Nissan LEAF klientiem tagad pieejama vēl lielāka izvēle ar jaunajām versijām visā Eiropā

26. jūnijs 2019

news-img

Tagad visā Eiropā var iegādāties jaunākās īpaši veiksmīgās Nissan LEAF saimes versijas, ieskaitot LEAF e+, ar kuru iespējams nobraukt lielāku attālumu, kas kopš janvāra izlaiduma jau ir saņēmis vairāk nekā 8 000 pasūtījumu, nostiprinot LEAF statusu kā visvairāk pārdoto elektroautomobili Eiropā pagājušajā gadā.

Tagad visā Eiropā var iegādāties jaunākās īpaši veiksmīgās Nissan LEAF saimes versijas, ieskaitot LEAF e+, ar kuru iespējams nobraukt lielāku attālumu, kas kopš janvāra izlaiduma jau ir saņēmis vairāk nekā 8 000 pasūtījumu, nostiprinot LEAF statusu kā visvairāk pārdoto elektroautomobili Eiropā pagājušajā gadā.

Šī gada sākumā Japānā klajā laistais Nissan LEAF piedāvā klientiem virkni modernizētu tehnoloģiju, kas vēl vairāk palielina godalgotās elektroautomobiļu ģimenes sniegtās priekšrocības par labu šī modeļa izvēlei un iegādei. LEAF e+ versija vēl vairāk paplašina LEAF izvēles un iegādes priekšrocības – piegādes, kas pieejamas jau tagad, un izmēģinājuma braucieni, ko klienti var veikt pie Nissan dīleriem.

Būdams Nissan Inteliģentās mobilitātes ikona, LEAF ir piemērs Nissan Inteliģentās integrācijas filozofijai ar iespaidīgu savienojamības pakalpojumu klāstu. Visas jaunās LEAF versijas standarta komplektācijā ir aprīkotas ar Nissan jauno NissanConnect informācijas un izklaides sistēmu, kurā ir iekļautas Apple CarPlay® un AndroidAuto® funkcijas, nodrošinot nepārtrauktu savienojumu ar viedtālruni. Klienti var izbaudīt arī modernizēto navigācijas sistēmu ar TomTom LIVE augstākās klases satiksmes un maršrutu optimizāciju, kā arī iebūvētu tiešsaistes kartes atjaunināšanas un uzlādes punktu atrašanās vietas funkciju.

Jaunā NissanConnect Services aplikācija ir pieejama arī jaunajās LEAF versijās. Ar šo aplikāciju lietotāji var no sava viedtālruņa nosūtīt navigācijas maršrutus uz automobili un no sava automobiļa uz viedtālruni, izmantojot Door-to-Door Navigation aplikāciju,kas nodrošina vienkāršāku pāreju no navigācijas braukšanas laikā uz automobiļa novietošanu stāvvietā un došanos kājām līdz izvēlētajam galamērķim.

Attālinātās klimata kontroles funkcija piedāvā iespēju iestatīt gaisa kondicionieri vai apkuri jau tad, kamēr LEAF vēl tiek uzlādēts, savukārt braucienu un braukšanas stila informācijai un analīzei var piekļūt arī no viedtālruņa.

Jaunie LEAF piedāvā arī dažādas dizaina izvēles, kopā 10 virsbūves krāsas un septiņas divu toņu virsbūves un jumta krāsu kombinācijas, kas ļauj īpašniekiem savam LEAF piešķirt drosmīgu izskatu.

LEAF ir pieejami gan tīrtoņa, gan metāliskā virsbūves krāsā, klientiem piedāvājot izvēlēties jau iecienīto Arctic White un Solid Red krāsu, kā arī Black Metallic, Magnetic Red, Gun Metallic, Bronze, Blade Silver, Spring Cloud, Pearl White un Blue no metāliskajām krāsām. Plašais diapazons attiecas uz divu toņu izvēlēm, no kurām ir pieejamas Pearl White/Black Metallic, Spring Cloud/Black Metallic, Gun Metallic/Black Metallic, Pearl White/Blue Metallic, Blue Metallic/Black Metallic un Magnetic Red/Black Metallic.

