Hyundai SUV saime

Partneris, kas patīk visiem, beidzot ir klāt!

Ir automašīnas, kuras ir grūti palaist garām un neiemīlēties tajās no pirmā acu skatiena. Apvienojot sevī drošu attieksmi, tehniskus jauninājumus un ērtu interjeru, Hyundai pilsētas krosoveri sniedz ilgstošus risinājumus jūsu ikdienai.

Katrai automašīnai Hyundai SUV saimē ir savs raksturs – tāpat kā vadītājiem. Vai vēlaties uzzināt, kurš modelis jums atbilst visvairāk? Uzziniet tagad!

Hyundai TUCSON

Jaunajam TUCSON ir drosmīgs, stūrains izskats. Tas ir neliels ģimenes krosovers – ietilpīgs iekšpusē un ar dažnedažādām ierīcēm. Jaunums atvērtā interjera dizainā – centrālā konsole ar novatorisku pieskāriena funkciju.

TUCSON ir populārākais Hyundai modelis Eiropas klientu vidū. Turklāt modelis tagad ir pieejams arī uzlādējama hibrīda veidā ar N Line sportiska dizaina izskatu un interjera akcentiem, kurus iedvesmojis Hyundai N.

Cena – sākot no 23 990 €

Uzzināt vairāk par Hyundai Tucson

Hyundai KONA

Ar ekstravertu dizainu un novatorisku savienojamību KONA vienmēr izcelsies pārējo automobiļu vidū. Tas piedāvā daudzus tehniskus jauninājumus drošības, komforta un informatīvās izklaides jomā.

Papildus hibrīda un pilnībā elektriskam modelim KONA tagad ir pieejams arī sportiska N Line versijā.

Visbeidzot ir pieejams arī augstas veiktspējas Hyundai KONA N. N-tuziasts ar šo automobili var droši doties uz jebkuru vietu – no ceļa līdz trasei.

Cena – sākot no 17 590 €

Uzzināt vairāk par Hyundai KONA

Hyundai SANTA FE

Mūsu krosoveru saimes flagmanis tagad ir vēl ekskluzīvāks: jaunais SANTA FE apvieno sevī vēl dinamiskāku izskatu ar rūpīgi izvēlētiem augstas kvalitātes materiāliem, jaunām drošības sistēmām un augstāka līmeņa piedziņas tehnoloģijām.

Sagādājot prieku klientiem, SANTA FE ir pieejams arī „pilnā“ hibrīda un uzlādējama hibrīda versijā.

Cena – sākot no 43 990 €

Uzzināt vairāk par Hyundai SANTA FE

Hyundai BAYON

Pilnīgi jaunais BAYON ir no ārpuses mazs, bet iekšpusē plašs pilsētas apvidus auto, kas paredzēts ilgstoša iespaida radīšanai. Papildus daudz dažādām viedajām tehnoloģijām un savā klasē labākajām drošības un savienojamības funkcijām, tas piedāvā arī inteliģentu efektivitāti ar inovatīvu spēka pārvadu klāstu.

Cena – sākot no 16 490 €

Uzzināt vairāk par Hyundai BAYON

Jūs braucat, mēs rūpējamies par pārējo

Izvēloties Hyundai, jūs vienmēr varat paļauties uz augstāko kvalitāti. Kvalitāte, uz kuru var paļauties vairāku gadu garumā un kuru mēs tagad garantējam ilgākam laika periodam nekā jebkad agrāk.

  • 5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma.
  • 8 gadu / 160 000 km garantija augstas veiktspējas litija jonu polimēru akumulatoriem (hibrīda, uzlādējama hibrīda un elektriskie transportlīdzekļi).
  • Palīdzība uz ceļa 5 gadu garumā.
  • Ikgadējas auto veselības pārbaudes 5 gadu garumā.

Lai iegūtu vairāk informācijas par Hyundai pilsētas krosovera modeļiem, piesakiet testa braucienu vai cenu piedāvājumu un ar Jums sazināsies mūsu konsultants!

MANI INTERESĒ

arrow arrow

Lūdzu, norādiet korektu e-pasta adresi!

Lūdzu, ievadiet tālruņa numuru!

Lūdzu, norādiet automašīnas marku un modeli!

Lūdzu, norādiet saziņas veidu!

Informējam, ka testa braucienam var pieteikties personas, kurām ir derīga B kategorijas autovadītāja apliecība.

Lai nosūtītu formu, Jums jāpiekrīt datu nodošanai!

Lūdzu, aizpildiet visus laukus!

success

Pieteikums nosūtīts!

Seko mums