06.12.2018

Pilnīgi jaunais Hyundai Santa Fe sasniedzis maksimālo piecu zvaigžņu Euro NCAP vērtējumu

Jaunais Hyundai Santa Fe ir viens no drošākajiem krosoveriem, kas saņēmis augstāko Euro NCAP reitingu.
Hyundai Smart Sense aktīvās drošības un braukšanas palīdzības tehnoloģijas atbilst visaugstākajiem Eiropas drošības standartiem.

Hyundai ceturtās paaudzes D-SUV veiksmīgi darbojas visās četrās Euro NCAP vērtēšanas kategorijās, īpaši pārliecinoši ierindojoties pieaugušo un bērnu  pasažieru kategorijās. Jaunais Santa Fe nodrošina vienu no klasē labākajiem drošības kopumiem - nozarē labākās drošības funkcijas. Pilnīgi jaunais Santa Fe patiesi rūpējas par klientu labklājību, to nodrošina jaunās SmartSense tehnoloģijas. Sākot ar automātisko bremzēšanu, lai izvairītos no sadursmēm ar gājējiem un citiem transportlīdzekļiem, līdz pat joslas saglabāšanas palīdzībai, braucot pa šoseju, un vienlaikus atpazīstot transportlīdzekļus, kas atrodas aklajā zonā. Santa Fe braukšanas laikā var jūs brīdināt par potenciālu bīstamību, sniedzot lielāku drošību un sirdsmieru.

Hyundai automašīnas regulāri ir saņēmušas vislabākos Euro NCAP drošības novērtējumus. Starp tiem: i30, Kona, Tucson, Santa Fe un IONIQ, šie visi modeļi novērtēšanas programmā saņēma maksimālo piecu zvaigžņu vērtējumu. 


Piesakies testa braucienam

Informējam, ka testa braucienam var pieteikties tie, kuriem ir derīga attiecīgās kategorijas autovadītāja apliecība