Skandi Motors februārī svin savu 23 gadu jubileju

7. februāris 2024

news-img

SKANDI MOTORS, oficiālais Hyundai un Nissan autorizētais dīleris, kā arī Mitsubishi un Škoda servisa partneris Latvijā, ir dibināts 2001. gadā. Esam viens no vadošajiem auto nozares uzņēmumiem Latvijā. Šo gadu gaitā esam izauguši līdz uzņēmumam ar vairāk nekā 140  darbiniekiem un filiāli Liepājā. Desmit darbinieki uzņēmumā strādā jau kopš dibināšanas dienas, savukārt četrpadsmit darbinieki uzņēmumā strādā vairāk nekā 20 gadus. Uzņēmuma servisa departaments vienlaikus var apkalpot gandrīz 40 automobiļus. Ar 26 aprīkotiem pacēlājiem, SKANDI MOTORS ir viens no lielākajiem autoservisiem Ziemeļeiropā. Šo gadu gaitā, vadoties pēc visaugstākajiem standartiem, esam apkalpojuši vairāk nekā 70 000 klientu un klientiem piegādājuši vairāk nekā 41 000 automašīnu.

SKANDI MOTORS vairo prieku cilvēkos, kuri ir izvēlējušies braukt ar auto. Tas ir prieks par jauna auto iegādi, prieks par profesionāliem ieteikumiem, prieks apmeklēt autosalonu, prieks par auto remonta kvalitāti, prieks būt piederīgam SKANDI MOTORS kopienai.

“…un prieks braukt” turpina šo prieka maršrutu. Apzinoties, cik daudz posmu ir auto iegādes procesā, SKANDI MOTORS labi saprot, ka klients vēlas pēc iespējas ātrāk tikt pie sava auto stūres un braukt. Ja tas notiek SKANDI MOTORS profesionāļu izpildījumā, tas notiek ar prieku.

Uz tikšanos ceļā!

Visi Jaunumi

Citas ziņas