11.09.2018

Hyundai 7 gadu garantija!

Hyundai nodrošina garāko automašīnas garantiju bez nobraukuma ierobežojuma.
Tagad visiem Hyundai modeļiem ir labākā garantija tirgū — 7 gadi bez nobraukuma ierobežojuma.

Hyundai savām vieglajām automašīnām, bezceļa automašīnām un krosoveriem piedāvā garantija bez nobraukuma ierobežojuma, ar nosacījumu, ka automašīnai atbilstoši Latvijā spēkā esošajam tehniskās apkopes grafikam, ko izveidojis ražotājs un importētājs, Hyundai dīlera vai importētāja autorizētā servisa stacijā tiek veikta tehniskā apkope, garantijas remontam izmantojot tikai oriģinālās Hyundai rezerves daļas.

Hyundai garantija bez nobraukuma ierobežojuma tiek piešķirta vienīgi tiem Hyundai automobiļiem, kurus gala patērētājiem pārdevis autorizēts Hyundai dīleris, kā tas ir izklāstīts garantijas bukleta noteikumos un nosacījumos.

5 g garantijas noteikumi >

7 g garantijas noteikumi >

Virsbūves garantijas laiks ir 12 gadi. Automašīnas virsbūves kontrole tiek veikta regulāras apkopes gaitā vienreiz gadā.
Augstas veiktspējas litija-jonu polimēra akumulatoram ir 8 gadu vai 200 000 km nobraukuma garantija.
Krāsu klājuma garantijas laiks ir 5 gadi.
Radio/audiosistēma – 3 gadu garantija.
Akumulators – 2 gadu garantija.
Papildu komplektācijai tiek piešķirta 2 gadu garantija. Tā ir spēkā tikai autorizētā izplatītāja noteiktajai un importētāja akceptētajai papildu komplektācijai.
Augsti efektīvajam litija-polimēru akumulatoram tiek piešķirta 8 gadu vai 200 000 km nobraukuma garantija (atkarībā no tā, kas iestājas ātrāk).