Hyundai IONIQ 5 atzīts par Gada labāko automašīnu!

27. janvāris 2022

news-img

2022. gada 24. janvārī  Dienvidkorejas galvaspilsētā Seulā Hyundai Motor Group (HMG) novatoriskie un pilnībā elektriskie ilgtspējīgas mobilitātes modeļi Hyundai IONIQ 5 un Kia EV6 tika atzīti par konkursa “Gada labākās automašīnas” 2021./2022. uzvarētājiem.  Pasaules čempionus izraudzījās pasaulē atzīti auto eksperti un novērtēja gan kvalitātes, gan inovāciju, gan dizaina un jaunāko tehnoloģiju aspektus. Hyundai IONIQ 5 un Kia EV6 ieguva dalītu titulu, pārspējot jaunos modeļus no pazīstamiem premium zīmoliem, tostarp Audi e-tron, Ford Mustang Mach-e un Porsche Taycan.

Šis prestižais nozares apbalvojums ir vēl viens pierādījums tam, ka Hyundai un Kia kļūst pasaulē par atzītiem līderiem elektromobilitātes jomā un apliecina HMG ilgtspējīgas mobilitātes vīzijas veiksmīgu īstenošanos. “Mēs esam lepni, ka mūsu pirmie divi pilnībā elektriskie transportlīdzekļi ir kopīgi kronēti kā  gada labākie automobiļi,” sacīja Heungs So Kims ( Heung Soo Kim), Hyundai Motor Group EV biznesa nodaļas vadītājs. Šī titula saņemšana sniedz skaidru vēstījumu, ka ne tikai Hyundai IONIQ 5 un Kia EV6 ir pasaules klases elektriskie transportlīdzekļi, bet arī to, ka Hyundai un Kia ir uz pareizā ceļa ar savu elektrifikācijas stratēģiju. Nākamajā gadā pasaule var sagaidīt vairākus lieliskus EV modeļus.

Hyundai IONIQ 5 tika laists klajā 2021. gadā kā pirmais IONIQ sērijas pilnībā elektrisko transportlīdzekļu (BEV) modelis. IONIQ 5 modernais retro dizains ietver pievilcīgās V formas priekšējos lukturus. Automašīnas priekšējā un aizmugurējā plūdlīnija pie durvīm saplūst kopā, lai ilustrētu “Parametriskās dinamikas” dizaina ideju. Pateicoties E-GMP arhitektūrai, 3000 mm garenbāzei, kā arī īsajām pārkarēm priekšā un aizmugurē, IONIQ 5 var lepoties ar  izcili plašu salonu. Hyundai pilnibā elektriskā krosovera universālo pievilcību papildina arī dinamiskā veiktspēja, īpaši ātrā uzlāde un premium noskaņa automašīnā.

“Gada labākās automašīnas” balva tika izveidota, lai radītu nesaistītu, unikālu un pilnīgi demokrātisku skatījumu uz  transportlīdzekļiem, kas tiek piedāvāti visā pasaulē. Žūriju veido autobūves nozares līderi, apvienojot daudzveidīgu pieredzi, kurā ir iekļauti dizaineri, inženieri, autosporta leģendas, atzīti žurnālisti, raidorganizācijas un plašsaziņas līdzekļu profesionāļi, kā arī izcili transportlīdzekļu mazumtirgotāji, automobiļu konsultanti, galveno pasākumu organizatori un reāli automašīnu pircēji. Šī plašo zināšanu, bagātīgās pieredzes un padziļinātās izpratnes kombinācija ir palīdzējusi radīt autentisku un objektīvu priekšstatu par “labākajām” pieejamajām automašīnām pasaulē.

Visi Jaunumi

Citas ziņas