgsistēma

Izmanto priekšējo kameru, lai uzraudzītu ceļa marķējumu. Neplānotas novirzīšanās no joslas gadījumā tā jūs brīdinās un var izmantot stūres korekciju, lai novirzītu automobili atpakaļ joslā.

Neskatoties uz transportlīdzeklī esošajām palīgsistēmām, par satiksmes stāvokļa novērošanu un transportlīdzekļa kontroli vienmēr atbild vadītājs. Tādi apstākļi kā ceļa stāvoklis, ceļa zīmes vai laikapstākļi var ierobežot palīgsistēmu darbību.

Uzziniet vairāk arī par KONA elektrisko versiju!