Nepārspējams krosovers

Nissan Qashqai e-POWER

Cena sākot no

35 990 €

Unikāla, elektrificēta pieredze bez nepieciešamības pievienot automobili uzlādei.

Iepazītiet Nissan e-POWER!

Sajūtiet elektriskas braukšanas baudu, ko sniedz jaunā Nissan Qashqai e-POWER spēka piedziņa! Uzlādēšana nav nepieciešama. Šī unikālā tehnoloģija atšķiras no tradicionālā hibrīda dzinēja. Tā sastāv no benzīna dzinēja, kas nepārtraukti uzlādē akumulatora darbinātu motoru. Jūs varat izbaudīt klusāku braukšanu un lielāku degvielas efektivitāti.

IZBAUDIET ATSAUCĪGU UN IZSMALCINĀTU JAUDU!

Pie luksoforiem, krustojumiem vai apdzenot, e-POWER nodrošina strauju, tūlītēju paātrinājumu, kas ir ideāli piemērots braukšanai pilsētā – jau pie maziem apgriezieniem, kas to padara klusu un efektīvu. Izvēlieties kādu no vairākiem braukšanas režīmiem atbilstoši situācijai! Izvēlieties “D” braukšanas režīmu braukšanai, kas piemērota visiem apstākļiem, un “B” braukšanas režīmu, kas palielina reģeneratīvo bremzēšanu, uzlabo degvielas ekonomiju un samazina bremžu nodilumu pilsētā!


PIEREDZIET VIENKĀRŠĀKU AUTOVADĪŠANU, PATEICOTIES E-PEDAL STEP!

Ļaujot Jums palielināt un samazināt braukšanas ātrumu, izmantojot tikai vienu pedāli, e-Pedal Step atvieglo braukšanu, lai tā būtu vienkāršaka un ērtāka

IZBAUDIET EFEKTIVITĀTI, KAS IR KĀ RADĪTA BRAUKŠANAI PILSĒTĀ!

Ar tūlītēju reakciju, klusu braukšanu un vienmērīgu paātrinājumu e-POWER piedāvā uzlabotu degvielas ekonomiju intensīvā satiksmē un braucot mazā ātrumā, nodrošinot Jums ērtāku un patīkamāku braukšanu pilsētā.

VIRZĪBA UZ EFEKTIVITĀTI VĒL NEKAD NAV BIJUSI TIK AIZRAUJOŠA

Vieglā hibrīda versija nodrošina uzlabotu degvielas patēriņa efektivitāti un tajā pašā laikā palielina arī braukšanas prieku. Vieglā hibrīda versijā ir litija akumulators, kas uzglabā bremzēšanas laikā atgūto enerģiju. Šī uzkrātā enerģija ļauj dzinējam izslēgties, braucot mazā ātrumā (zem 30 km/h) vai apstājoties, lai uzlabotu degvielas patēriņu un samazinātu kopējo CO2 izmešu apjomu. [1] Turklāt, lai samazinātu automobiļa svaru un vēl vairāk uzlabotu tā veiktspēju, durvīs, dzinēja pārsegā un spārnos ir izmantots alumīnijs.

NISSAN INTELIĢENTĀ MOBILITĀTE

Nissan Inteliģentā mobilitāte katrā braucienā liek Jums justies vēl pārliecinātākam un savienotākam. Tā uzlabo Jūsu informētību braukšanas laikā un vajadzības gadījumā pat nāk Jums talkā.

10,8″ PROJICĒJOŠAIS DISPLEJS

Jo mazāk jāskatās apkārt, jo labāk!

Redziet, ko vēlaties, nenovēršot acis no ceļa! Jūs varat arī pielāgot Nissan Qashqai projicējošo displeju, lai tas rādītu braukšanas ātrumu, atpazītu un attēlotu ceļa zīmes, naviģētu un rādītu citu noderīgu informāciju.

12,3″ TFT EKRĀNS

Displeja inovācija

Nissan Qashqai 12,3″ pielāgojamais mērierīču kopums Jums piedāvā daudz izvēļu. Attēlojiet kartes! Pievienojiet izvēlnes! Novietojiet svarīgu informāciju, kur to nevar nepamanīt! Ar japāņu kiriko stikla ietekmē veidoto fonu tas ir arī stilīgs.

