Nissan paziņo par pilnīgi jauna kompaktā elektroautomobiļa ienākšanu Eiropā!

1. februāris 2022

news-img
  • Jaunais kompaktais elektroautomobilis aizstās Nissan Micra, un tiks veidots uz alianses jaunās CMF B-EV platformas.
  • Tam būs Nissan veidots dizains, un tas tiks ražots Renault ElectriCity centrā Francijā.
  • Tas būs daļa no jaunā “Alliance 2030” plāna, kurā lielākā uzmanība tiks veltīta elektroautomobiļiem un savienotai mobilitātei.

                   

To plānots ražot Francijā, Renault ElectriCity centrā. Jaunais automobiļa modelis būs ikoniskās Nissan Micra pēctecis, un būs mazākais Nissan automobiļu modelis Nissan produktu klāstā.

Eiropas reģionam jau šobrīd ir būtiska loma elektrifikācijas veicināšanā. Saskaņā ar “Nissan Ambition 2030” vīziju, Nissan drīzumā laidīs klajā jaunus automobiļu modeļus un tehnoloģijas, tostarp jauno Nissan ARIYA, jaunu elektrisko krosoveru un Nissan unikālo e-POWER tehnoloģiju, kas Eiropā būs pieejama jaunajam Qashqai un jaunajam X-Trail.

Pilnīgi jaunais kompaktais elektriskais automobilis lieliski papildinās šo nākotnes Nissan produktu klāstu. Informācija par Nissan jauno kompakto elektrisko automobili tika paziņota kā daļa no jaunā “Alliance 2030” plāna. Jaunā elektroautomobiļa dizainu veidojis Nissan, bet to izstrādās un ražos Renault, izmantojot alianses CMF B-EV platformu.

“Šī pilnīgi jaunā automobiļa modeļa dizainu veidos Nissan, bet to izstrādās un ražos Renault, izmantojot mūsu jauno kopīgo platformu, tādējādi pēc iespējas vairāk izmantojot mūsu alianses kopīgos līdzekļus un vienlaikus saglabājot Nissan raksturīgās iezīmes,” saka Nissan izpilddirektora vietnieks (COO) Ašvani Gupta (Ashwani Gupta).

Šis elektroautomobilis papildinās Nissan automobiļu modeļu klāstu, kurus Francijā ražo Renault. Tie ietver Nissan vieglos komercautomobiļus, īpaši atzīmējot jauno Nissan Townstar, kas būs lielu atzinību ieguvušā, elektriskā mazā furgona – e-NV200 – pēctecis.

Vairāk informācijas par “Alliance 2030” var uzzināt šeit: https://global.nissannews.com/en.

Vairāk informācijas par produktu, tostarp tā nosaukumu, prezentēšanas laiku un tehnisko informāciju tiks sniegta vēlāk.

Visi Jaunumi

Citas ziņas