IONIQ 6

         JAUNĀS ĒRAS LĪDERIS

Šis modelis vēl nav pieejams pārdošanā. Visai informācijai ir tikai ilustratīva nozīme, un tā var atšķirties, kad faktiskais modelis būs pieejams. Lai iegūtu plašāku informāciju, sazinieties ar tuvāko Hyundai izplatītāju.

ELEKTRIFICĒTAS PLŪDLĪNIJAS

Elegantais un neapšaubāmi unikālais IONIQ 6 ir jaunas ilgtspējīgu inovāciju ēras siluets.

IONIQ 6 pasaules pirmizrāde notika 14. jūlijā. Pasākumu var noskatīties šeit:

Cilvēkorientēts dizains

IONIQ 6 ir elektrificēts plūdlīniju formas dizains, kas realizē „emocionālās efektivitātes“ ideju dzīvē un vienlaikus piepilda klientu estētiskās un funkcionālās vēlmes. Aerodinamiskais siluets ar vienkāršām, bet vienlaikus jutekliskām formām piedāvā svaigu skatījumu uz elektromobilitātes laikmetu.

Spārnu iedvesmots aizmugures spoileris

Eliptiskais, spārnu formas iedvesmotais aizmugures spoileris ir veidots no stiklam līdzīgiem caurspīdīgiem materiāliem, kas izceļ tā unikālo LED apgaismojuma rakstu.

Parametric pikseļi

Vairāk nekā 700 Parametric pikseļi dažādās vietās: priekšējos lukturos, aizmugures kombinētajos lukturos, priekšējos apakšējos sensoros, gaisa atveru apdarē un viduskonsoles indikatoros.

Pārdomāts salona dizains

Domājot par pasažieru vajadzībām, IONIQ 6 piedāvā ergonomisku salonu uz 2950 mm garenbāzes ar pārdomātām funkcijām, kas pilnveido elektromobilitātes pieredzi.

Pikseļu gaismas

Interaktīvās 4 punktu pikseļu gaismas uz stūres piedāvā viegli saprotamu komunikāciju starp vadītāju un automobili.

Skārienekrāna priekšējais panelis

Moduļveida skārienekrāna priekšējā panelī ir integrēts 12 collu pilnībā skārienjutīgs infoizklaides ekrāns un 12 collu digitālais mērinstrumentu panelis. Tilta tipa viduskonsole piedāvā ērtu un plašu vietu dažādu priekšmetu uzglabāšanai salonā.

Ilgtspējīgi materiāli

Rēķinoties ar mūsdienu patērētājiem, kuriem rūp apkārtējā vide, IONIQ 6 piedāvā ilgtspējīgi iegūtu vai dabisku materiālu klāstu, tostarp krāsu no pārstrādātiem pigmentiem, ekoloģiski apstrādātas ādas sēdekļus, bio-PET griestu audumu un paklājiņus no pārstrādātiem zvejas tīkliem.

Iespaidīga jauda un bagātīga enerģija

77,4 kWh akumulators apvienojumā ar aerodinamisku siluetu ar vienu uzlādi ļauj nobraukt 610 km pilnībā elektriskā režīmā WLTP ciklā. Ar mazāk nekā 14 kWh/100 km enerģijas patēriņu pēc WLTP aplēsēm IONIQ 6 būs viens no visenergoefektīvākajiem tirgū pieejamajiem elektroautomobiļiem.

Uzlāde no automobiļa

Tāpat kā tā priekštecis IONIQ 5 arī IONIQ 6 piedāvā inovatīvo funkciju „transportlīdzeklis-patērētājs“ (V2L), kas ļauj klientiem lādēt savas elektroierīces – tas lieliski noder elektropadeves pārrāvumu laikā, atpūšoties pie dabas vai strādājot ārā.

Bezvadu programmatūras atjauninājumi

IONIQ 6 ir pirmais šā Hyundai zīmola modelis, kas piedāvā bezvadu programmatūras atjauninājumus dažādām sistēmām. Šī tehnoloģija ļauj atjaunināt automobiļa elektroaprīkojuma, autonomās braukšanas, akumulatora un citas vadības sistēmas, lai braukšana būtu vēl drošāka un ērtāka. Autovadītājiem ir pieejami arī karšu un multivides programmatūras bezvadu atjauninājumi.

Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies, tiklīdz auto būs pieejams testa braucieniem, lūdzu, aizpildiet zemāk esošo formu.

Pilnīgi jaunais Hyundai IONIQ 6

arrow arrow

Lūdzu, norādiet korektu e-pasta adresi!

Lūdzu, ievadiet tālruņa numuru!

Lūdzu, norādiet automašīnas marku un modeli!

Lūdzu, norādiet saziņas veidu!

Informējam, ka testa braucienam var pieteikties personas, kurām ir derīga B kategorijas autovadītāja apliecība.

Lai nosūtītu formu, Jums jāpiekrīt datu nodošanai!

Lūdzu, aizpildiet visus laukus!

success

Pieteikums nosūtīts!

Seko mums