AUTOVADĪŠANAS PALĪGSISTĒMAS UN DROŠĪBAS TEHNOLOĢIJAS.

PILNS TEHNOLOĢIJU KOPUMS REDZ VISU APKĀRT NOTIEKOŠO

Sākot jau no standarta aprīkojuma līmeņa, Nissan Qashqai aprīkojumā ir modernas tehnoloģijas, lai Jūs aizsargātu, un Jūs būtu drošībā. Zinot par Euro NCAP 5 zvaigžņu drošības novērtējumu, Jūs varat braukt ar patiesu pārliecību.

Inteliģentā ārkārtas bremzēšanas sistēma ar palīgsistēmu krustojumos, ar gājēju un velosipēdistu atpazīšanas sistēmu

Ja pastāv risks sadursmei ar automobili, gājēju vai velosipēdistu, sistēma var noteikt objektus un nobremzēt tā, lai Jūs pilnībā apstātos.

Inteliģentā priekšējās sadursmes riska brīdinājuma sistēma

Inteliģentā priekšējās sadursmes riska brīdinājuma sistēma uzrauga situāciju priekšā un priekšā braucošos automobiļus un, kad tā pamana pēkšņu ātruma samazināšanos, tā Jūs brīdina,aicinot samazināt braukšanas ātrumu.

Inteliģentā nejaušas braukšanas joslas maiņas novēršanas sistēma

Inteliģentā nejaušas braukšanas joslas maiņas novēršanas sistēma uzmanīgi vada Jūs atpakaļ savā braukšanas joslā, ja tā konstatē, ka nejauši novirzāties no tās.

Automātiskā bremzēšanas sistēma, braucot atpakaļgaitā, ar gājēju atpazīšanas sistēmu

Brauciet atpakaļgaitā ar pārliecību! Ja Jūsu automobiļa aizmugurē tiek konstatēts kāds stāvošs objekts, sistēma var automātiski nobremzēt Jūsu automobili, lai palīdzētu Jums izvairīties no sadursmes

 

 

 

Centrālais drošības gaisa spilvens

Nissan Qashqai papildus citiem drošības gaisa spilveniem ir arī centrālais drošības gaisa spilvens, kas, notiekot noteiktām sadursmēm, var tikt aktivizēts starp pasažieriem, lai samazinātu pasažieru galvu sadursmes varbūtību.

ESIET NEPĀRTRAUKTĀ SAVIENOJAMĪBĀ!

DARIET LIETAS ĀTRĀK UN EFEKTĪVĀK!

Nissan Qashqai ir Jūsu uzticamais partneris, kas bagātīgi aprīkots ar modernām tehnoloģijām. Ar Jūsu balss spēku vai vienkāršu pieskārienu, Jūs būsiet pārsteigts par to, ko varat izdarīt.

Alexa Built-In un Google Assistant™

Izmantojot Nissan Action (priekš Google Assistant™) vai Skill (priekš Alexa Built-In), Jūs varat, piemēram, attālināti “pamirkšķināt” sava automobiļa lukturus, kas ir noderīgi pilnā autostāvvietā, pārbaudīt vai Jūsu automobiļa durvis ir aizslēgtas, nosūtīt galamērķi sava Nissan Qashqai navigācijas sistēmai un vēl daudz ko citu. Tikai pasakiet „OK Google (vai Alexa) ask Nissan!” un pieredziet patiesas ērtības!

Mūsdienīga savienojamība

Uzturiet saziņu bez kabeļiem un USB savienojuma! Nissan Qashqai ar bezvadu Apple CarPlay [2] [5] ir daudz ērtāk, un bezvadu uzlāde ir ideāls risinājums Jūsu saderīgajam viedtālrunim.

Uzlabotas navigācijas sistēmas kartes un informācija par satiskmi reāllaikā

Nokļūstiet galamērķi vienkārši un ātri! Nissan Qashqai piedāvā Jums maršruta plānošanas izvēles un pastāvīgi atjauno informāciju, lai palīdzētu izvairīties no satiksmes sastrēgumiem.

