Pilnīgi jaunais Nissan QASHQAI apciemo Skandi Motors salonu!

17. marts 2021

news-img

Skandi Motors iepazīstina jauno Nissan QASHQAI!

Nissan Qashqai ir pārliecinošs līderis krosoveru segmentā! To apliecina fakts, ka Eiropā kopumā ir pārdoti jau vairāk nekā 3 miljoni Qashqai!Jaunais Qashqai apburs ar komfortu, izsmalcinātību un tehnoloģijām, kas atbilst augstākās klases automobiļiem!Ar neviltotu sajūsmu iepazīstinām Jūs ar pilnīgi jauno 3.paaudzes Nissan QASHQAI!

 

Krosoveru dizaina līderis – Nissan Qashqai, piedāvā jaunu SUV redzējumu ar spēcīgām proporcijām, spožu LED apgaismojumu un masīviem 20″ vieglmetāla diskiem. Ar par jebkuram citam krosoveram lielāku krāsu izvēli, Jūs noteikti izcelsieties citu vidū.

Piedzīvojiet aizrautību kā nekad agrāk, pateicoties divām jaunām spēka piedziņām! Qashqai jaunā, vieglā hibrīda versija uzlabo efektivitāti, bet Qashqai ar nākotnes e-POWER spēka piedziņu (6) apvieno modernas elektroautomobiļa tehnoloģijas ar benzīna dzinēja nodrošināto pazīstamību un ērtībām, lai sniegtu Jums tūlītēju, elektriskajam automobilim raksturīgu paātrinājumu, kā arī nepārspējami plūdenu un klusu braukšanu.

Apskaties galeriju un iepazīsti jauno Nissan QASHQAI arī Tu!

Visi Jaunumi

Citas ziņas