Lietotājiem

Nissan QASHQAI e-POWER

Aicinām iepazīties ar Nissan automobiļu garantiju

Nissan vieglajiem pasažieru automobiļiem un elektriskajiem vieglajiem pasažieru automobiļiem ir ​5 gadu / 100 000 km garantija* (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais).

Elektriskajiem Nissan automobiļiem ir 5 gadu / 100 000 km garantija (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais) elektrisko automobiļu komponentiem (elektriskā Nissan Townstar gadījumā – 5 gadu / 160 000 km ražotāja standarta garantija un garantija elektrisko automobiļu komponentiem (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais)) un 8 gadu / 160 000 km litija jonu akumulatora kapacitātes garantija** (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais).

Uzzināt vairāk
Nissan 5★ pagarinātā garantija

Iegūstiet sirdsmieru uz līdz pat 5 gadiem vai ilgāku nobraukumu!

Iegādājoties jaunu vai lietotu Nissan automobili, Jūs varat iegādāties arī Nissan 5★ pagarināto garantiju. Nissan 5★ pagarinātās garantijas plašais segums nodrošina Jums sirdsmieru automobiļa mehānisko un elektronisko detaļu bojājumu gadījumā pēc automobiļa ražotāja standarta garantijas beigām.

Uzzini vairāk
Tehniskā palīdzības dienests

Nissan Assistance

Lai kas būtu atgadījies, zvaniet mums, un mēs darīsim visu iespējamo, lai Jūs un Jūsu automobilis pēc iespējas ātrāk atgrieztos ceļā – 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā…

Uzzini vairāk
Nissan apdrošināšana

Īpaši radīta Jūsu Nissan automobilim

Mēs garantējam, ka Jūsu Nissan automobilis tiks salabots, izmantojot oriģinālās Nissan rezerves daļas oficiāla Nissan dīlera servisā. Jūsu pieteikumi tiks ātri un ērti apstrādāti, un Jūs vienmēr varēsiet runāt ar kādu, kas patiesi pārzina Nissan un tā produktus. Nissan Apdrošināšana piedāvā Jums izdevīgus apdrošināšanas pašriskus un nodrošina godīgu atlīdzības procesu.

Plašāku informāciju par Nissan Apdrošināšanu Jūs varat iegūt pie sava Nissan dīlera, zvanot uz Nissan Apdrošināšana tālruni: 67094031 vai apmeklējot: www.nissanapdrosinasana.lv.

Servisa un tehniskās apkopes līgums

Tas atvieglo Jūsu dzīvi šodien un nākotnē

Nissan servisa un tehniskās apkopes līgums nodrošina visus Jūsu automobiļa ikgadējo tehnisko apkopju programmā paredzētos standarta pakalpojumus atbilstoši Jūsu automobiļa garantijas un tehnisko apkopju prasībām. Tas atvieglo Jūsu dzīvi, nodrošinot to, ka Jūsu automobilis ir teicamā tehniskā stāvoklī.

Uzzini vairāk
MŪSU SOLĪJUMS. JŪSU PIEREDZE.

You+Nissan programma

Jūs kā privātais klients būsiet ieguvējs no mūsu solījumiem neierobežotu laiku. Pievienojoties You+Nissan programmai, Jūs baudīsiet aktīvas rūpes no mūsu puses. Mēs pret Jums būsim patiesi, atklāti un godīgi. Mēs parūpēsimies par Jums. Tas ir mūsu solījums.

Uzzini vairāk
Auto pārstrāde

Nolietoto transportlīdzekļu savākšanas politika

SIA Skandi Motors un SIA Skandi Motors filiāle Liepāja sadarbības partneri Latvijā, ar kuriem noslēgts līgumi par nolietoto automašīnu pieņemšanu un apsaimniekošanu ir SIA Rimars, kura pieņemšanas punktā Rīgā, Maskavas ielā 440 iespējams nogādāt un nodot apstrādei Jūsu nolietoto automašīnu. Nepieciešamības gadījumā nolietoto auto iespējams nodot arī pie mums – Lielirbes ielā 32, Rīgā vai Brīvības ielā 146C, Liepājā, un mēs to nogādāsim SIA Rimars pieņemšanas punktā.