Pilnīgi jaunajai Hyundai KONA ir drosmīgs dizains un funkciju pārpilnība

22. decembris 2022

news-img

Sava leģendārā apvidus auto jauno, uz pilsētu orientēto paaudzi Hyundai sāka ar EV versiju, lai visā KONA klāstā ieviestu uz tehnoloģijām balstītu dizaina domāšanu. Subkompaktā SUV četri varianti, tostarp EV, ICE/HEV un sportiskā N Line sērija, koplieto universālu arhitektūru, taču katram no tiem ir unikāls stils.Uzlabotā KONA piedāvā ne tikai dinamisku klātbūtni uz ceļa, bet arī uz vadītāju orientētu salonu ar daudzpusīgu dzīves telpu, kas nodrošina gan praktiskas, gan estētiskas vajadzības.

Hyundai Motor Company nesen atklāja sava jaunās paaudzes KONA subkompaktā SUV no EV atvasināto, futūristisko dizainu. Uzlabotais modelis būs pieejams četros variantos, tostarp pilnībā elektriskais (EV), hibrīda elektriskais (HEV), iekšdedzes dzinēja (ICE) un sportiskais N Line.

Ar pilnīgi jauno KONA Hyundai Motor ir izrādījis savu apņemšanos nodrošināt ilgtspējīgu mobilitāti un tehnoloģiju vadītu dizainu.

Uzlabotā KONA nodrošina dinamiskāku klātbūtni uz ceļa, tajā ir vairāk „dzīvojamās telpas“

Pilnīgi jaunā KONA ir pārtapusi par lielāku, tomēr uz pilsētu orientētu SUV ar drosmīgāku stilu, kas pauž dinamiskāku ceļa klātbūtni un uz vadītāju orientētu interjeru. Lai klientiem nodrošinātu maksimālu „dzīvojamo telpu“, pilnīgi jaunais modelis pieauga līdz 4355 mm garumā, kas ir par 150 mm garāks nekā iepriekšējās paaudzes modelis, balstoties uz EV variantu. Salīdzinot ar iepriekšējo modeli, tas ir arī par 25 mm platāks un par 60 mm garāks, nezaudējot savu leģendāro dizaina identitāti.

 

Atšķirībā no vairuma automobiļu, kas ir pieejami ar dažādiem spēka agregātiem, KONA sāka ar EV varianta dizainu, kas pēc tam tika pielāgots ICE, HEV un N Line modeļiem. Šī netradicionālā pieeja ļāva Hyundai ieviest uz tehnoloģijām orientētu dizaina domāšanu visos KONA variantos. Neraugoties uz kopīgo arhitektūru, EV, ICE/HEV un sportiskajam N Line modelim ir raksturīgs futūristisks stils.

Pilnīgi jaunās KONA tīrais, izteiksmīgais priekšgals raksturo automobiļa priekšējās daļas tīro apjomu, kas veicina vienmērīgu modeļa aerodinamisko sniegumu. Tīro apjomu izceļ horizontālie, izstieptie vienlaidu lukturi, kas EV variantā ir izkārtoti pikseļos, iezīmējot pirmo Hyundai modeli ar Pixelated Seamless Horizon Lamp lukturiem, kas papildina EV izteiksmīgo raksturu. KONA Parametric Pixels dizaina izmantošana ietekmē arī no Hyundai populārā EV klāsta atšķirīgos dizaina elementus.

Neraugoties uz futūristisko izskatu, pilnīgi jaunā KONA nekad neļauj aizmirst, ka tas ir SUV automobilis. Tās dinamiskais stils ir akcentēts ar drosmīgi veidotu riteņu arku apdari, kurā ir iekļauti priekšējie un aizmugurējie lukturi, spēcinot KONA izturīgo pamatu.

Pilnīgi jaunā KONA ir pārpildīta ar Parametric dizaina virsmām. Asā diagonālā sānu kroka savieno matēto hroma moldingu no viduslīnijas līdz spoilerim, veidojot kontūru, kas apvij visu automobili. Aizmugurē ir vēl viens horizontālais vienlaidu lukturis, kā arī augstu uzstādīts bremžu signāls (HMSL), kas ir nemanāmi integrēts spoilera matētajā hroma moldingā.

Starp spēka piedziņas variantiem ir vairākas stila variācijas. EV ir grafiskas pikseļu stila detaļas uz ieplūdes režģa un aizmugurējā bufera, pikseļu iedvesmots 19 collu vieglmetāla disku dizains, melna aptverošā līnija un papildaprīkojumā melni sānu spoguļi un jumts. ICE un HEV ir kopīgs drosmīgs un izturīgs bufera un bufera plāksnes dizains, kā arī melna riteņu arku apdare. N Line var lepoties ar papildaprīkojuma melniem sānu spoguļiem un jumtu, spārna tipa spoileri, agresīvāku priekšgala un aizmugures dizainu ar spārna formas buferi, lai uzsvērtu zemo pozīciju, izteiksmīgiem 19 collu vieglmetāla diskiem, dubultiem trokšņa slāpētājiem un sudrabotām sānu apmalēm.

Dzīvesveidu atbalstoša lietojamība ar uz vadītāju orientētu izkārtojumu un praktiskām funkcijām

Pilnīgi jaunās KONA vēl lielākā salona “dzīves telpa” nodrošina praktiskas funkcijas un uzlabotu pieredzi automobilī, lai pielāgotos dažādiem dzīvesveidiem. No EV atvasinātā universālā arhitektūra nodrošina sportisku izkārtojumu ar “peldošu” horizontālu C-Pad, lai uzsvērtu KONA slaido un plašo salonu, nodrošinot daudzpusīgu vietu vadītājam un pasažieriem.

12,3 collu dubultie platie displeji un “peldošais” modulis rada augsto tehnoloģiju iespaidu. Salona apgaismojums uzlabo braucēju pieredzi un ērtības. Kolonnas tipa “shift-by-wire” svira pārvietota no viduskonsoles aiz stūres, nodrošinot nepārblīvētu izkārtojumu un papildu vietu priekšmetiem centrālajā tunelī.

Otrās rindas solveida sēdeklis bez izliekuma pastiprina KONA 21. gadsimta pilsētvides dizaina estētiku. Šī dzīvojamā telpa piedāvā unikālu pieredzi ar maksimālu lietojamību, komfortu un ērtībām. Aiz otrās rindas ir maksimāli palielināta kravas telpa.

Sīkāka informācija par pilnīgi jauno Hyundai KONA tiks atklāta tuvāko mēnešu laikā.

 

 

 

Visi Jaunumi

Citas ziņas