Automobiļa “veselības” stāvoklis

Jūs varat pārbaudīt sava Nissan Qashqai riepu gaisa spiediena un eļļas spiediena stāvokli, bremzes un ne tikai to. Saņemt informāciju, ja kaut kas pēķšņi ir ne tā, kā nepieciešams!

IZVEIDOJIET TO ATBILSTOŠU SAVAM PERSONISKAJAM STILAM!

Izskatieties lieliski, paveiciet vairāk! Ar savu inovatīvo dizainu, Nissan Qashqai dzīvesveida aksesuāri ir ideāli piemēroti gan dzīvei pilsētā, gan ģimenes atpūtai pie dabas.

 

Eksterjera stila komplekts – Elegance Pack

Piešķiriet savam automobilim izskatu ar gaumīgām, hromētām detaļām.

Vilkšanas komplekts

Padariet savas ģimenes piedzīvojumus vēl aizraujošākus! Paņemiet līdzi arī kvadraciklu vai laivu!

Aizsardzības komplekts

Baudiet lielāku komfortu,vienlaikus pasargājot sava Nissan Qashqai salonu.

IZCELIET SAVU JAUNO QASHQAI VĒL VAIRĀK!

Nissan Qashqai aksesuāri padara katru Jūsu dienu spožāku, attapīgāku un vienkāršāku. Akcentējiet Nissan Qashqai izskatu ar kādu no stila vai funkcionālajiem aksesuāru komplektiem un iegūstiet savam automobilim labāko! Parādiet sevi un savu attieksmi ar automobiļa eksterjera un interjera aksesuāriem! Izvēlieties Premium līmeņa, elegantus aksesuārus vai praktiskus aksesuārus, piemēram, sakabes āķi, automobiļa salona paklājiņus, bagāžas pārvadāšanas aksesuārus vai jumta šķērsstieņus!

EKSTERJERA STILA KOMPLEKTS

DARIET VISU STILĪGI!

Elegance Pack

Izceliet sava Nissan Qashqai stilu, pievienojot priekšpuses, aizmugures un sānu apdares elementus, kas pieejami spožā, hromētā krāsā!

Priekšpuses apdare

Pievērsiet uzmanību Nissan Qashqai drosmīgajai priekšpuses apdarei!

Sānu apdare

Uzsveriet Nissan Qashqai jau tā muskuļoto formu vēl vairāk!

Aizmugures apdare

Perfekts noslēgums Nissan Qashqai žilbinošajam dizainam.

VILKŠANAS KOMPLEKTS.

PADARIET SAVAS ĢIMENES ATPŪTU VĒL LIELISKĀKU!

Noņemams sakabes āķis

Tā kā jaunā Qashqai maksimālā vilktspēja ir 1400 – 1800 kg (atkarībā no versijas), sakabes āķis ir lielisks risinājums, lai ļautu Jums vilkt treileri, piekabi, kuteri vai kemperi.

TEK (7 vai 13 tapas)

Pievienojiet treilera gaismas vilkšanai!

AIZSARDZĪBAS KOMPLEKTS.

ESIET PASARGĀTS UN DROŠĪBĀ!

Luksusa līmeņa automobiļa salona paklājiņi un abpusējs bagāžas nodalījuma ieliktnis

Luksusa līmeņa automobiļa salona paklājiņi sniedz labāku komfortu, aizsardzību un drošību. Abpusējais bagāžas nodalījuma ieliktnis ir pēc Jūsu izvēles vai nu ar mīkstu apdari, vai robustāks un aizsargāts pret mitriem un sniegotiem laikapstākļiem.

EKSPEDĪCIJAS KOMPLEKTS.

ESIET GATAVS VISAM!

Šķērsstieņi / bagāžas turētājs (ar vienkāršu nostiprināšānas sistēmu)

Palieliniet un uzlabojiet sava automobiļa bagāžas pārvadāšanas iespējas ar mūsu Premium līmeņa šķērsstieņiem no alumīnija un bagāžas turētājiem!

