Virsbūvju remonts

Virsbūvju remonts un krāsošana

SKANDI MOTORS virsbūvju remonta iecirknī izmantotās iekārtas un aprīkojums ļauj nodrošināt augstākos virsbūves remonta kvalitātes standartus. Zviedru firmas „Car-O-Liner” virsbūvju atjaunošanas stends nodrošina remonta tehnoloģiju ievērošanu un precīzu virsbūves parametru atbilstību. Savukārt krāsošanas cehs aprīkots ar itāļu ražojuma „Nova Verta – Prestige” krāsošanas kameru, kas nodrošina augstu ražību un krāsojuma kvalitāti.

Lai uzturētu augstos Hyundai, Nissan, ŠKODA un Mitsubishi autoražotāju standartus, kā arī nodrošinātu krāsojuma un caurrūsēšanas garantiju, SKANDI MOTORS krāsošanas darbnīcā tiek izmantotas augstas kvalitātes ,,Glasurit” un ,,Sikkens” krāsu sistēmas, kā arī zīmolu „3M”, ,,Car system”, ,,Terason” un „Colad” palīgmateriāli. Krāsas uzklāšanai tiek izmantotas „Sata” un „Ivata” firmu krāsu pistoles, kas nodrošina augstu krāsas izsmidzināšanas pakāpi, kas attiecīgi nodrošina kvalitatīvu krāsojumu.

Virsbūvju remonta cehā var veikt līdz 200 remontiem mēnesī.

Pulēšana un aizsargslāņa uzklāšana

Katrs automašīnas īpašnieks vēlas, lai viņa uzticamā un lolotā automašīna vienmēr būtu ideālā stāvoklī – tīra, kopta, bez skrāpējumiem un bojājumiem. Taču mūsu klimatiskajos apstākļos to nodrošināt ir ļoti sarežģīti.

Laika apstākļu, netīrumu un krasu temperatūras svārstību ietekmē automašīnas krāsojums pamazām zaudē savu spīdumu, bet virsbūve pārklājas ar mikroskopiskām plaisiņām. Caur tām, savukārt, iekļūst mitrums un rada virsbūves koroziju. Šī iemesla dēļ būtu vēlams laiku pa laikam veikt automašīnas virsbūves krāsojuma profilaksi.

Automašīnas pulēšanai un tai sekojošai aizsargslāņa uzklāšanai ir svarīga nozīme, ja vēlaties uzlabot automašīnas izskatu un aizsargāt tās virsbūvi.

Automašīnas pulēšanas un aizsargslāņa uzklāšanas procesa apraksts:

  • Automašīna tiek nomazgāta un virsbūve tiek attīrīta ar speciālu ķīmiju;
  • Automašīna tiek pulēta – virsbūves lakojums tiek attīrīts no bituma un citu veidu nosēdumiem, aizpildīti sīki skrāpējumi un citi bojājumi;
  • Pēc pulēšanas automašīnas lakojumā tiek iestrādāta aizsargslāņa kārtiņa, kas 6 mēnešus aizsargā virsbūvi no nelabvēlīgiem laika apstākļiem, piešķir papildu spīdumu, aizkavē krāsas izbalēšanu no UV saules stariem un pasargā no dažādu netīrumu, kā arī ūdens nokļūšanas uz virsmas (tie tiks „atgrūsti”). Tādējādi rūpēties par savas automašīnas tīrību kļūs pavisam vienkārši – atliek spēkratu vien noskalot!