Pilnīgi jaunais Nissan QASHQAI ikvienam interesentam būs apskatāms klātienē!

8. maijs 2021

news-img

Lai gan automašīnu pirmizrādes pēdējā laikā esam spiesti vērot virtuāli, Nissan mums dāvājis iespēju klātienē apskatīt un iepazīties ar pilnīgi jauno Nissan Qashqai! Jaunais, nepārspējamais krosovers būs apskatāms  Skandi Motors salonos Rīgā un Liepājā!  

Kopš savas ierašanās 2007. gadā, Qashqai ir bijis etalons krosoveru segmentā ar daudziem konkurentu atdarinājumiem. Kopš laišanas klajā šis automobiļa modelis ir bijis ļoti veiksmīgs, un kopumā Eiropā ir pārdoti jau vairāk nekā trīs miljoni Qashqai. Pašreizējā Qashqai versija, kas Eiropā tika laista klajā 2014. gadā, ir pārdota vairāk nekā miljons eksemplāros.

Iepazīstiet jaunās paaudzes Nissan Qashqai! Papildus citām aizraujošām lietām tas piedāvā arī elektrisku piedziņu un labāko no Nissan Inteliģentās mobilitātes tehnoloģijām pavisam jaunā veidolā un ir pieejams ar izsmalcinātu divu toņu krāsu gammu. 

“Nissan ir pirmais zīmols, kas tirgū laidīs jau trešo savu kompaktā krosovera paaudzi. Pateicoties nepārspējamai pieredzei, kompetencei un attiecībām ar klientiem, kas izveidojušās kopš pirmā Qashqai laišanas klajā, Nissan ir unikālā pozīcijā, lai nostiprinātu mūsu kā iecienītākā krosovera statusu Eiropā ar pilnīgi jauno Qashqai. Tas ir radīts, lai vēl vairāk uzlabotu mūsu klientu pieredzi, pateicoties elegantam un dinamiskam dizainam, inovatīvām un noderīgām tehnoloģijām, vienlaikus piedāvājot izcilu efektivitāti,” uzsver Marko Fioravanti (Marco Fioravanti).

Iepazīsties ar Nissan Qashqai klātienē:

  • Liepājas filiālē: no 14. – 15.maijam laika posmos no 10.00-16.00.
  • Rīgā: no 17.-20.maijam laika posmos no 09.00 – 18.00.

Visi Jaunumi

Citas ziņas