11.06.2014

Pabeigta Mitsubishi Outlander PHEV testēšana Krievijā ekstremālos apstākļos astoņu nedēļu garumā

Mitsubishi Outlander PHEV ir radīts, lai ar to būtu iespējams braukt visā pasaulē un tādējādi arī jebkādos braukšanas apstākļos visos pasaules reģionos, tādēļ izstrādes procesā testa braucienos tas ir nobraucis tūkstošiem kilometrus gan karstos, gan aukstos laikapstākļos.

Mitsubishi Motors inženieriem, pabeidzot automobiļa testēšanu aukstajos Krievijas apstākļos divu mēnešu garumā, izdevās izpildīt vēl vienu svarīgu uzdevumu. 

Astoņu nedēļu garajā pārbaudījumā Maskavā, Jekaterinburgā un Toljati, nobraucot vairāk nekā 30 000 km, trīs testa automobiļiem bija jāizcieš bargs sals (gaisa temperatūra mazāka par -35° C) un smagi braukšanas apstākļi pa neasfaltētiem ceļiem, kas nav zināmi citos aukstos reģionos, kuros Outlander PHEV jau tiek tirgots.

Kopumā automobiļiem veicās ļoti labi, un to plug-in sistēmas uzlādes laiks bija līdzīgs uzlādes laikam apgabalos ar maigāku klimatu. 

Izmēģinot šo plug-in hibrīdpiedziņas elektromobili ārpus elektromobiļu ierastās braukšanas vides (pilsētas), inženieru komanda veica virkni testu uz dažādiem ceļa segumiem, sākot no bojāta ceļa seguma un beidzot ar applūdušām teritorijām. Automobiļa izturīgā konstrukcija, kā arī dubultā dzinēja četru riteņu piedziņa un visu riteņu kontroles sistēma S-AWC izturēja visus testus, pierādot Outlander PHEV piemērotību Krievijas tirgum.

Testa noslēgumā Mitsubishi Motors oficiālā izplatītāja Krievijā Mitsubishi Motors Corporation (MMC) priekšsēdētājs Andrejs Pankovs komentēja:  „Mēs ar MMC speciāli nolēmām divu mēnešu garumā pārbaudīt automobili visneparedzamākajos laikapstākļos salā, atkusnī utt., ... lai pārbaudītu šī plug-in hibrīdpiedziņas elektromobiļa braukšanas īpašības reālajā dzīvē dažādos — un visskarbākajos — laikapstākļos.“ 

Viņš piebilda: „Atšķirībā no pilsētas automobiļiem, kas īpaši radīti braukšanai pilsētā, Outlander PHEV ir elektromobilis, kas atbilst tam, ko sagaida viena no stabilākajām un straujāk pieaugošajām klientu grupām, kas izvēlas apvidus automobiļus — lielus, komfortablus transportlīdzekļus ar bezceļu automobiļa veiktspēju. Es esmu pārliecināts, ka šis autorūpniecības sasniegums ieņems savu vietu mūsu modeļu klāstā un Krievijā būs tikpat populārs kā citu Eiropas klientu vidū.“