Slēpju turētājs / velosipēdu turētājs

Pārvadājiet līdz 4 velosipēdiem vai 6 slēpju pāriem!

BAGĀŽAS NODALĪJUMA KOMPLEKTS.

AIZSARGĀJIET SAVA AUTOMOBIĻA BAGĀŽAS NODALĪJUMU UN UZTURIET KĀRTĪBU TAJĀ!

Bagāžas turētājs automobilī

Veidots, lai sadalītu bagāžu atkarībā no formas un izmēra.

Bagāžas nodalījuma sliekšņa aizsarguzlikas

Radītas, lai aizsargātu aizmugurējo bamperi no skrāpējumiem bagāžas nodalījuma ievietošanas vietā.

Iepazīstiet Nissan pasauli!

Vai esat ieinteresēts Nissan QASHQAI? Piesakieties SKANDI MOTORS jaunumiem, lai saņemtu priviliģētu pieeju jaunākajai informācijai par šo krosoveru! Esiet viens no pirmajiem, kurš uzzina jaunāko informāciju par Nissan QASHQAI!

[1] Daļēji ādas, daļēji sintētiskās ādas (PVC) sēdekļi.

[2] ProPILOT ir pieejams ierobežotam automobiļu klāstam un tikai versijām ar automātisko pārnesumkārbu. ProPILOT ir moderna autovadītāja braukšanas palīgsistēmu tehnoloģija, taču tā nevar novērst sadursmju iespējamību. ProPILOT ir paredzēts tikai braukšanai “acis vaļā / rokas uz stūres” režīmā pa autoceļiem (ceļiem, kurus nodala barjeras). Navi-Link sistēma atpazīst ceļa zīmes, taču tā var neatpazīt un nenolasīt visas ceļa zīmes visos apstākļos. Autovadītājam ir jāievēro visas ceļa zīmes uz ceļa un jāievēro ceļu satiksmes noteikumi. Autovadītāja atbildība ir saglabāt modrību, ievērot atļauto braukšanas ātrumu, braukt droši, atbilstoši laika un ceļa apstākļiem, un spēt jebkurā brīdī pārņemt automobiļa vadību. Lai iepazītos ar pilnīgu informāciju, lūdzu, skatiet lietotāja rokasgrāmatu! 

[3] Jūs nedrīkstat paļauties tikai un vienīgi uz autovadītāja palīgsistēmām. Dažas funkcijas var nedarboties visos apstākļos un situācijās. Ir spēkā ātruma un cita veida ierobežojumi. Lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri, lai iepazītos ar noteikumiem un nosacījumiem attiecībā uz Nissan tehnoloģijām!

[4] Lai izmantotu NissanConnect pakalpojumus, Jums nepieciešams NissanConnect lietotāja konts, un Jums jāreģistrējas un jāautorizējas NissanConnect ar savu lietotājvārdu un paroli. Lai izmantotu bezmaksas NissanConnect aplikāciju, Jums nepieciešams viedtālrunis ar saderīgu iOS vai Android operētājsistēmu, kā arī SIM karte ar datu pārraides opciju esošā vai citā mobilā tālruņa līgumā starp Jums un Jūsu mobilo sakaru pakalpojuma sniedzēju. Visu pakalpojumu pieejamību nosaka mobilā tīkla pārklājuma kvalitāte. Viedtālruņa savienojumu NissanConnect izmantošanai drīkst veikt vienīgi tad, kad automobilis ir droši novietots stāvēšanai. Sistēmu vienmēr jāizmanto atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem. Autovadītājs drīkst izmantot sistēmu vienīgi tad, kad to darīt ir droši. Lietotājiem jāapzinās, ka arī brīvroku tehnoloģiju izmantošana var novērst uzmanību no ceļa, kas var ietekmēt kontroli pār automobili.

[5] Iezīmes atkarībā no versijas ir pieejamas kā standarta vai tikai kā izvēles aprīkojums (par papildu maksu).

[6] e-POWER versija būs pieejama 2022. gada pavasarī.