Balstoties uz jau tā iespaidīgo LEAF 40 kWh sniegumu un efektivitāti, flagmanis LEAF e+ ar savu modernizēto dzinēju piedāvā vēl lielāku visaptverošu braukšanas iespēju. Modeļa kompaktais 62 kWh akumulators ir gan efektīvs, gan jaudīgs. Tam ir par 25 % lielāks enerģijas blīvums un par 55 % lielāka enerģijas uzkrāšanas jauda, pateicoties tam LEAF e+ jauda ir 214 ZS un ar vienu uzlādes reizi tas var nobraukt līdz 385 km (WLTP) kombinētajā ciklā.

Atbilstoši e+ progresīvajam garam 62 kWh akumulatora modernais dizains iet roku rokā ar inteliģentajām tehnoloģijām, ar savu jauno akumulatora moduļa konstrukciju spējot panākt iespaidīgu enerģijas blīvumu. Inovatīvā lāzera metināšanas metode šūnu savienojumos ir ļāvusi samazināt moduļa garumu, savukārt šūnas laminēšanas slāņu skaita izmaiņas ļauj moduļa augstumu pielāgot automobiļa formai. Līdz ar enerģijas blīvuma palielināšanu akumulatoram ir saglabāta līdzīga forma un izmērs kā 40 kWh LEAF akumulatoru komplektam, ļaujot e+ paturēt LEAF salona telpu un tās izteikto eksterjera stilu.

Kopš oriģinālā LEAF izlaiduma 2011. gadā izstrādātā iekšējā siltuma vadības sistēma tiek uzstādīta katrā LEAF, nodrošinot ātru uzlādes sniegumu, kas ir optimizēts konkrētiem braukšanas apstākļiem. Sistēma nodrošina arī maksimālu akumulatora kvalitāti un ilgmūžību, sniedzot klientiem mieru un augstu sniegumu.

Jaunais LEAF, kas piedāvā vairākas inovatīvas braukšanas atbalsta tehnoloģijas, atbilst Nissan vīzijai par inteliģento braukšanu ar unikālu e-Pedal, kas pieejams visos LEAF, ļaujot vadītājiem braukšanu uzsākt, paātrināt un palēnināt, līdz automobilis pilnībā apstājas, izmantojot tikai vienu pedāli.

LEAF ir aprīkots arī ar ProPILOT, modernu braukšanas funkciju, kas apvieno stūres sistēmas, gaitas paātrināšanas un bremzēšanas atbalstu, lai atvieglotu vadītājam garus braucienus un braukšanu sastrēgumos gan pa automaģistrālēm, gan atsevišķās joslās. LEAF ir aprīkots arī ar ProPILOT stāvvietas sistēmu, kas automobili novieto automobiļa stāvvietā automātiski un pavisam viegli. Šie vadītāja palīglīdzekļi ir radīti tam, lai uzlabotu vadītāja drošību, ērtību un kontroli uz ceļa.

Pēc Helēnas Perijas (Helen Perry), Nissan Europe Elektroautomobiļu vadītājas vārdiem: “Nissan LEAF, sākotnēji būdams elektroautomobilis, kas paredzēts masu tirgum, vienmēr klientiem ir piedāvājis reālu iespēju kā īpašniekam izbaudīt elektroautomobiļa priekšrocības gan snieguma, gan ekonomiskajā ziņā. Tagad, pateicoties katrai no šīm jaunajām versijām, klientiem ir vislielākās un plašākās izvēles iespējas, veidojot savu elektroautomobiļa īpašnieka pieredzi, un mēs esam apņēmušies paplašināt savu šajā klasē vadošo piedāvājumu, lai vēl vairāk autovadītājiem parādītu elektroautomobiļa priekšrocības.”

Jaunā Nissan LEAF cena ir, sākot no 36 880 €, bet flagmanis LEAF e+ ir pieejams no €43 700€.* Pirmās jaunā LEAF piegādes jau ir uzsāktas.

Informācija par Nissan LEAF

Visi Jaunumi

Citas ziņas