30.01.2018

Pilnīgi jaunā Hyundai KONA, tagad pieejama arī Latvijā!

Ieejot B-SUV segmentā Hyundai Motor izstrādāja pilnīgi jaunu, kompaktu SUV platformu, kas atbilst lielākajām Eiropas klientu gaidām. Pilnīgi jaunā KONA ir īsts SUV ar robustu un progresīvu dizainu, augstākās klases iezīmēm, pieejamu savienošanos un jaunākajām drošības tehnoloģijām. Tā pauž mūsdienu urbāno klientu dzīvesstilu un ir pārliecinošs ziņojums par to, kas esi.

Robusts, precīzs dizains

Pilnīgi jaunās KONA priekšpuse ir ekspresīva un jaudīga, ietverot arī Hyundai Motor jauno ģimenes identitāti - kaskādes režģi. Jaunie dubultie priekšējie lukturi pastiprina vizuālo iespaidu, kur LED dienas braukšanas gaismas ir izvietotas LED priekšējo lukturu augšpusē. Priekšā esošās atdalītās gaismas sniedz pārliecinošu, progresīvu izskatu ar gludām, asām formām. Robusto priekšu un aizmuguri pastiprina automobiļa plašā stāja un tās apjomīgais, pārliecinātais korpusa stils. KONA jumts divos toņos un desmit raksturīgu ārējo krāsojumu izvēle piedāvā daudzas individuālas kombinācijas gandrīz katram individuālajam stilam.

Eleganti pielāgots interjers

Interjeru raksturo gludas, konturētas virsmas paneļa augšpusē, kas piešķir tam juteklīgu un izsmalcinātu sajūtu, kamēr tumši krāsotās daļas apliecina tehnoloģisko un izturīgo raksturu. To papildina dāsna telpa un redzamība. Dažādo akcenta krāsu un pieskaņota krāsaina sēdekļu un stūres šuvuma izvēle parāda izsmalcinātību un detaļām pievērsto uzmanību, kas pielietota izsmalcinātā interjera izstrādē.

Jaunākie dzinēji un pilnpiedziņa

Jau no paša sākuma KONA piedāvā izvēlēties starp diviem turbokompresora mazlitrāžas benzīna motoriem ar labu griezes momentu pie maziem motora apgriezieniem un izcilu degvielas izlietojuma efektivitāti - 1,0 litru T-GDI ar 6 pakāpju manuālo pārnesumu kārbu (MT) un 120 ZS (88 kW) (kombinētais degvielas patēriņš 5,4-5,2 l/100 km; kombinētais CO2 125-117 g/km*) standarta aprīkojumā un lieljaudas 1,6 litru T-GDI ar 177 ZS (130 kW) un Hyundai pašu izstrādāto 7 pakāpju duālā sajūga pārnesumu kārbu (7DCT) un pilnpiedziņu (kombinētais degvielas patēriņš 6,7 l/100 km; kombinētais CO2 153 g/km*). KONA izvēles pilnpiedziņa sniedz atbalstu vadītajiem visa veida braukšanas situācijās, novirzot līdz 50% griezes momenta uz aizmugurējiem riteņiem, piemēram, uz sniegotas, grants un, protams, parasta ceļa seguma. 2018. gada vasarā Hyundai izlaidīs KONA paredzēto, efektīvo 1,6 litru dīzeļdzinēju jauno paaudzi, kas arī būs pieejama ar 6 pakāpju MT vai Hyundai efektīvo tūlītējās reaģēšanas 7DCT ar izvēles pilnpiedziņu.

Jaunākais drošības aprīkojums un augstas stiprības tērauda korpuss

Būdama izstrādāta cilvēkiem ar aktīvu, individuālu dzīvesstilu, pilnīgi jaunā KONA arī nopietni rūpējas par saviem pasažieriem. Hyundai SmartSense aktīvās drošības un vadīšanas palīdzības tehnoloģijas atbilst augstākajiem Eiropas drošības standartiem. Drošības aprīkojuma sarakstā ietilpst Hyundai Motor Frontālās sadursmes izvairīšanās palīgsistēma ar gājēju noteikšanu, Aklās zonas sadursmes brīdinājums, Aizmugurē šķērsojošās satiksmes sadursmes brīdinājums, Joslas ieturēšanas palīgsistēma, Vadītāja uzmanības brīdinājums, Statiskā tuvo gaismu palīdzība un Tālo gaismu palīdzība.

Hyundai Motor ir vienīgais automašīnu ražotājs, kurš savu automašīnu ražošanai visā pasaulē izgatavo savu paša tēraudu, kas dod lielu labumu pilnīgi jaunajai KONA, t.i. stipru, vieglu korpusu, kurš uzlabo dinamisko darbību un palielina pasažieru drošību, izmantojot lielas stiprības tēraudu, plašu karstās presēšanas pielietojumu un 115 metrus strukturālās līmes.

Savienota un gādīga

Pilnīgi jaunā KONA piedāvā klientiem uzlabotas savienošanas iespējas, lai atvieglotu viengabalainu Jūsu viedtālruņa integrēšanu, padarot darbības braukšanas laikā par vairāk intuitīvām un daudz drošākām. Klienti var izvēlēties kādu no trim sistēmām. Standarta audiosistēma ar piecu collu monohromo TFT ekrānu, kurā ietilpst radio, Bluetooth pieslēgšanās iespēja, AUX ievads un USB savienojums. Displeja audiosistēma ar septiņu collu jaudīgu krāsu skārienjūtīgu LCD ekrānu, integrētu atpakaļskata kameru ar dinamiskām vadlīnijām, Bluetooth pieslēgšanās iespēju, Apple Car Play un Android Auto, vai trešā iespēja - astoņu collu navigācijas sistēma, kurā ietilpst atpakaļskata kamera ar dinamiskām vadlīnijām, Bluetooth pieslēgšanās iespēja, Apple Car Play, Android Auto, 7 gadu LIVE Services abonements, 3D kartes un Lifetime MapcareTM**. Papildus tam ir arī centrālais informācijas ekrāns, kas novietots mērinstrumentu kopas centrā starp divām pogām un ir pieejams kā 3,5” Mono TFT LCD displejs (standarts) vai 4,2” TFT krāsu displejs (pēc izvēles).

Displejs pie priekšējā stikla ar savā klasē labāko spilgtumu

Pirmo reizi Hyundai, KONA jaunais, kombinētais displejs pie priekšējā stikla (HUD) projicē nepieciešamo braukšanas informāciju tieši vadītāja skata līnijā. Tas ļauj ātrāk apstrādāt informāciju, saglabājot uzmanību uz ceļu.

Ar paredzēto attēla lielumu astoņas collas no divu metru attāluma un savā klasē labāko spilgtumu, kas pārsniedz 10 000 kandelu uz kvadrātmetru, jaunais HUD garantē labāko redzamību dažādos apgaismojuma apstākļos. HUD iespējams pielāgot pēc leņķa un augstuma, lai nodrošinātu individuālajām vajadzībām optimālu redzamību. Kad tas tiek ieslēgts ar stūres aizmugurē esošo pogu, optiskais ekrāns iznirst vertikāli un pazūd instrumentu panelī, kad netiek izmantots. Braukšanas laikā HUD atbalsta drošu braukšanu, parādot tādu informāciju kā ātrums, navigācijas komandas un degvielas līmenis, kā arī ar drošību saistītos brīdinājumus no palīdzības sistēmām, piemēram, Autonomās ārkārtas bremzēšanas, Joslas ieturēšanas palīgsistēmas un Aklās zonas detektora. Tiek projicēta arī informācija par audio režīmu un radio.