SKANDI MOTORS uzsāk sadarbību ar Latvijas Vieglatlētikas savienību

1. augusts 2017

news-img

SKANDI MOTORS kļūst par Latvijas Vieglatlētikas savienības tehnisko atbalstītāju un piešķir lietošanā divas jaunas Nissan Qashqai automašīnas.

Latvijas Vieglatlētikas savienības prezidente Ineta Radeviča: “Mūsu darbs ir dinamisks, tāpēc priecājos par uzsākto sadarbību ar “SKANDI MOTORS”. Tagad esam nodrošināti ar mūsdienīgu un komfortablu Nissan markas auto transportu ar personalizētu dizainu. Latvijas Vieglatlētikas savienības rīkotie pasākumi notiek visos Latvijas reģionos, tāpēc mums ir būtiski spēt pārvietoties ātri un droši. Piešķirtās automašīnas veicinās Latvijas Vieglatlētikas savienības atpazīstamību tautas sporta pasākumos, kā arī palīdzēs nodrošināt laicīgu nokļūšanu uz dažādiem sporta pasākumiem, semināriem un konferencēm. Pateicoties “SKANDI MOTORS”, mums bija iespēja sagaidīt šī gada Pasaules U18 un Eiropas U23 medaļniekus. Esmu pārliecināta, ka automašīnas ļaus produktīvāk izmantot mūsu laiku un strādāt ar papildus efektivitāti.”

Skandi Motors uzsāk sadarbību ar Latvijas Vieglatlētikas savienību

  “SKANDI MOTORS” valdes loceklis Ainārs Liljē pauž gandarījumu par uzsākto sadarbību: “SKANDI MOTORS ir aktīva dzīvesveida piekritējs un savas ilgās pastāvēšanas laikā atbalstījis daudz un dažādus sporta un kultūras vides projektus. Šoreiz esam īpaši priecīgi atbalstīt Latvijas Vieglatlētu savienību, jo mūs abus saista kā ātrums, tā dinamika, tamdēļ mēs no sirds jūtam līdzi jaunajiem talantiem un turam īkšķus par mūsu medaļniekiem ikvienās sacensībās. ”.

Skandi Motors uzsāk sadarbību ar Latvijas Vieglatlētikas savienību

Visi Jaunumi

Citas ziņas